Co warto wiedzieć o nadchodzącym miesiącu, październiku 2012? Transformacja relacji międzyludzkich – od władzy umysłu do kompasu z naszych serc” – Mirko

Październik tego roku przyniesie nam przypływ szczególnej energii dzięki której wypłyną na wierzch, uwidocznią się bardzo mocno wszelkie międzyludzkie konflikty, zaczynając od naszego mikroświata do którego zaliczam dom, pracę, rodzinę, przyjaciół, znajomych itd. a kończąc na świecie globalnym – międzynarodowym.
Będziemy narażeni na utarczki, kłótnie, szarpaninę nawet z błahych, nic nie znaczących powodów. Czasami też i w zupełniej ciszy, tylko poprzez tzw. mowę ciała (czyli nasze gesty, mimikę, spojrzenia ) będziemy ranić  innych. Oczywiście takie rzeczy można zauważyć obecnie i nie znikną one w przyszłych miesiącach, niemniej październik 2012 będzie kulminacją fali emocji dot. relacji międzyludzkich – jej szczytem ale też istotnym i mocnym oczyszczeniem w tym względzie. (Czytaj więcej).
Ten wpis został opublikowany w kategorii Natura rzeczywistości, Transformacja Świadomości Globalnej, Świadome życie i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s