Uwaga! Zmiana miejsca i terminu zlotu: II Zlot Wolnej Ludzkości – Pałac Sapetów, Tuczno 13-19 września

W związku ze sprawami organizacyjnymi postanowiliśmy zmienić jednak miejsce naszego II zlotu Wolnej Ludzkości na Tuczno. Jest to miejsce bliższe nieco centrum Polski, posiada bardzo dobre zaplecze socjalne oraz dużo miejsca wśród przyrody na spokojne imprezy integracyjne.
Będzie możliwość zamówienia całodniowego wyżywienia, także wegetariańskiego. Już niebawem przedstawimy całkowity cennik zakwaterowania w Pałacu Sapetów – będzie to cennik specjalny dla nas, niższy kosztowo od standardowego. Z całą pewnością każdy znajdzie dla siebie miejsce z właściwą dla niego ceną. Jest tam także duże pole namiotowe.
Zlot rozpocznie się 13 września w czwartek – to będzie czas spokojnego zjeżdżania się i przygotowywania do imprezy. Oficjalne rozpoczęcie nastąpi w piątek po południu/wieczorem. Do wtorku 18 września trwać będą różnego rodzaju wykłady, prelekcje, ćwiczenia oraz oczywiście zabawy, medytacje, wspólne ognisko, sport itp. itd.  Tego dnia na wieczór oficjalne zakończenie zlotu, a środa zostaje na swobodne rozjazd do domów.

Na zlocie z pewnością pojawi się większa część ekipy Wolnej Ludzkości, jak nie wszyscy: Daniel Kowalczyk, Maciej Dziubla, Dariusz Żochowski, Joanna Rajska, Jacek Czapiewski, Mikołaj Rozbicki, Anita Dudziak, Piotr Piątak, Beata Honek, i wielu, wielu innych.
Gościem specjalnym zlotu będzie zapewne Darek Kwiecień, który opowie Wam o tajemniczych eksperymentach III Rzeszy i dziedzictwie tych badań wykorzystywanych po dziś dzień przez system władzy.
Szczegółowy program zlotu wraz z cennikiem noclegowym na ok. 2 tygodnie przed zlotem.
Za zmiany w organizacji i terminach serdecznie przepraszamy. Były one podyktowane chęcią zapewnienia Państwu jak najlepszej jakości zlotu. W ostatniej chwili trafiliśmy na ofertę pałacu w Tucznie i postanowiliśmy z niej skorzystać.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „Uwaga! Zmiana miejsca i terminu zlotu: II Zlot Wolnej Ludzkości – Pałac Sapetów, Tuczno 13-19 września

  1. Kurczak pisze:

    Hm, nie zadzialalo ustawienie czasu. 1h 3min

  2. lokorotrok pisze:

    Dziwne.. zrezygnowaliście z wojny z której mogliście mieć większe profity 🙂 ?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s