Telewizja Nowego Świata – program w krótce. Prace nad portale SNŚ trwają!

Prace nad portalem „Serce Nowego Świata” trwają. Ten portal ma być czymś zupełnie innym i nowym. Ma on być platformą dla wielu grup i organizacji. SNŚ powstaje po to, by ludzie Nowego Świata mogli poznawać się, dzielić się między sobą informacjami, własnymi doświadczeniami i wiedzą, która już teraz buduje fundament realizującej się na naszych oczach globalnej zmiany.
Portal SNŚ będzie wielofunkcyjnym narzędziem komunikacji ułatwiającym zawiązanie trwałych więzi i relacji międzyludzkich oraz realizację naszych wspólnych projektów i przedsięwzięć inicjowanych dla dobra zarówno jednostek jak i ogółu.
Całym sercem będziemy wspierać współdziałanie w poszukiwaniach i stosowaniu wielorakich alternatywnych rozwiązań systemowych, organizacyjnych oraz strukturalnych. Mamy jednak głęboką świadomość, że bez wypracowania nowej jakości w relacjach międzyludzkich najpiękniejsze nawet ideały i projekty mogą się nie udać.
Będziemy wspierać indywidualność każdej jednostki i organizacji oraz zachęcać do wypracowywania skutecznego modelu współpracy opartego na wspólnych działaniach tychże indywidualności. Mamy także świadomość, że taki model nigdzie na planecie jeszcze w skali masowej się nie zamanifestował – dlatego zapraszamy wszystkich do wspólnej pracy nad nim.
Uwaga: Telewizja Nowego Świata będzie uczestniczyć w ramach SNŚ, ale jako jego część składowa, na takich samych zasadach jak inne podmioty chętne do uczestniczenia w projekcie!
Program TNŚ zostanie w swej konkretniejszej postaci zaprezentowany dopiero w przyszłym tygodniu, gdyż obecnie trwają prace nad portalem oraz trwają rozmowy z uczestnikami tego projektu. Dotychczasowy zaś limit widzów na kanale TV do 50 osób lada dzień powinien z niknąć – to tradycyjna procedura Livestreamu. Prosimy zatem o cierpliwość!
Zwracam się również z uprzejmą prośbą o wsparcie mnie osobiście oraz tego projektu przez donacje – możecie to zrobić poprzez ten blog. Nawet drobne kwoty zebrane pozwolą nam na uregulowanie kosztów związanych z projektem i dalsze prace nad nim. Za każdą ewentualną złotówkę serdecznie dziękuję!
Przypominam dane związane z nowym projektem:
Adres TNŚ: http://www.livestream.com/telewizjanowegoswiata
Konto You Tube TNŚ  http://www.youtube.com/user/NowegoSwiataTV

Grupa Facebookowa SNŚ:  http://www.facebook.com/groups/530492140297509/

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Dzialalność publ.. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

13 odpowiedzi na „Telewizja Nowego Świata – program w krótce. Prace nad portale SNŚ trwają!

 1. Killer pisze:

  Kochany Mikołaju, lub nie bardzo kochany! Powiedz, na jakiej podstawie nazywasz SWOJĄ nową działalność Sercem Nowego Świata? Pragniesz być jego centrum, pępkiem?

  Widziałem niestety, jak zachowywałeś się w Tucznie. Picie to jedno, ale przyznaj się, co paliłeś? Niezłą imprezę miałeś tam, szkoda że jako uczestnik rano nie mogłem się dowiedzieć co jest w programie, bo organizator nie był w stanie wstać!
  Z uwagą śledzę wątek podziału z WL – masz wiele racji w swoich wypowiedziach, lecz wytłumacz mi, jakim sposobem na prywatny mail mojej koleżanki w trakcie deklarowanej akcji pokojowej i działania z otwartym sercem docierają informacje obrażające twoją opozycję? Rajska nie jest święta, ale ty przerosłeś mistrza!!!!!!! GRATULACJE:D:D:D:D

 2. morfi pisze:

