Cywilizacja „Gazety Wyborczej” to cywilizacja śmierci! Czekam na XXI wiek! – Janusz Korwin-Mikke

Janusz Korwin Mikke do zwyczajnych polityków nie należy, co chyba każdy z Was już wie. Pomimo jego nieraz bardzo dziwnych poglądów w niektórych tematach ogólnie można powiedzieć, że świadomością i umysłem wyróżnia się on spośród dzisiejszej miernoty politycznej. Tu zaskoczył mnie ponownie: zapowiedział szybki upadek obecnej i nadejście Nowej Cywilizacji, która wejdzie w erę kosmiczną! Czyżby Korwin nie w pełni świadomie odczytywał z przestrzeni napływające informacje o obecnych i przyszłych, ogromnych globalnych zmianach na Ziemi? Polecam wysłuchania poniżej wypowiedzi:
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, NWO i tajne projekty, Transformacja Świadomości Globalnej. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

28 odpowiedzi na „Cywilizacja „Gazety Wyborczej” to cywilizacja śmierci! Czekam na XXI wiek! – Janusz Korwin-Mikke

 1. Jotra pisze:

  Mikolaj, czy musimy to takze akceptowac?

 2. Mr.X pisze:

  Durna babo – wypad z tego bloga, nikt ci nie każe tu wchodzić i czytać o Korwinie. To ty zaśmiecasz blog Mikołaja swoją feministyczną paranoją, idź wylewać pomyje gdzie indziej albo przedstaw się z imienia i nazwiska zanim znowu kogoś obrazisz. Jeśli nie masz odwagi cywilnej, żeby podpisać się pod tym co wypisujesz…to wypad i nie wracaj…Jak mówi stare i mądre przysłowie Indian Hopi 🙂 : „kozak w necie, pizda w świecie”

 3. Anika11 pisze:

  @ Mr.X: O nie, przecież to nie Korwin zamieszcza na swoim blogu cytaty przyrównujące kobiety do rzeczy czy istot niższych, to tylko insynuacje i intrygi jakiegoś bliżej nieokreślonego „lewactwa” (zdefiniuj i podaj skąd się to pojęcie wywodzi, bo używasz go w kontekście, które zdradza, że nie znasz pochodzenia i pierwotnego znaczenia tego słowa). Każdy zna wyczyny Korwina, choćby jeden z ostatnich, ten z paraolimpiczyjkami (patrz: http://jkm.nowyekran.pl/post/73028,para-olimpiada-czyli-paranoja). Nie wyzywam nikogo od „psycholi”, chyba że masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Co ty masz z tą frustracją, szczekaniem i działaniem? Wygląda mi to na klasyczny mechanizm projekcji. Może sam masz ze sobą problem?
  Nie będę prowadziła tu z tobą pyskówki, nie masz nic ciekawego do powiedzenia. To tyle z mojej strony, nie mam zamiary zaśmiecać offtopem bloga Miko. Pozdrawiam 🙂

 4. Mr.X pisze:

  Po pierwsze Korwin nic takiego nie powiedział, to są zwykle insynuacje lewactwa, które powtarzają takie sfrustrowane osoby jak ty. Piszesz o kulturze w osobistej a sama w pierwszym poście wyzywasz ludzi od psycholi i radzisz im żeby się leczyli. Puknij się w ten lewacki łeb i idź wylewać swoje frustracje gdzie indziej, bo poziom, który ty prezentujesz to nawet nie jest gimnazjum, TO JEST PIASKOWNICA. Nie zauważyłem żadnego merytorycznego argumentu z twojej strony, ujadasz tylko i szczekasz na wszystkich, którzy cie nie pasują zamiast sama wziąć sprawy w swoje ręce i zacząć działać…

 5. Anika11 pisze:

  Idealny przykład zwolennika tego oszołoma. Brak kultury, brak argumentów, mentalnie – gimnazjum. Brawo za ocenę usera po dwóch postach, to tak jak JKM ocenia przydatność ludzi społeczeństwu na podstawie płci, sprawności fizycznej, orientacji seksualnej. Pozdrawiam 🙂

 6. Mr.X pisze:

  Chora to jesteś ty, masz jakieś kompleksy i hejtujesz wszystko, co popadnie. Idź się kurwa leczyć na nogi, bo na głowę to już późno, i nie wkurwiaj ludzi, którzy w odróżnieniu od ciebie coś próbują robić a nie tylko siedzą na kompie jak pizdy i narzekają….

