Czas Przebudzenia – pierwszy, czy ostatni…? 11.10.2012, czwartek 20.00

Zapraszam na najważniejszą audycję w moim życiu, która dalej odpowie na pytanie – „dokąd zmierzamy”? Czy teraz już nadszedł prawdziwy Czas Przebudzenia..?
Matrix się sypie: ekonomia zaraz upadnie całkowicie, we wszystkich niemal państwach świata szykuje się wybuch niezadowolenia społecznego – w tym także w Polsce, narastają protesty i strajki, zaostrza się sytuacja polityczna Turcji z Syrią, co ewidentnie jest kolejną prowokacją w celu wywołania kolejnej wojny, w Watykanie kradną dokumenty i ewidentnie widać, że są tam tarcia wewnętrzne, a planeta wciąż daje sygnały, że się budzi i czeka na zmiany…
W takim oto czasie przychodzi nam zapytać, czy jesteśmy naprawdę gotowi na te wydarzenia? Czy dorośliśmy już do zadania, jakie przed nami stoi? O tym przede wszystkim w premierowym odcinku „Czasu Przebudzenia” Mikołaja Rozbickiego, w Telewizji Nowego Świata – czwartek 11.10.2012 o godzinie 20.00.
*Obecnie program Telewizji Nowego Świata kształtuje się w następujący sposób:

W poniedziałki:

 *14:00  „W poszukiwaniu Prawdy” program Marka Ejtminowicza (USA). Relacje z wydarzeń prosto ze Stanów Zjednoczonych, analiza postępującego NWO u Wielkiego Brata, oprócz tego ciekawe i wciągające medytacje oraz wartościowe przemyślenia na temat życia i świata.
*21.00 – “5D” – Bartosz Kurzeja i Barbara Wojtkowska
Bartosz Kurzeja i Barbara Wojtkowska wprowadzą Was w świat niezwykłych tajemnic, które jeszcze nie tak dawno temu były tematem tabu, a dzisiaj obalają stare paradygmaty nauki.

We wtorki:

*22.00 – “Sounds in Space” (Od 23. października) – Bartosz Jabłoński aka InLight – znany w kraju i za granicą artysta grający szeroką gamę muzyki transowej. Audycja z graną na żywo muzyką skierowana jest głównie w relaksację, medytację i wizualizację.

 W środy

*19.00 – “Wieści z kosmosu” – Sandra Niemczyk i John. Audycja o najnowszych przekazach channelingowych i ich interpretacjach

W czwartki:

*20:00 – „Czas przebudzenia” – Mikołaj Rozbicki – wywiady, dyskusje oraz analiza wydarzeń na świecie. Czas Przebudzenia to program, w którym co tydzień autor analizuje światowe wydarzenia i informacje z każdej dziedziny życia, które zmieniają całkowicie nasze dotychczasowe postrzeganie świata i rzeczywistości, rewolucjonizują rozumienie naszego życia i całego wszechświata.

W soboty:

*19.00 – Nowa Ziemia” – Daniel Kowalczyk. Audycja o: Konstytucji Nowej Ziemi, wizji przyszłości, wizji zakładania samowystarczalnych ekologicznych siedlisk i samowystarczalnych ekologicznych osiedli.
*21.00 – „Jaskinia Szamana”- Maciej Dziubla, tematyka szamańska, natura rzeczywistości, świadomość i rozwój, umysł i transformacja. Inne spojrzenie na rzeczywistość, kontakt z naturą, inne stany świadomości, wyjście poza czas i materię.

W niedziele:

*20.00 – „EDEN_Mirko” (od 21.10.12): Przekaz REIKI na odległość w postaci medytacji, dla każdego uczestnika audycji, wibracje nadchodzącego tygodnia oraz całe kompendium wiedzy duchowej dostępne w audycji.

Zapraszamy do oglądania!

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

12 odpowiedzi na „Czas Przebudzenia – pierwszy, czy ostatni…? 11.10.2012, czwartek 20.00

 1. Sabrina pisze:

  Wkleił mi się nie ten link, co trzeba :-D. A teraz tamtego nie mogę znaleźć…

 2. dawiddudel pisze:

  Lucyna i Andrzej pokłócili się o to że on chciał dołączyć do innej fundacji i teraz on zbiera kasę na swoje cele a ona na wykopaliska.Według mnie to Lucyna jest dobra i ona ma swoje własne sesje które nie są opublikowane na stronie projektu http://www.lucynalobos.pl/session

 3. Anika11 pisze:

  Projekt Cheops był w audycjach Mikołaja dogłębnie analizowany, omawiany, komentowany… Gościem jednej z audycji był nawet Andrzej Wójcikiewicz https://czasprzebudzenia.wordpress.com/2011/10/03/andrzej-wojcikiewicz-z-projektu-cheops-gosciem-w-nastepnym-czasie-przebudzenia/). Nie wiem czy nagranie jest jeszcze w archiwum, ale możesz je obejrzeć też tu: http://www.youtube.com/watch?v=vNzl__cMJAM

 4. koko pisze:

  Przecież WL skopiowała ten artykuł ze zmianynaziemi.pl więc? chyba intuicja Cię myli odnośnie iż ma być to połączone jakoś z Mikołajem:)

 5. Sabrina pisze:

  Mikołaju, odnoszę wrażenie, że pani Rajska o Tobie napisała ten artykuł (choć nie napisała tego wprost) http://wolnaludzkosc.pl/pl/globalnews-nwo/item/10913-chemtrails-mog%C4%85-by%C4%87-zwi%C4%85zane-z-aktywno%C5%9Bci%C4%85-s%C5%82oneczn%C4%85

  P.S. Teraz jestem już pewna, że jaszczurem jest właśnie Ona!!!

 6. dawiddudel pisze:

  Skoro mówimy o nowej erze to co Mikołaju myślisz o projekcie cheops i jego działalności.Tak naprawdę to on ma dwie strony dobrą i złą jedna chce ratować ludzkość a druga tylko zbierać kasę dla własnych korzyści ta zła http://www.projekt-cheops.com/plain.aspx?languageId=1&menuId=1&sectionId=1&cmd= i ta dobra http://www.lucynalobos.pl/session .
  Proszę zajrzyj tutaj i mi powiedz co o tym myśślisz

 7. ... pisze:

  Wiem co piszę i Mikołaj też wie, nie wtrącaj się. Nikt cie nie pytał o zdanie.Mikołaj, możesz wrzucić mi to do skrzynki. Jak już nie masz, kup podobne.

 8. Alicja16 pisze:

  Ezoteryka jest bardzo ważna, jest ściśle związana z sercem odczuwaniem i intuicją. A nowa era jest z nią związana.Proszę dajcie Mikołajowi robić swoje i nie oceniajcie przed czasem.

 9. ??? pisze:

  nie wiem jak ma wyglądać ta telewizja serca ale miało być w niej mniej ezoteryki a więcej praktycznych informacji i plan działalności wraz z spójna idea a nie chaos samych abstraktów nowej rzeczywistości.

 10. Evva pisze:

  Hej, Ty, co piszesz, żeby ” zwrócić co pożyczyłeś z szuflady” to chyba pomyliłeś wogóle adres kolego ?…!
  Adres do zwrotu znajduje się u ”władców” WL, a nie TNŚ, którzy zagarnęli wszystko, to co pożyczone było z tej szuflady.
  Więc, najpierw to się zastanów sto razy zanim coś ”napiszesz” !

 11. podpisanym pisze:

  a global niuz ? kiedy i o której ?

 12. ... pisze:

  A może zwrócisz to, co pożyczyłeś z szuflady?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s