Weryfikacja Wolnej Ludzkości

Ten wpis został opublikowany w kategorii *Video komentarze Mikołaja R., Aktualności, Dzialalność publ.. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

14 odpowiedzi na „Weryfikacja Wolnej Ludzkości

 1. Szef Turlaków pisze:

  Brawo Mikołaj ! Wierzyłem, że w końcu się ogarniesz z pod „czaru” Rajskiej. Ja nie wiem co oni Ci obiecali albo co zrobili z twoim umysłem, ale hasałeś z nimi jak kopnięty jelonek. No ale nie jestem od tego aby Ci wypominać. Być może faktycznie uratowało Ciebie myślenie poprzez serce. Osobiście od początku byłem względem tej całej „hiperfizycznej rodzinki” na NIE . Dlaczego? Nazwiesz to sercem, ja nazwę intuicją albo trzecim okiem, które potrafi bardzo szybko i bezbłędnie analizować inne istoty. Mam wrażenie, że zagrali oni na twojej słabości (w moim odczuciu jest to silna potrzeba akceptacji, posłuchu oraz przynależności do grupy). Swoja drogą to właśnie między innymi ta słabość na jaką większość grup para sekciarskich łapie swoich członków.
  Powiem więcej … Rajska (nie wiem czy reszta LW nie również) moim zdaniem zwyczajnie komunikuje się z demonami, które jak wiadomo są synami kłamstwa oraz istotami dużo bardziej inteligentnymi niż ludzie i posiadającymi ogromną wiedzę. Wiadomo, że nie przedstawi się taka istota jako Belzebub czy inny demon. Dopasowuje swoje imię oraz przekazy do konkretnych odbiorców. Rajska zwalcza „jaszczurze programy”, nie czując (bo serce zablokowała jej kosmiczna mania umysłu) że informacje jaki otrzymuje mogą w większości pochodzić od istot które właśnie jaszczurami nazywa.
  Credo Mutwa z resztą już dawno to potwierdził, że demony, chitauri, reptoidy (jak by nie zwał) to jedne i te same istoty z innej gęstości, ale potrafiące zniewalać ludzkie ciała (z rodzin genetycznie podatnych lub osób które same z głupoty otworzą się na działanie tych istot – ceremonie wywoływania demonów, czary których wykonujący sensu dobrze nie rozumie itp…).

  Podsumowując. Cieszy, że się ogarnąłeś … Pozdrawiam 🙂

 2. gabia pisze:

  Mikołaj, show must go on!!!!!!!!!!! :}}}}

 3. Arkturus pisze:

  Ciekwie mówisz o głosie serca. Gdy zaczynałem czytać Twój blog, zanim jeszcze na dobre związaleś się z ekipą z Trójmiasta, tak Cię postrzegałem, osobę która postrzega sercem. Potem, im bardziej wiązałeś się z tą grupą, miałem wrażenie, że od tego postrzegania coraz bardziej odchodzisz, zacząłeś prezentować myślenie lewopólkulowe (wg mnie). Mniej miałem wtedy ochotę czytywać Twój blog, choć co jakiś czas tu wchodziłem. Słuchając teraz Twojej wypowiedzi, miałem wrażenie, że wracasz „stary” Ty i podoba mi się to. Skoro pytasz o opinię na temat WL, to uważam, że powinna iść w stronę postrzegania sercem, a nie lewopólkulowego wyrachowania.
  Nie chciałem pisać o innych osobach, ale chyba nie da się nie wspomnieć. Mimo, że mało jasno mówisz to chyba łatwo sie domysleć, że chodzi tu głównie o Joannę. Nie wiem do końca co myśleć o tej osobie. Z jednej strony prezentuje bardzo interesującą wiedzę, która wiele wyjaśnia i porządkuje, z drugiej strony jest w niej coś, co mnie ( i wiem że nie tylko) od niej jako osoby odpycha. Moi znajomi (ja zresztą też) twierdzą że ma zablkowaną czakrę serca. Nie wiem czy to tylko o to chodzi, w każdym razie w pewnym momencie przestałem słuchać środowych audycji o 20:00, chyba że prowadzi je sam Jacek.

