Jak wmanipulować świat i ludzi w wojnę

Propaganda wojenna ma się dobrze. Myślicie, że od czasów Goebbelsa, czy Stalina coś się zmieniło? Ano tak – technika propagandowa uległa modernizacji z powodu postępu technologicznego oraz rozwojowi badań nad ludzkim umysłem, dzięki czemu wydaje się być jeszcze bardziej skuteczna. Na szczęście dzięki alternatywnym mediom jest szansa temu przeciwdziałać. (Czytaj więcej)
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, NWO i tajne projekty i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Jak wmanipulować świat i ludzi w wojnę

  1. poszkodowany pisze:

    Czy wojsko w naszym kraju zwariowało?

    Od jakiegoś już czasu osoby z tajnej jednostki wojskowej z Gdańska rozładowują na mnie swoją agresję? Dobra rada: Weźcie sobie na cel kogoś innego, może kogoś ze swoich np., albo zbierzcie was ze trzystu i zaatakujcie dziecko z przedszkola. Jeśli szczęście wam dopisze, tak załatwicie dzieciaka, że aż mu się kredki z tornistra posypią. Ale liczy się to, że wygracie, hurra! A może uda się wam jakimś tajemnym sposobem uśmiercić dzieciaka, wtedy będzie to zwycięstwo na całego! A jakim prawem? Bo dzieciak nosi w tornistrze dużo książek, a to wzbudza zazdrość i nienawiść.
    Aby nie rzucać słów na wiatr podam tylko dwa nazwiska: S. Warszawski, R. Frankowski (wasze tajemnicze siły ala Kodzborowo).

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s