Transformacja Świata – Przemysław Bortnowski

Mamy drugą połowę lipca, osławionego już (choć jeszcze nie skończonego :)) roku 2012 i chciałbym podzielić się z Wami moimi spostrzeżeniami, dotyczącymi wielu informacji i aspektów związanych z tymże rokiem i jego końcem, jak mantra powtarzanym „21 grudnia” a także zastanowić się trochę nad przyczynami całego tego zamieszania.
O takich pojęciach jak – wzniesienie, przebudzenie, przełączenie – wiele jest przekazów i mówiąc szczerze, są to dla mnie te same rzeczy z jakimi boryka się teraz Ludzkość jak i nasza Planeta, nazywane są tylko innymi słowami. Posunął bym się nawet dalej i wrzucił jeszcze do tego worka pojęcie „przebiegunowania” choć dla niektórych może wydać się to kontrowersyjnie. (Czytaj więcej).
Ten wpis został opublikowany w kategorii Transformacja Świadomości Globalnej, UFO i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

9 odpowiedzi na „Transformacja Świata – Przemysław Bortnowski

 1. Jacek pisze:

  Więcej na ten temat(czyli do tematu „zastępczego” tzw.’olimpiady’):
  Dość istotne jest, abyście lepiej rozumieli to co się dzieje wokół was. Na przykład dlaczego tak wiele znacznego nacisku kładzie się na Igrzyska Olimpijskie w Londynie. Dzieje się to dlatego, abyście nie zauważali tego, co CABAL robi gdzie indziej. Nie pochodzą oni z waszej planety i dlatego też, mogą bawić się z wami w ciuciubabkę(manipulację). Ludzie są z premedytacją ogłupiani tak, by mogli być przez to utrzymywani pod stałą kontrolą. Wy oczywiście posiadacie pewne normy postępowania(zasady,wartości) – oni nie. CABAL, taki jaki jest teraz, nie może istnieć na waszej planecie po roku 2012, więc dla nich jest to gra na śmierć i życie. Zrobią oni oczywiście wszystko, aby tylko się tu(na Ziemi) utrzymać. Istnieje nanotechnologia, która może zatrzymać ich sztuczki. Nic innego na waszej planecie nie byłoby skutecznym środkiem przeciwko nim. Tak naprawdę jesteście w stanie wojny – i to na wielu poziomach,z czego jeszcze niewielu zdaje sobie sprawę.

  Pomoc nadchodzi do was z wielu źródeł i ośrodków kierujących. Świat eteryczny i wiele innych planet(przedstawicieli ich cywilizacji) są przygotowani, aby was uratować. W chwili obecnej pozostało zaledwie tylko kilku złych(ciemnych) którzy jeszcze niestety trzymają waszą planetę w szachu – jednak jest to systematycznie słabnący ucisk.

  Ci „Wszechmocni” właśnie upadają i ich pieniądze ich nie uratują. Nie dostaną oni pozwolenia na pozostanie na Ziemi. Nie minie zbyt wiele czasu, zanim ich ścisła kontrola nad waszą siecią informacyjną zostanie usunięta. PRAWDA będzie transmitowana na wszystkich falach w eterze i wtedy, ostatecznie będziecie korzystali z wolności słowa. Jeśli mielibyście jakiekolwiek pojęcie o tym, jak ciężko pracujemy po tej stronie życia, aby tego dokonać, nie bylibyście tak niecierpliwi. Razem jesteśmy silniejsi, niż oni kiedykolwiek mogliby być.

  Nie jest też dłużej możliwe, aby utrzymywać prawdę w ukryciu. Potrzebujecie tej prawdy dla odzyskania wolności. Należy jednak pamiętać, że są i tacy pośród was, którzy mają za zadanie wprowadzać was w błąd i tworzyć fałszywe poczucie bezpieczeństwa. Są oni nieświadomi faktu, że są wykorzystywani do tego celu. Jeśli coś wydaje się być zbyt pięknym, aby stało się prawdziwym, to prawdopodobnie takim właśnie jest.(czyli jest kłamstwem) – zwracajcie na to swoją uwagę a tym samym pozostaniecie coraz bliżej prawdy.

  Przez cały czas bądźcie czujni. Dzielcie się informacjami i wspierajcie się nawzajem. CABAL kontrolował wasz świat przez 2000 lat. Wiedzą oni wszystko co muszą wiedzieć na temat jak kontrolować ludzi. Wy, z drugiej strony, jesteście nowi w tej grze i często może wam być trudno zauważyć, kiedy jesteście oszukiwani. Łatwowierni ludzie są wykorzystywani do przekazywania fałszywych informacji. Są oni nieświadomi tego faktu i dlatego mogą być przez to niekiedy bardzo przekonywujący.

  Nie możecie sobie pozwolić, aby przegapić tę niepowtarzalną szansę – nie ma czasu do stracenia, aby pozwolić na dobrze zaplanowane wprowadzanie was w błąd. Oni nie mają nic do stracenia, a wy z drugiej strony, możecie niestety stracić wszystko –
  wiemy że może to być odebrane jako niepopularna prawda – jednak prawda w przeciwności do kłamstwa nie manipuluje informacją – jest tylko tym czym jest.

 2. Jacek pisze:

  telebimy z gadzinową tvn24 na krakowskim rynku – to prawie jak z dość kiepskiego filmu political fiction(np.1984,Brazil itp.) – trzeba by nie wyłączać tych ekraników tylko obrzucić
  je kamieniami bo potem włączą jakieś równie ogłupiające reklamy czy równie lasujący
  mózgi „temat zastępczy” czyli tzw.sport – także powszechnie dostępne(a myślicie że niby dlaczego są za darmo! 🙂 ) tzw. gry sieciowe służą do kontroli waszych umysłów i waszej prywatności (jest to jedno z najbardziej groźnych i inwazyjnych narzędzi w ich „arsenale”)

 3. Matix pisze:

  rozpowszechnijcie to… do dziennikarzy tvn-ów polsatów i innych

 4. Jacek pisze:

  Uzupełnienie poprzedniej treści autorstwa Davida Wilcocka(początek tej informacji) :
  20.07.2012
  Wielkie ujawnienie: USA odkrywa największy skandal w historii.