  Stary posłuchaj uważnie co i w jaki sposób mówi ta oświecona istota w tym dennym sprostowaniu.Został powołany nowy prezes fundacji Mikołaj Szreder wybrany jednomyślnie przez wszystkich.Gość prowadzi gospodarstwo gdzie produkuje żywność ekologiczną i zaprasza wszystkich ludzi na zasadzie wolontariatu na wycinanie chaszczy w zagospodarowywaniu nieużytków .Po prostu chodzi im na zebraniu taniej siły roboczej która dostanie michę ryżu i nocleg i wszystko w imię szczytnej idei.A pomysł o produkcji własnej biżuterii i sprzedawanie jej na pewno na różnych zlotach to jest mistrzostwo świata.Zwróć uwagę jak wtóruje mu Rajska i jak promienieje szczęściem,bo widzi kasę która jest namacalna i o którą jej tak naprawdę chodzi.Nie wiem dlaczego ale kojarzy mi się to wszystko co oni reprezentują ze scientologią,która wchodzi tylnymi drzwiami.Porażająca jest buta tej pani która mówi że musi się zniżać do tego poziomu i zajmować takimi bzdurami jakimi sa te polemiki.Wyłączyli dodawanie komentarzy bo wiedzą dokładnie jakie by były.Znowu manipulacja.Obarczają całą winą Mikołaja i zapomnieli że to dzięki niemu zaistnieli w tej przestrzeni medialnej.Jeżeli ten bezprecedensowy wywiad z tymi ludzmi nie otworzył ci oczu to twoje miejsce chyba jest z tymi świetlistymi istotami i nie rozumiesz niczego z tego co tutaj się dzieje.Mikołaj nie jest idealny jak każdy z nas ale głośno o tym mówi i przyznaje się do błędów ,jest prostolinijny i szczery w tym co robi bo tak nakazuje mu sumienie.Czy jego dawni przyjaciele mogą pochwalić się takimi samymi cechami charakteru?Sam wielokrotnie krytykowałem go za różne dziwne działania takie jak wystąpienie w TVN-nie.W świetle obecnych wydarzeń jestem przekonany że ktoś musiał mu „dobrze poradzić” w słuszności tej decyzji.A efekt był zupełnie inny co skutkowało skrzywieniem jego wizerunku, o wiarygodności nie
  wspomnę.Nasuwa sie pytanie dlaczego taka figura jak Rajska nie wystąpiła w tym
  programie?Ponieważ dokładnie wiedziała jaki skutek odniesie to wystąpienie i będzie skutkowało osłabieniu wizerunku tejże osoby.Bardzo dziwi mnie jej umiejętność
  manipulowania ludzmi i wpływania na ich osądy.Ciśnie sie pytanie czy czasem nie miała do czynienia z jakimiś instytucjami które parają sie takimi technikami wywiadowczymi i operacyjnymi.WL to jest bardzo duży potencjał ludzki który w miarę upływu czasu może przerodzić się w siłę o dużym potencjale.Odpowiednio kształtowani i indoktrynowani ludzie zawsze stanowią narzędzie w rękach swoich twórców.Może warto sie nad tym zastanowić i przemyśleć działania co poniektórych.Jak to mówią ” po owocach ich poznacie”. Każdy jest wolny i ma prawo do swojego zdania ,nikt nie jest naiwny i widzi co sie dzieje .Nie sądzę żebyśmy byli ludzmi naiwnymi i tępymi co dowodzi obecność na tym portalu i zajmowaniu sie tą tematyką. Życzę Ci kolego trzeźwego osądu i na pewno krytycznego spojrzenia na całokształt co pozwoli nam wszystkim na obiektywna ocenę sytuacji.Pozdrawiam

 3. Arianna pisze:

  Czy Mikołaj Rozbicki będzie podawał do wiadomości swoich słuchaczy i sympatyków dane dotyczące datków, którymi ewentualnie zechcą go wesprzeć i czy będzie się z nich utrzymywał?
  I w jaki sposób będzie realizowany postulat o włączaniu do współpracy na portalu „wszystkich jednostek i grup reprezentujących odpowiedni poziom merytoryczny… „, tzn. kto i na jakiej zasadzie będzie decydował czy ten poziom jest odpowiedni?

 4. as pisze:

  Czy Sandra też zadeklarowała przejście do „Nowego Świata”? Mam nadzieję, że tak 🙂

 5. MAX pisze:

  MOŻE PRZESTAĆ CIĄGNĄĆ TEN TEMAT? ZAGŁĘBIAMY SIĘ WSZYSCY NIEPOTRZEBNIE SŁOWO PRZECIWKO SŁOWU.NIKT NIE BĘDZIE TU SĘDZIĄ I NAWET NIECH NIE STARA SIĘ NIM BYĆ, BO KTO I JAK JEST W STANIE TO ZWERYFIKOWAĆ PRAWDĘ O KTÓRĄ TAK WALCZYMY? ODCHODZIMY OD IDEI KTÓRĄ JESTEŚMY MY SAMI.

  TO CO ROBIMY JEST WAŻNIEJSZE, WIĘC JESZCZE WIĘCEJ WYMAGAJMY OD SIEBIE !

