Co warto jeszcze wiedzieć o obecnym już miesiącu, październiku 2012? Cz.2, czyli „Człowiek Nowego Świata: Budda-Zorba” (Mirko)

Nadal płyną w moim Sercu różnego rodzaju spostrzeżenia dotyczące już obecnego  miesiąca Października 2012 roku i czuję, że chcę się z Wami nimi podzielić. Nasz kochany Październik wzbudzi również u większości osób gigantyczne pokłady energii seksualnej, bez względu na naszą płeć. Jednak ogólnie ujmując sprawę, to panowie będą mieli większe problemy z jej zrównoważeniem
Warto też pamiętać, że to jedna z najpotężniejszych energii, które kierują dzisiejszym światem – opartym na myśleniu lewopółkulowym. Niestety hołubimy dzisiaj ( na szczęście zmienia się to ) męskiej energii, którą uosabia czysto kalkulacyjny, chłodny umysł. Pamiętajmy jednak, że umysł jest wspaniałym i potrzebnym „narzędziem” (integralną częścią nas samych), ale nie może być głównym przewodnikiem w naszym życiu. Oczywiście do zrównoważenia tego brakuje nam energii żeńskiej  ( myślenia prawopółkulowego), płynącego z naszego Serca, intuicyjnego, wewnętrznego postrzegania życia i świata. (Czytaj więcej).
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Transformacja Świadomości Globalnej, Świadome życie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s