 4. Rasti pisze:

  Interesujące, że to porzucenie Rajskiej zbiegło się z tym: „22.09.2012 r. zaczyna się ostatni 3 miesięczny okres transformacji swiadomosci czyli Wzniesieniowej Ciązy. Jest to najważniejszy i najbardziej przełomowy czas w dziejach naszej planety. Najpierw dzień wcześniej czyli 21.09 nastapi reset duchowy, spowodowany potężnym rozbłyskiem słońca. Rozbłysk ten nie spowoduje zniszczenia Ziemi, jak probuja nam wmawiac niektórzy naukowcy, lecz przestroi nasze biopole oczyszczając ze wszystkich energetycznych brudów. Będzie to polegac na oczyszczeniu pozostałych w nas jeszcze blokad, ograniczających nas przekonan, traum i lęków. To wielkie dobrodziejstwo dla nas, bo w ten ostatni 3 miesieczny okres powinnismy wejsc oczyszczeni, aby skupic się tylko i wyłącznie na absorbcji potężnych wzniesieniowych energii. Energie te zaczna napływac od 22.09 czyli od przesilenia. Oczywiscie oczyszczenie dzięki rozbłyskowi nie dokona się w 1 sekundzie, lecz nasze energetyczne brudy będą wychodzić przez kilka dni, dokładnie do końca września /u jednych szybciej u innych wolniej/. Wraz z ostatnim dniem września potężne energie czyszczące rozpuszcza się, a w dniu 1 pazdziernika jeszcze bardziej spoteguja się energie wzniesieniowe. Bedzie to czas na kontemplację, akceptację i przede wszystkim bycie w tu i teraz. Doskonale jest w tym czasie skupić się na uczuciu wdziecznosci i wszystkim co nas wznosi. Niczego nie planować lecz zyc chwilą obecna oczywiście w miare mozliwosci.”

 5. tom2623 pisze:

  Odnoszę wrażenie ze chodziło o Jacka i Monikę.

 6. junixy pisze:

  Mikołaju, jako osoba z zewnątrz kompletnie nie rozumiem o co tym razem, o kogo chodzi?! Po co nam weryfikacje czegoś, czego zweryfikować się nie da … Czy jest jakiś system, idea, która zaspokoi nasze wszystkie pragnienia, pomoże zrealizować te ziemskie zwykłe i przyziemne cele? Czy możemy zrobić coś kolektywnie bez układów, systemów, tkwiąc tu i teraz w obecnej rzeczywistości? Ludzkość potyka się co rusz o te zagadnienia, a nikt nie udziela odpowiedzi. Bo jej NIE MA. Dlatego mówisz o głosie serca (jak zwał tak zwał ), do którego wszyscy mamy dostęp, ale nie wszyscy w równym stopniu z niego korzystamy … Chcę odbierać WL, bo ma potencjał, są fajni nietuzinkowi ludzie i warto z Wami się spotykać w audycjach. Czekam z niecierpliwością na ciąg dalszy bez weryfikacji i osądzania.

 7. Marcus pisze:

  Coś tam zaszło, coś się stało ale nie chcecie powiedzieć co. Podobnie Red. na forum DavidIcke.pl nic nie chce o szczegółach mówić. Czy już zakładacie jakieś tajne stowarzyszenie dla wtajemniczonych?
  Jeżeli nie chcecie dokładnie mówić co się takiego tam stało, to nie mówcie nic na ten temat. Zachowajcie to dla siebie. A nie rzucacie jakieś ochłapy, ludzie nie wiedzą dokładnie o co chodzi, jakieś ogólnikowe i chaotyczne wypowiedzi. Ja nic z tego nie kumam. Lepiej już nie mówcie nic jak nie chcecie mówić wszystkiego. Weryfikujcie się we własnym gronie na wczasach UFO.

  Mikołaj cenię Twoją pracę i Ciebie jako człolwieka ale na miły Bóg, powtarzanie po raz n – ty komunałów o sercu, miłości. My to wszystko wiemy, takie teksty to można mówić do Izraelskich żołnierzy walących rakietami do Palestyńczyków.

  Nie rozumiem o co chodziło Tobie w wypowiedzi o potrzebie wyboru naszego reprezentanta? Przed kim/czym miałby on nas reprezentować?

 8. solan pisze:

  Mikołaj,
  przejrzałeś na oczy… Dla mnie jest tylko, tutaj, podział na istoty STS i STO.
  God bless you, bless us…

 9. lame pisze:

  „Istoty z pre–corpus supremum zwykle mają świadomość zbiorową i nie są zdolne do samodzielnego, krytycznego myślenia i prawdziwej twórczości…”-odnoszę wrażenie,że to mi przypominasz,powtarzasz slogany bez zrozumienia treści…

