FFK – Prośba o pomoc!

Szanowni Państwo, z uwagi na brak możliwości płynnego i dalszego finansowania inicjatywy społecznej jaką jest Non-Profit-owa działalność projektu pod nazwą FESTIWAL FILMÓW KONTROWERSYJNYCH, strona festiwalu jak i jej zasoby mogą przestać wkrótce istnieć.
Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w utrzymaniu tejże strony oraz o pomoc w nagłośnieniu problematyki na szerszą skalę, gdyż uważamy wspólnie, jako twórcy tej akcji, że jest nadal potrzebna i warta utrzymania – tym bardziej w tych mocno zakorzenionych już czasach przemian i coraz to większej kontrowersji w otaczającej nas rzeczywistości.
Stąd nasz apel do osób, które zechciałyby wesprzeć naszą dalszą działalność i istnienie w wirtualnej przestrzeni internetu o pomoc w utrzymaniu serwera i domeny www.ffk.org.pl .
Niestety koszta rocznego utrzymania naszego serwisu kontrowersji to około 400 PLN (gdzie koszt serwera to około 320 PLN, a koszt domeny to około 92 PLN), istnieją oczywiście tańsze warianty, które się pojawiły w miarę rozwoju sieci internetowej i popularyzacji dostępu do usług związanych z jej użytkowaniem, niemniej jednak opiewają one na kwotach zbliżonych do połowy obecnej kwoty czyli około 200 PLN (serwer 123 PLN z limitami transferu i pojemnością dyskową, domena około 74 PLN).
W obecnej chwili korzystamy z zagranicznego darmowego serwera, który ma ograniczone możliwości przesyłowe jak i również operacyjne (chcielibyśmy utrzymać stronę na tym samym oprogramowaniu i z taką samą możliwością dostępu do wszystkich przez nas oferowanych materiałów wideo), domena jest aktywna zaledwie przez kilka dni – stąd ten alarmujący i na ostatnią chwilę apel, który mamy nadzieję, ze okaże się skuteczny by strona Festiwalu Filmów Kontrowersyjnych przetrwała i mogła przekazywać informacje z tego tzw świata alternatywnego.
Prosimy o nagłośnienie tej sprawy w kręgach osób zainteresowanych oraz o możliwą pomoc finansową lub techniczną (w przypadku nieodpłatnego dostępu do serwera w Polsce).
Wszelkie niejasności i szczegóły pomocy prześlemy osobom zainteresowanym na podany adres mejlowy do kontaktu.
Z pozdrowieniami
Maciej Tworzowski i Krzysztof Słupianek
Festiwal Filmów Kontrowersyjnych
festiwal@ffk.org.pl
http://www.ffk.org.pl
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „FFK – Prośba o pomoc!

  1. podaje aktualny mejl do kontaktu:
    ffk_zabrze@tlen.pl
    tamten podany wcześniej niestety został usunięty z serwera po jego zmianie – dostępny będzie dopiero niebawem – tymczasem ten jest aktualny.
    Pzdr

  2. Stavros pisze:

    hej, jak tu się w pomoc włączyć aby inicjatywę ratować, skoro podany adres festiwal@ffk.org.pl nie działa? Jest zwrot maila – nie ma takiego adresu. Proszę o namiary na ffk – tutaj na forum a nie na mailea. No spam please – dzieki, pozdr

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s