Odkryj swoją misję życiową – medytacyjna wyprawa do Egiptu

Zapraszamy na dziesiątą wyprawę do mistycznego Egiptu medytacje oraz prywatne zwiedzanie piramidy CHEOPSA i SFINKSA, 8 – 16 listopada 2012. Przeżyj z nami niezapomniane chwile!  Doświadcz potęgi starożytnych miejsc mocy i duchowej transformacji w przełomowym 2012! Warsztat „Twoja Misja Życiowa” prowadzi Tom de Winter z Holandii (www.linko.org).
(Czytaj więcej)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Odkryj swoją misję życiową – medytacyjna wyprawa do Egiptu

 1. gość pisze:

  Bardzo ciekawa relacja z wycieczki do Egiptu. I nie ma lipy. Wszystko jest na wideo jako dowód.
  Trzymajcie tak dalej.

 2. Pozdromania pisze:

  kabała Babilońska i Egipska
  Kabalistyka, zespół doktryn mistycznych i okultystycznych w judaizmie, opartych na kabale, a także zespół poglądów filozoficzno-teozoficznych, przyjmujących za początek wszechistnienia Praświatło, nieokreśloną i niezróżnicowaną Jedność.

  Świat wg kabalistyki rozwija się przez emanację. Pierwszą emanacją Jedni był praczłowiek – Adam. Dusza dąży do zjednoczenia się ze światłem, z którego wyszła. Może się odradzać w następnych istnieniach, aż dojdzie do pełnego wyzwolenia. Ostatnią duszą o ziemskim istnieniu będzie dusza Mesjasza.

  Wg kabalistyki anioł Raziel (lub Azriel) przekazał Adamowi tajemną wiedzę, którą ten nakazał dalej przekazywać tylko wtajemniczonym. Szczególne znaczenie dla nich mają litery alfabetu hebrajskiego. Każda z nich ma wpływ na trzy kręgi stworzenia: człowieka, świat i przebieg czasu w ciągu roku. Wypowiedzenie litery mogło urzeczywistnić ważne cele, jeżeli było poprzedzone pokutą, modlitwą i ascezą.

  Niestety jest jedną z niebezpieczniejszych medytacji dla tego osoby o słabych sercach i wątpliwościach moim zdaniem nie powinny wybierać tej formy poznania tylko osoby ukształtowane o harmonijnej duszy szukające odpowiedzi na kilka pytań a nie całe życie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s