 7. akbal pisze:

  Korwin nie widzi absolutnie nic złego w GMO. Uważa, że można to wypuścić na pola, bo to spowoduje zdrową konkurencję. Zwycięży ten, kto jest lepszy. Nie trafiają do niego żadne argumenty, że tu chodzi o patenty i próbę przejęcia pełnej kontroli nad dostawami i dystrybucją żywności ani że to jest zabójcze dla zdrowia, płodności, a nawet życia. Za każdym razem obcina dyskusję słowami, że on już napisał wszystko co myśli na ten temat i nie będzie słuchał żadnych argumentów. Tym samym opowiada się po stronie twórców NWO i kontroli nad ludzkością.

 8. Marcus pisze:

  Mikołaju, nie po to chyba oderwałeś się od sekty aby teraz wpadać ze skrajności w skrajność. Publikowanie wypowiedzi tego oszołoma to jakieś nieporozumienie. I co z tego, że facet ma rację w sprawach UE i paru innych. Czy znasz jego wypowiedzi na temat paraolimpijczyków (których nazywa debilami) czy jego poglądy na redukcję populacji na świecie? Jak nie to poszukaj jego poprzednich wypowiedzi.

  Kierowanie się sercem nie oznacza promocji wypowiedzi każdego oszołoma. Trzeba postawić sobie jakieś granicę nawet w SZEROKO POJĘTEJ TOLERANCJI. Bo inaczej zamiast charakteru będziesz taki miałki jak gąbka i powtarzał ciągle tylko komunały o miłości dając sobie jednocześnie nasrać na głowę. Dlatego wpadłeś w łapy sekty bo kierowałeś się swoją naiwnie pojętą tolerancją. Wykorzystali cię bo Twoje naiwne ale i wielkie serce zapomiało, że istniej coś takiego jak rozum.

  Korwina można tolerować bo to istota ludzka i ma prawo do życia i głosu ale czy trzeba jego promować? Robisz mu reklamę i darmowy PR bo powiedział kilka słów prawdy? W dodatku prawdy już wszystkim w środowisku „antymatriksowym” znanej , a takie środowisko do Ciebie tutaj w większości zagląda. Nic nowego się od niego nie dowidzieliśmy i niczego nowego on nie wnosi do dyskursu, to takie puste gadki. I te jego „prawdy” przekreślone zostały przez jego inne skandaliczne wypowiedzi.
  Można mieć różne opinie i inne zdania i to wszystko może się mieścić w publicznym dyskursie. Ale na miły Bóg trzeba wyznaczyć jakieś własne granice akceptacji zdania takiej osoby nie mówiąc już o promocji jego pogladów.

  „(…) Czyżby Korwin nie w pełni świadomie odczytywał z przestrzeni napływające informacje o obecnych i przyszłych, ogromnych globalnych zmianach na Ziemi?”

  Czy może raczej poczytał parę blogów w internecie i wyczuł dobrą koniunkturę w temacie i trafił na podatny grunt?

  Serce i rozum powinny iść w parze. Wtedy nie wpadniesz w łapy „guru” i jego sekty. Nie zapominaj, że zło może być opakowane i sprzedane jako lukrowane serce. Co najlepiej pokazuje ten film we wszystkich jego pięciu częściach:

 9. Anika11 pisze:

  Nie rozumiem jak człowiek myślący i pragnący wolności może zgadzać się z poglądami takiego człowieka jak JKM! Przecież on każdą inność najchętniej by odizolował, zostawił na śmierć głodową, pozbył się ze społeczeństwa. Przecież to jest reprezentowanie mentalności „normalny to jestem ja, wszystko co inne jest złe. Tylko moje poglądy są do zaakceptowania, reszta na stos.” To jest chory człowiek. To się leczy, szanowny panie!

