5D – Nowy program w TV WL – poniedziałki 21.00!

Przedstawiając najnowsze odkrycia naukowe, zmieniające nasz pogląd na świat wszechstronni specjaliści : Bartosz Kurzeja i Barbara Wojtkowska wprowadzą Was w świat niezwykłych tajemnic, które jeszcze nie tak dawno temu były tematem tabu, a dzisiaj obalają stare paradygmaty nauki.
Dowiecie się jak wygląda znany od wieków Alchemikom, a odkryty obecnie na nowo podstawowy wzorzec Natury i Wszechświata oraz jaki jest jego wpływ na ludzką świadomość, a także -w jakim miejscu procesów przemiany znaleźliśmy się obecnie oraz ‚wszystkiego’ co wiemy na temat 5D. Zaznajomicie się z nowymi dziedzinami nauki jak neotyka, psychoneuroimunologia, parapsychologia, geometria fraktalna czy niezbyt znana jeszcze w Polsce biologia budowlana.
Basia, w połowie Holenderka – reprezentująca model renesansowego architekta, łączącego pasję projektanta z zamiłowaniem do fizyki i medycyny (naturalnej) oraz szamanizmu z różnych regionów świata opowie Wam jak oczyszczać przestrzeń w mieszkaniu zarówno z duchów jak i z chemicznych substancji oraz jak zbudować fraktalny i tani dom z odpadów.
Bartosz, fizyk i badacz wprowadzi Was w świat kwantowych potencjałów, opowie o mechanizmach funkcjonowania wszechświata zarówno tego zewnętrznego jak i wewnętrznego.

Barbara i Bartek zapraszają – poniedziałki 21.00 w TV Wolna Ludzkość!

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii *Audycje TV Nowego Świata, Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s