Wolin, 6-12 września – II zlot Wolnej Ludzkości! Rezerwujcie sobie termin!

Kolejny zlot Wolnej Ludzkości odbędzie się w małej miejscowości Wolin w zachodniopomorskim w terminie 6 do 12 września. Naszym miejscem docelowym jest cicha, urocza „Zagroda nad Dziwną”. Miejsce jest naprawdę świetne, gdyż jest odcięte od świata lasem i zaroślami, a jednocześnie bardzo bliskie centrum miasteczka. Dodatkowo położone jest zaraz przy wodzie (cieśnina Dziwna) zatem mamy tam małą plażę. Z dworca kolejowego do tego miejsca do dosłownie 15/20 minut drogi. Do najbliższego sklepu jest z miejsca zlotu dosłownie 10 min drogi. Wolin to małe miasteczko turystyczne, gdzie co roku odbywa się Festiwal Słowian i Wikingów (Czytaj więcej).
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Dzialalność publ. i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Wolin, 6-12 września – II zlot Wolnej Ludzkości! Rezerwujcie sobie termin!

  1. Ernest pisze:

    Termin przebija wszystko.

  2. Masz rację, z tym że nie każdy na zlocie jest wegetarianinem i z pewnością wielu je mięso. My nie będziemy legitymować ludzi z tego faktu. natomiast faktycznie co innego z łowieniem ryb, że nie ma sensu tego promować. Dziękuję za zwrócenie uwagi

  3. Arkturus pisze:

    „Połowić sobie w tym miejscu”??? Z jednej strony jest mowa o wegetariańskim posiłku, co by świadczyło, że rozumiecie pewne kwestie, a za chwilę jest mowa o łowieniu w jakiejś cieśninie, co wskazuje na łowienie ryb. Przecież to jedno zaprzecza drugiemu. Z jednej strony nie jemy rybek, a z drugiej strony je łowimy i co….? Nawet jeśli ich nie jemy (choć nie jestem tego pewien) tylko wypuszcamy z powrotem, to jest znęcanie się i okaleczanie tych istot.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s