STOP PRZYMUSOWI SZCZEPIEŃ! PISZMY DO SENATORÓW!

Tym razem rząd ani minister zdrowia nie będą mieli nic do powiedzenia. Będą MUSIELI kupić szczepionki, a wszyscy Polacy będą PRZYMUSZENI do ich wstrzyknięcia. I to nie jest teoria spiskowa. Właśnie teraz przez sejm (z tylko jednym głosem przeciwnym) przepychana jest zmiana Ustawy o zapobieganiu epidemiom oraz Ustawy o inspekcji sanitarnej.
Zmiany polegają między innymi na rozszerzeniu obowiązku szczepień na wszystkich Polaków (nie tylko jak dotąd dzieci), zmianie definicji choroby zakaźnej (teraz to będzie po prostu każda choroba wywołana przez biologiczny czynnik chorobotwórczy), rozszerzenie uprawnień inspekcji sanitarnej o nadzór nad wykonywaniem obowiązku szczepień (dotąd był to tylko ogólny nadzór nad szczepieniami), oraz zmiany w zasadach stosowania przymusu bezpośredniego (czyli siły fizycznej) przy aplikowaniu procedur medycznych. Teraz będzie to wyłącznie pod nadzorem lekarza i pracowników medycznych, nie trzeba już ani policji ani wyroku sądu, wystarczy decyzja lekarza. Dotąd polski Minister Zdrowia decydował o ogłoszeniu epidemii, teraz będzie “decydował” główny inspektor sanitarny na polecenie unijnych instytucji zajmujących się bezpieczeństwem epidemicznym. Minister zdrowia zostaje kompletnie pominięty, jego rola zostaje zredukowana do płatnika rachunków za szczepionki. Utajnione zostają tez dane dotyczące zachorowań (planowany płatny dostęp do danych, tylko dla podmiotów mających umowę z systemem Sentinel, których jedynym właścicielem będzie sanepid). Projekt eliminuje też wszelką kontrolę społeczną i rządową nad działaniami sanepidu. Znosi się rejestrację i przechowywanie danych o zachorowaniach w szpitalach, przychodniach i laboratoriach – wszystko wyłącznie w sanepidowskim komputerowym systemie Sentinel. Zmiany ustawy likwidują też finansowanie zgłaszania niepożądanych odczynów poszczepiennych. Uprawnienia sanepidu podczas prowadzenia dochodzenia epidemicznego będą większe niż wojska, policji, prokuratury i sądów i będą prowadzone bez możliwości żadnej kontroli. Sanepid będzie miał prawo wglądu do wszystkich kontaktów (również telefonicznych i elektronicznych) osób podejrzanych lub zagrożonych chorobami zakaźnymi (czyli według nowej definicji- wszystkimi chorobami), do wejścia do mieszkania, zastosowania siły wobec każdego obywatela – i to wszystko bez konieczności uzyskania pozwolenia sądu, bez kontroli policji. Inspekcja sanitarna będzie miała uprawnienia większe niż służby specjalne a minister zdrowia traci prawo wydawania rozporządzeń regulujących jej prace i stosowane procedury wewnętrzne.
Ta zmiana Ustaw jest już po pierwszym głosowaniu w sejmie (odbyło się 15,06,2012, posiedzenie nr 16, głosowanie nr 15) i została poparta przez wszystkie partie i kluby parlamentarne. Nikt się nie wstrzymał, jeden głos przeciw.
http://sejmometr.pl/projekt/298,projekt-ustawy-o-zmianie-ustawy-o-zapobieganiu-oraz-zwalczaniu-zakazen-i-chorob-zakaznych-u-ludzi-oraz-ustawy-o-panstwowej-inspekcji-sanitarnej-z-proj#prace

Piszcie do Senatorów żeby powstrzymać nowelizację ustawy. Posiedzenie komisji zdrowia już w środę 4 lipca!!! Nie chcesz żeby spełnił się ten scenariusz? https://www.facebook.com/notes/stop-przymusowi-szczepie%C5%84/przymus-szczepie%C5%84-dla-wszystkich/379060792147110

Działaj teraz!!! Pisz do senatorów.
PRZYKŁADOWY LIST DO SENATORÓW TUTAJ
(Zaczerpnięte w celu współpracy z blogu http://astromaria.wordpress.com/)
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, NWO i tajne projekty i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

9 odpowiedzi na „STOP PRZYMUSOWI SZCZEPIEŃ! PISZMY DO SENATORÓW!

 1. Jacek pisze:

  Spoko – nie ma co się aż tak przejmować 😉
  Sheldan Nidle na stronie PAO(Planetary Activation Organization):
  http://www.paoweb.com/
  „Obecna struktura władzy wygląda nadal że jest potężna i na miejscu. Ale w rzeczywistości jest to tylko „domek z kart”. Fasada nadal istnieje ale został on wypatroszony od wewnątrz. Wszystko to będzie się coraz mocniej i szybciej obruszać aż zrobi niedługo wielkie puff co wysadzi ten cały „domek”. Dołącz swoje energie z energiami Wniebowstąpionych Mistrzów, Agarthans i Galaktycznej Federacji Światła w niedzielę (chodzi o webinar). Zaprawdę, Razem jesteśmy Zwycięzcami!”

 2. yar pisze:

  niestety to prawda . Każdy ma głos i każdy się liczy . Dopóty dopóki jesteśmy świadomi i wierzymy w to możemy zmieniać świat . Proszę nie bójcie się mówić o tym wszędzie i każdemu bo pomimo uniformów i poróżnienia między nami , wciąż jesteśmy rodziną , tym razem chodzi o polską rodzinę … aby rok 1984 Orwella (choć widać go od lat):P w pełni się nie ziścił . To obowiązek uświadamiać najbliższych bo choć szczerze wyznam od 2005 roku mówię o teoriach spiskowych jak chemtials,bluebeam,haarp, etc, przez,religie , politykę oraz kulawe systemy szkolnictwa mające nas przygotować do bycia posłusznym niewolnikiem i wszystko cokolwiek ogranicza nasz potencjał w tej krótkiej chwili zwanej życiem jest wrogiem !!!nikt nie słucha… człowiek jest niemalże nieograniczony a oni boją się świadomych i ja obawiam się czy znów nie będą starać się pozbyć inteligencji a pozostawić posłuszne masy? iluminaci? jestem gotów do walki bo wiem o co spór. W imię historii i naszych przodków oraz przyszłych pokoleń!!!

 3. Sabrina pisze:

  List otwarty do Senatu ws ustawy zakaźnej http://astromaria.wordpress.com/

 4. Sabrina pisze:

  Przykładowy list do senatorów http://jozefbizon.wordpress.com/2012/07/03/stop-godzeniu-w-dobro-narodu-polskiego-godzeniu-w-prawa-czlowieka-i-pacjenta/
  P.S. Niektórzy senatorowie nawet nie zamierzają przeczytać maila. Wrócił do mnie nie przeczytany.

 5. Lemiesz pisze:

  przeciw był tylko minister rolnictwa Marek Sawicki. DZIĘKI PANIE MARKU! Czemu tylko Pan?

 6. Jack pisze:

  1984 = 2012

 7. Sabrina pisze:

  I jeszcze petycja http://www.petycjeonline.pl/petycja/stop-przymusowi-szczepien/912

  Podpisujcie ją, proszę.

 8. Paranormal.PL pisze:

  Reblogged this on Paranormal.PL and commented:
  Reblogujemy CZAS PRZEBUDZENIA, dzięki Mikołaj! 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s