 10. ANIA pisze:

  No ja to mam tylko jedno marzenie w kontekście JKM .
  Jesli idą zmiany, to ja chcę żyć w zupełnie innym świecie, niż JKM! Niech to b ędą 2 różne światy!
  Paranoicy bywają momentami genialni, ale tylko momentami. Najczęściej są demagogiczni błyskotliwie demagogiczni.

 11. marzena pisze:

  Polityka już od jakiegoś czasu nie robi na mnie wrażenia i nie wywołuje dreszczyku emocji, haha ;-). Ale przyszło mi na myśl, że podziały w społeczeństwie i cywilizacjach takich jak nasza odzwierciedlają prawa działania wszechświata, można to porównać do funkcjonowania ludzkich organizmów, podziały są jakby odbiciem tego, co dzieje się już na poziomie komórkowym człowieka…komórki dzielą się dając nowe życie, dzielą się i obumierają, stare zostaje zastąpione nowym. Dwoista natura zjawisk jest wszechobecna. Dobre-złe, czarne-białe, stare-nowe … i zauważcie, ze sami posługujemy się (najczęściej nieświadomie) takim wartościowaniem na co dzień.

 12. Sabrina pisze:

  Keemee, całkowita racja!!!! Brawo!!!! 🙂

 13. keemee pisze:

  Miałam go kiedyś za mądrego człowieka, ale po tej wypowiedzi całkowicie zmieniłam zdanie. Miesza się we własnych opiniach a w dodatku opowiada straszne bzdury. Nie mówię, że całkowicie nie ma racji, ale Korwin-Mikke chce zastąpić stary system czymś jeszcze starszym, co przecież wcale nie oznacza, że lepszym. Dotychczas stosowane rozwiązania nie sprawdziły się, co pokazuje historia. Zawsze był ktoś lepszy i ktoś krzywdzony, a gdy rozłam pomiędzy nimi był zbyt duży następowały rewolucje i odwrócenie biegunów. Potem znów dysproporcje prowadziły do podziałów i kolejnych zmian, ale wszystko działo się wciąż w tym samym tyglu błędnych założeń i kręci się nadal bez końca. Bez nowej myśli, którą poprą wszyscy zainteresowani daleko nie dotrzemy, bo tak długo jak zmiany na świecie będą następowały gwałtem na kimkolwiek, z tego błędnego koła nigdy się nie wydostaniemy.

 14. Achilles pisze:

  Właśnie wróciłem z wykładu Korwina i mówił to co zwykle. O tym jak „czerwona hołota” (czyt. socjaliści) przejęła całą Europę, o micie globalnego ocieplenia, o skandalu związanym z mitem świńskiej grypy i zakupieniem przez wiele państw europy niepotrzebnych szczepionek, o Petelickim (nie wierzy w samobójstwo – twierdzi, że Petelicki miał brać udział w marszu niepodległości, był bardzo wpływowy a zarazem przeciwny obecnej polityce, zatem stanowił zagrożenie i go usunięto) no i oczywiście szerokie rozmowy na temat idei konserwatywno – liberalnej i nowego monarchistycznego ustroju. Bardzo rzeczowo i nawet dowcipnie. Korwin zakłada dwie koncepcje na przyszłość polski: Optymistyczna – Wojsko obali obecny złodziejski reżim i przekaże władzę Korwinowi, o ile nasza marna armia jest w stanie taką rewolucję przeprowadzić i socjalizm raz na zawsze zniknie z Polski. Pesymistyczna – Złodziejski reżim będzie się utrzymywał jeszcze kilka lat, aż w końcu upadnie (bo w końcu musi, po prostu zbankrutuje), a do władzy znów dorwą się jacyś komuniści którzy w ramach nowego socjalu naobiecują ludziom gwiazdek z nieba po czym ponownie ich zniewolą i będą okradać. Generalnie w odniesieniu do wartości starego świata w pełni popieram koncepcje Korwina… Jednak to nie człowiek nowej ery jak my to rozumiemy (a przynajmniej jak ja to rozumiem), ale tak jak sam siebie określa „KONSERWATYWNY liberał” i dokładnie tym jest 😉

 15. sado pisze:

  Zajebisty gość 🙂

 16. Achilles pisze:

  A ja idę na wykład Korwina o długu narodowym bo akurat przyjeżdża dzisiaj do Częstochowy… ;D

 17. eva pisze:

  Jeśli to ma być przykład człowieka Nowego Świata to moje serce się buntuje i ja nie chcę należeć do takiego świata.

