Stan wojenny w USA szykowany na paźniernik 2012…?

Człowiek identyfikujący się jako funkcjonariusz policji o imieniu ‚Jim’ zadzwonił do Alexa Jonesa, aby zgłosić ciekawe i zaskakujące informacje. Według jego obserwacji włądze w USA szykują się na jakieś bezprecedensowe wydarzenia na jesień tego roku – chodzi o październik. Czy ma to coś wspólnego ze światowym zamieszaniem i wprowadzeniem Martial Law – stanu wojennego na obszarze tego kraju?

W Alex Jones Show powiedział on, że w październiku musimy być przygotowani na wydarzenia, które wymagać będzie od ludzi korzystania z powietrznych i naziemnych środków transportu, we współpracy z wojskiem USA.

Podczas rozmowy Jim jawi się jako namiętny, szczery i bardzo wstrząśnięty informacjami jakimi stara się z nami podzielić. Po przerwie reklamowej, Jim niemalże zakrztusił się gdy starał się przekazać swoją wdzięczność za to, co Alex Jones starał się zrobić w zakresie budzenia ludzi w wysiłkach na rzecz ratowania Republiki z rąk sił pragnących ją zniszczyć. Potem, prawie ze łzami w oczach, Jim podsumowuje mówiąc: „Ten kraj jest martwy Alex. Już go nie ma” – tu następuje niespodziewanie rozłączenie.

Poniżej to nagranie po angielsku:
Oczywiście nie należy brać takich informacji zbyt do siebie, To, że tego typu plany są i będą próbowane do realizacji jest jak dla mnie faktem. Ćwiczenia tego typu odbywały się już od kilku lat i ich natężenie rośnie – ćwiczenia wojskowych i policji w wielu stanach, trening w przeszukiwaniu, zatrzymywaniu i izolacji grup ludzi (obozy koncentracyjne) oraz uchwalanie coraz mocniej umożliwiającego im to prawo – to dla każdego rzetelnego obserwatora zwyczajne fakty. Ale nie oznacza to wcale, ani to, że im się to uda i że dojdą one do realizacji. A jeśli nawet udałoby się im to w pewnym momencie wprowadzić – co wcale nie jest scenariuszem sciene-fiction – to i tak oznaczało by to tak naprawdę według mnie schyłek systemu. Maestria matrixa bowiem polegała na tym, że była to władza nad ludzkimi umysłami w taki sposób, że nie wielu zdawało sobie sprawe z własnego niewolnictwa – to jest bardzo skuteczny system. Tylko władza zagrożona istnieniem posuwa się do tak jawnej przemocy. Żaden z ludzi na to nie pozwoli, a tym bardziej dumni ze swej tradycji Amerykanie, bo wbrew pozorom ludzi kochających prawdziwą wolność w tym kraju jest wciąż sporo.
Także ze spokojem kochani. Przesilenie w pewnym sensie jest nieuniknione, ale to nie będzie oznaczać końca świata. Jak już to początku końca tego systemu, a początek Nowego Świata – ale nie będzie to z dnia na dzień. Z roku na rok – to na pewno.
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, NWO i tajne projekty i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Stan wojenny w USA szykowany na paźniernik 2012…?

  1. beryl9 pisze:

    Pytanie do moderatora:
    Wykryto duplikat komentarza: wygląda na to, że już to powiedziano! co to ma znaczyc?? jak mozecie nie opublikowac mojego komentarza?wysylajac mi taka odpowiedz?! w co zaczynacie grac?

  2. beryl9 pisze:

    RESET MATRIXA JEST NIEUNIKNIONY.ROZBRAJAJA AMERYKANOW ODBIERAJAC IM PRAWO DO POSIADANIA BRONI AUTOMATYCZNEJ TYPU WOJSKOWEGO.TO NIE JEST SCIENCE FICTION TYLKO FAKTY.OBAMA TO KON TROJANSKI.RZADY NA CALYM SWIECIE ROZBUDOWUJA SYSTEM PODZIEMNYCH BAZ WOJSKOWYCH ,MAGAZYNY Z ZYWNOSCIA I INNYM SZAJSEM.COS WIELKIEGO PLANUJA DLA NAS WSZYSTKICH.SYTEM UPADA I ZROBIA WSZYSTKO BY POWSTRZYMAC ROZKLAD TEGOZ SYSTEMU.POWOLI ZBLIZAMY SIE DO JAKIS OGROMNYCH DZIALAN WOJENNYCH WYKIEROWANYCH W LUDNOSC CYWILNA.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s