Warsztaty aktywacji prawej półkuli z Martą Małochą w Lublinie – tańsze dla czytelników Czasu Przebudzenia i Wolnej Ludzkości!

UWAGA: organizatorzy warsztatów ustalili cenę specjalną dla osób z Czasu Przebudzenia oraz Wolnej Ludzkości- 199 zł zamiast 345 za całe warsztaty Aktywacji prawej półkuli mózgu. Wszystkie osoby które zadzwonią z informacją że znalazły nasze warsztaty na stronie Czasu Przebudzenia lub Wolnej Ludzkości będą mogły uczestniczyć w warsztatach w takiej cenie – 199 zł. (Czytaj więcej)
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Dzialalność publ.. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Warsztaty aktywacji prawej półkuli z Martą Małochą w Lublinie – tańsze dla czytelników Czasu Przebudzenia i Wolnej Ludzkości!

 1. ZGADZAM SIĘ W PEŁNI!!!! CAŁY CZA O TYM MÓWIĘ – ALE CZAS PRZEJŚĆ DO DZIAŁANIA A NIE GADANIA

 2. Jack pisze:

  I jeszcze przytoczę Tobie pod rozwagę ten oto apel o NASZĄ JEDNOŚĆ „fioletowego płomienia” czyli Michała Papierskiego:

  Nasza wspólna najbliższa przyszłość!

  Gracze z drużyny przeciwnej (ci w ciemnych koszulkach), mieli nad nami do tej pory jedną przewagę. Są zjednoczeni. To proste – tam nie ma wolnej woli. Po ciemnej stronie jest jedynie niewolnicze posłuszeństwo.

  Pracownicy światła mając wolną wolę grzęźli do niedawna w meandrach systemu, który prowokował ich do oddzielenia się i podążania własną, „jedynie słuszną” drogą.

  Jesteśmy przekonani, że połączenie naszych sił będzie ogromną korzyścią dla Ziemi, dla nas wszystkich razem i dla każdego z osobna. Połączenie 1+1+1+1 w równaniu arytmetycznym daje 4. Jednak w przypadku łączenia potęgi ducha mamy do czynienia z przyrostem nie arytmetycznym lecz geometrycznym. Ostatecznie zwyczajne 4 staje się 4! (cztery silnia = 1x2x3x4 = 24). Skala mocy wzrasta z 4 do 24. Moc wynikająca z dołączenia każdego nowego elementu jest olbrzymia i trudna do oszacowania. Tego właśnie zjawiska boja się nasi przyjaciele w „czarnych koszulkach”. Nie dziwmy się więc, że będą oni sączyli do naszych umysłów najprzedziwniejsze błędne idee i piętrzyli przeszkody. Wszystko po to, abyśmy się nie porozumieli, abyśmy nie zjednoczyli naszej mocy, lecz tak jak do niedawna skierowali naszą uwagę na zwalczanie się nawzajem.

  Ten czas jednak właśnie się skończył. Nie ma powrotu do stanu oddzielenia! Choć idziemy innymi drogami, jesteśmy razem! Cokolwiek nas różni, cokolwiek ukazują nam zwodnicze gry umysłu, nadzwyczaj ważne jest abyśmy ze sobą współpracowali. Każda porażka w porozumieniu między nami to punkt dla drużyny przeciwnej!

  Razem, nie oznacza jednolitości poglądów. Każdy ma prawo do samodzielnego osądu i do własnej drogi. Razem, oznacza, że nasze drogi nie będą się zwalczać, lecz wspierać.

 3. Sabrina pisze:

  Przesyłam Wam przykładowe pismo (ze strony Astromarii) do senatorów ws przymusowych szczepień dla wszystkich Polaków. Piszmy do nich!!!! To dotyczy nas wszystkich
  http://astromaria.wordpress.com/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s