 18. Sabrina pisze:

  Brawo!!!! 🙂

 19. Sabrina pisze:

  Ja też go tak odbieram. I jego filozofia Nowej Cywilizacji przeraża mnie. Nie osłuchałam jego wypowiedzi do końca, bo jest noc, a ja nie zamierzam śnić dziś w nocy koszmarów.

 20. Jotra pisze:

  nie lubie Korwina, bardzo negatywne wibracje…brrrrrr…. i nie ufam mu!

 21. axelf40 pisze:

  Niestety nie wiem jak usunąć pierwszą odpowiedź.

 22. axelf40 pisze:

  Pieniądz jest tylko i wyłącznie narzędziem zniewolenia ludzkości.

 23. axelf40 pisze:

  Sorry, kłopot z kompem

  A wię jeszcze raz

  i http://www.youtube.com/watch?v=5fzO6iJywPc

 24. axelf40 pisze:

  A to jest tylko jedno zastosowanie konopii.

  Więcej na ten temat:

  Pozdrawiam

 25. zajaczek pisze:

  Generalnie nie widzę jak to miałoby wyglądać, ludzie cierpią nie tylko na braki kończyn, są poważne choroby, które uniemożliwiają pracę i normalne samodzielne egzystowanie. Także leczenie bywa tak kosztowne, że przeciętnej osoby nie byłoby na to stać.Ale zastanawia mnie jedno. To teraz wszyscy zaczynamy z zerowym kontem? żeby każdy zapracował od zera na wszystko? W końcu jeśli bogactwa pozostaną w rękach bogaczy a biednym odetnie się nagle dotychczasowe źródła dochodów i nie da nic na start to przepaść między klasami będzie rosła, nędza będzie rosła, patologia, wyzysk. Myślę, że prawdą jest, że marnotrawimy miliardy na rzeczy niepotrzebne, choćby wojny, przemysł farmaceutyczny, którego nikt nie kontroluje i być może bardziej nam szkodzi niż pomaga, Nastąpiła jakaś częściowa prywatyzacja służby zdrowia i niestety jest coraz gorzej, nie lepiej. Każdy myśli tylko o sobie, jak się nachapać. Zmiany są nieuniknione, pytanie tylko jakie. Mars może i jest kuszący ale wolałabym jednak, żeby te miliardy zostały przeznaczone w pierwszej kolejności na to, żeby ani jedno dziecko nie chodziło głodne. Wiecie jakie by były oszczędności, gdyby w końcu ujawniono rzeczywiście skuteczny lek na raka, może nawet tani i powszechnie dostępny?, Zamiast tych wszystkich przeraźliwie drogich chemii, których skuteczność jest pożal się boże i tylko wywołuje dodatkowe cierpienie (chemia to trucizna, nie lek, który wspomagałby organizm w walce z chorobą)? Gdyby jedzenie nie było coraz bardziej podłe i zanieczyszczone, co skutecznie osłabia nasze organizmy i wywołuje różne problemy zdrowotne (jednocześnie pożerając ogromne środki finansowe)? Największym naszym problemem w tym momencie jest moim zdaniem dostęp do prawdziwych, rzetelnych informacji. Bez korupcji, bez prywatnych interesików, bez manipulacji. Otwarte debaty, wspólne szukanie optymalnych rozwiązań, nie zamykanie na kłódkę nowatorskich rozwiązań, bo ktoś nagle straci miliardy. Rozwiązywanie problemów znów kosztem ludzi biednych i chorych to jakby nie tędy droga. Z jednej patologii w kolejną.

 26. sado pisze:

  axelf40 praca za jedzenie za potrzeby pieniądz jest tutaj tylko narzędziem własność to dla ciecie bzdura>
  Pomyśl .

 27. axelf40 pisze:

  Smierć jest częscią życia. Cywilizacja ŚMIECI to już prędzej.

 28. axelf40 pisze:

  Niestety bardzo zawężony punkt widzenia. Jakie pieniądze ? Praca za pieniądze ? Własność? BZDURA

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s