 10. Yovita pisze:

  Mikołaju, tego się obawiałam, że dojdzie do rozłamu… Od pewnego czasu na to się zanosiło… Cóż, takie życie. Skoro nadszedł czas oddzielenia ziarna od plew – to zróbmy to! Wszak jest to zgodne z Ideą Wolnej Ludzkości. Dlatego masz Mikołaju moje całkowite poparcie i wiedz, że odwiedzam ten portal głównie ze względu na Ciebie – na Idee, które głosisz i propagujesz, gdyż całkowicie się z nimi identyfikuję. Jeżeli coś zaczyna zbaczać z powrotem w kierunku Matrixa, to absolutnie nie możemy na to pozwolić, gdyż zaprzecza to Idei, która nam przyświeca, wypacza ją i niszczy. Cieszę się, że otwarcie o tym powiedziałeś i się temu sprzeciwiasz. Potwierdza to Twojej uczciwości i szczerości w tym co mówisz i robisz. Mój szacunek dla Ciebie! Jestem z Tobą i masz moje poparcie. Bez Ciebie i Idei, które głosisz ten portal nie ma sensu. Trzymaj się mocno i nie daj się Matrixowi! Życzę powodzenia! … i do zobaczenia! 🙂

 11. observer pisze:

  Mikołaj, od kilku lat przyglądam się Twojej działalności i nie piszę tu po to by Ciebie oceniać, nie oto tu przecież chodzi. Po raz pierwszy teraz, od chwili gdy los rozłączył Ciebie z RBC pomyślałem że, wreszcie wróciłeś do swojego naturalnego, autentycznego źródła i chwała Tobie za to. Odchodzisz od new age-owych uwarunkowań które być może, po raz kolejny zostały nałożone na Twoje oczy, odcinasz się od osób manipulujących Tobą i Twoim wizerunkiem, to ogromny postęp dla świadomości jaką jesteś. Nie czyńmy kolejnych piramid hierarchicznych, podziałów na lepszych i gorszych przecież wszyscy jesteśmy tacy sami, choć w różnym stopniu zaślepieni i oświeceni. Trudno, niech każde potknięcie będzie lekcją w tym dualnym świecie, w ten sposób uczymy się, a doświadczenia niech będą wskaźnikiem na wytyczenie zawsze lepszej drogi w życiu. W tym szczególnym okresie i nie ważne gdzie nas zaprowadzi ten rok. Niech każdy robi to, co jest dla niego naturalnym rzemiosłem przynoszącym łatwość i lekkość pracy, a bez wysiłku osiągniemy w ten sposób wspólny cel, bo każda cegiełka, każdy fragment układanki jest istotny w naszej ewolucji. Mikołaj idziesz w dobrym kierunku, pozostaw sytuację w strefie decyzji a reszta w sposób naturalny nabierze właściwej i wzorcowej struktury do której wszyscy w różnym stopniu podążamy. Nic na siłę, idźmy za głosem serca a rozum tylko dokona korekty. Pozdrawiam

 12. gabia pisze:

  hmm.. też nie do końca jestem w temacie, ale również zauważyłam że nie zawsze bierze się w niektórych audycjach pod uwagę tego co jest kwintesencją człowieczeństwa… Tak więc, krótko mówiąc- jestem całym Sercem za Sercem :}

 13. Sabrina pisze:

  Zgadzam się z Tobą :-). Ale tak czy owak dobrze, że ten temat został poruszony

 14. morfi pisze:

  Bardzo poruszająca audycja ,ale trochę ogólnikowa ,zero konkretów.Kto i co? Jakie odmienne zdanie ?Strasznie dużo pytań a odpowiedzi zero.Czego się Mikołaj spodziewasz po ludziach którzy śledzą wszystko z zewnątrz.Nikt po za wami nie ma wglądu w wasze wewnętrzne rozgrywki.Może ten twój przekaz był skierowany do twoich kolegów bo jeżeli do nas to mamy za mało faktów żeby wyrazić swoją opinie na twój apel.Dobrze by było żebyś zamieszczał wszystkie komentarze bo w przeszłości różnie bywało.To wszystko pozwoli ludziom rozeznać się w szerszej opinii i wyklarować swoją.Wielu ludzi na łamach tej stronki wyrażało już wielokrotnie swoją opinie na temat roli jaką pełni Mikołaj w budzeniu ludzi.Bardzo szkoda by było jakby to zostało zaprzepaszczone.No i oczywiście wielu wypowiadało się nad szkodliwym wpływem pewnych osób na całą idee WL.Chyba wszyscy wiedzą o kogo chodzi.To jest świetna okazja do pozbycia się wichrzycieli ludzi chcących wypromować się na dorobku i imieniu innych.Ty Mikołaj musisz być ponad to wszystko ,otrząsnąć się i do boju.Nie oglądaj się za siebie bo przed tobą jeszcze dużo do zrobienia.Powodzenia

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s