 6. Q pisze:

  Trzeba zadać pytanie kto zrobił zadyme? Mi sie wydaje że Mikołaj tylko zrobil audycje i powiedział co go boli. Jak dobrze pamietam to ani razu nie padło nazwisko Rajska. I WL bylo i jest dla ludzi wiec szanuje go za to ze mowi co mysli na forum. Bo z tego co wiem nikt nie miał odwagi. A zadyme zrobili juz sami forumowicze którzy od poczatku w wiekszosci czuli jakis niesmak do Rajskiej. Ja ich nie osadzam i Joannie i Mikołajowi zycze jak najlepiej . Poporostu pani Rajska zemna nie rezonuje i moja energia „źle ją odbiera” . A skoro Ty wyciagasz takie wnioski że i tak sie wwszyscy pokłócą to twoje sprawa masz do tego prawo i nie musisz sie w nic angażować… ja ciesze sie ze stalo sie jak stalo nauczylo mnie to duzo. pozdrawiam =)

 7. Pawel pisze:

  @Q Jak chciał iść swoją drogą to po co robił taką zadymę? Czasami mam wrażenie, że on najpierw mówi a potem myśli. Krzyczy że Rajska to zło wcielone a z siebie robi ofiarę całej sytuacji. Zawsze byłem dość sceptyczny co do „twórczości” Joanny i Jacka a teraz czerwona lampka w głowie pojawiła mi się też wobec osoby Mikołaja.
  Widać teraz, że oni w ogóle ze sobą nie rozmawiali, tylko każdy miał jakąś koncepcję i ciągnął jak najmocniej w swoją stroną, aż w końcu wszystko pękło.

  Morał z tej historii jest taki, że nie należy się angażować w żadne organizacje, idee, zloty bo i tak w końcu wszyscy pokłócą się o władzę i pieniądze.

 8. Q pisze:

  Czego wy nie rozumicie? Po co to ciagniecie tak dlugo ? Gdyby to Mikolaj miał władze to by nie został wyrzucony. Pani Joanna ma swoje plany i poglady a Mikolaj ma swoje . Mikołaj postanowil robic swoje a Joanna zotaje przy starym . Nie powinno byc zadnych wrogow tylko dwie drogi. A co ty zrobisz to zalezy tylko od Ciebie. Ja nie mam zamiaru byc jednym z 5000 ludzi potrzebnych Joannie do swoich blizej nie okreslonych celow. Ja poprostu czuje co jest dlamnie dobre i gdzie chce byc pozdrawiam.

 9. Pawel pisze:

  @Sabrina ten link który wkleiłaś daje do myślenia, bo albo Mikołaj nie przedstawił nam obiektywnie całej sprawy, tylko jej okrojoną wersję, albo Joanna Rajska kłamie.
  Mikołaj na przykład napisał, że Jacek, Joanna i Monika nie pomagali pozostałym członkom ekipy WL w rozwoju, Joanna natomiast twierdzi, że Mikołaj, Anita i Beata bez przerwy konsultowali z nimi swoje problemy osobiste do tego stopnia będąc nachalnym, że Monika przestała odbierać od nich telefon.
  Mikołaj twierdzi, że Joanna i jej „ekipa” chciała przejąć WL i narzucić wszystkim swoje poglądy natomiast Joanna pisze, że Mikołaj nie przyłożył ręki do powstania portalu WL, przyszedł tylko na gotowe i zaczął wszystkimi dyrygować.

  O co tu chodzi? Każdy przedstawia jedynie własny pogląd na sprawę, nikt nic nie chce wyjaśniać, a nam rzucane są strzępki sprzecznych informacji. Czuję się zniesmaczony całą tą historią.

 10. cóż, sam się sobie dziwię…

 11. redmuluc pisze:

  Likwidacja konta na Youtube – Redmuluc
  No i stało się …bez podania przyczyn ponad 4-milionowe konto które miałem od 2008 roku zostało usunięte z kontem email bez podania przyczyny.

  Powstanie nowe konto pod adresemhttp://www.youtube.com/redmuluc2
  Odtworzenie bazy zajmie mi jednak masę czasu, kilkaset filmów.

 12. Sabrina pisze:

  Posyłam Ci Mikołaju link z forum WL – wypowiedź Pani Rajskiej m.in. na Twój temat.http://forum.wolnaludzkosc.pl/viewtopic.php?t=898#p3211 Czy tak zachowuje się osoba oświecona? Ta kobieta nawet nie ma pojęcia o oświeceniu. Jak jej mogłeś zaufać?

 13. Łukasz Repeta pisze:

  Na kanale YT SNŚ możecie obejrzeć wszystkie filmiki ( nie ma limitów tak jak na livestream 🙂 ) http://www.youtube.com/user/NowegoSwiataTV/videos?view=0

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s