  Departament Sprawiedliwości – Szeryfowie federalni USA ujawniają największy skandal w finansowej historii ludzkości… po trzech latach tajnej operacji (co znaczy prowadzenie dochodzenia pod tzw.”przykrywką”).
  Skandal zwany(w aktach dochodzenia) LIBOR rozpoczął falę ujawniania tyranów finansowych.
  Masowe aresztowania muszą rozpocząć się od postawienia zarzutów (przez prokuratorów), a w konsekwencji przyszłego otwarcia spraw sądowych – i w tej chwili to się właśnie dzieje. Zostanie ujawnionych wiele dotychczas ukrywanych(przed opinią publiczną) spraw.
  NADSZEDŁ JUŻ CZAS
  Każda osoba na Ziemi coraz mocniej zdaje sobie sprawę, że świat jest „ustawiony” przez korupcyjne siły,i to jak się wydaje od czasów niemal biblijnych. Zadziwiające wydarzenia, które miały miejsce od 27 czerwca 2012 stają się coraz bardziej oczywiste, nawet dla tych, którzy temu wcześniej zaprzeczali. Ten proces był naprawdę fascynujący w obserwowaniu jego przebiegu, nie wspominając już o wielkiej płynącej z tego satysfakcji.
  Po wielu latach ciężkiej pracy nad odkrywaniem prawdy, wreszcie widzimy rezultaty – i są one już na światowym poziomie. Wiedza będzie się rozprzestrzeniać o wiele, wiele szybciej z każdym następnym dniem i z każdą kolejną wiadomością.
  W tym nowym przedsięwzięciu, zrobię wszystko co będę mógł aby przedstawić wam krok po kroku co się aktualnie dzieje.
  Ponadto dostrzegamy jak zapewnienia naszych informatorów dokładnie się wypełniają, sprawiedliwość nadchodzi, tak jak obiecywaliśmy począwszy od listopada zeszłego roku. Krytyczne(decydujące) informacje przeciekły do nas z wysoko klasyfikowanych źródeł informacji poufnych, pracujących dla dobra ludzkości. Niedawne wydarzenia dowodzą, że ich plan(wyzwolenia ludzkości) jest bardzo efektywny(tzn.”sił dobra”).
  http://divinecosmos.com/start-here/davids-blog/1066-great-revealing

  ps.@Sabrina: US Marshals to nie marszałkowie(wojskowi czy inni) a szeryfowie federalni(część policji federalnej)…

 5. Jacek pisze:

  Bardzo dobry artykuł na właściwie na bardzo podobny temat co artykuł topika pt:
  „Pięć miesięcy do promocji(Ziemi)” czyli – co źródła mówią o naszym wzniesieniu 21 grudnia 2012 roku? ze strony[Eng]:
  http://the2012scenario.com/2012/07/five-months-till-graduation/

  a tu jego mały fragment na zachętę 🙂 :
  „(Wciąż aktualny)Plan przewidywał wspólne wysiłki jakie zostaną rozwinięte przez istoty z innych cywilizacji we współpracy z wybranymi osobami na Ziemi co ma dać efekt w postaci harmonogramu przejścia planety z trzeciej gęstości na koniec roku 2012. Tak więc również w jego trakcie – co realnie powoduje aktualnie przewagę emitowanej obecnie częstotliwości energii, co odbywa się już dużo szybciej w ciągu każdego dnia, więc przybycie na czas Ziemi do progu tego wydarzenia, co zostało nazwane Złotym Wiekiem jest już pewne. ”

  ps.mam nadzieję że cudownie nie „zniknie” i ten post 😉 – btw: bo raczej jest to dość irytujące.. :/ – a sporo napracowałem się nawet nad tym małym fragmentem by ten przecież niełatwy temat mógł być właściwie i bez problemu zrozumiany przez wszystkich

 6. Jacek pisze:

  Wielkie rewelacje: Szeryfowie federalni USA odsłaniają największy skandal w historii
  http://divinecosmos.com/start-here/davids-blog/1066-great-revealing

  tu tylko fragment o mediach(i to nie tylko o tym że np.tv czy prasa kłamie ale i sieć również łże-oczywiście nie cała 🙂
  „Rozległe PSYOPS(operacje psychologiczne) zostały uruchomione i są w to zaangażowane – w tym dziesiątki tysięcy profesjonalnych internetowych „hit-manów”(tzw.’dzięciołów’ 😉 czytaj
  dywersantów-dezinformatorów sieciowych – oczywiście specjalnie opłacanych) którzy mają niby sprawiać wrażenie normalnych ludzi podzielających i utrwalających tzw.”utarte” zdanie większości(czyli że nic istotnego się nie dzieje-czyli po prostu „nie ma” globalnej zapaści finansowej i innych skandali i afer itp.) – a tym samym działać w celu ochrony obecnie panującego status quo – jak również dodatkowo aktywnie przemycać odpowiednią i korzystną dla jego zachowania negatywną dezinformację”

 7. Sabrina pisze:

  Pasze GMO. Nie pozwólmy na to. Piszmy listy d senatorów http://astromaria.wordpress.com/

 8. Sabrina pisze:

  Listy do prezydenta ws przymusowych szczepionek http://astromaria.wordpress.com/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s