„Systemy finansowe na rzecz Społecznej Gospodarki Rynkowej. Świat – Europa – Polska” – Międzynarodowa Konferencja Naukowa 27/28 czerwca 2012-Warszawa

Organizatorami Konferencji są: Krajowa Rada Spółdzielcza, Polskie Towarzystwo Ekonomiczne i Warszawska Szkoła Zarządzania – Szkoła Wyższa. Celem konferencji jest wskazanie prorozwojowych  kierunków przemian w systemie społeczno-gospodarczym, z uwzględnieniem kontrowersji na temat zmian paradygmatu w ekonomii.
Konferencja wpisuje się w nurt, prowadzonych w naszym środowisku od kilku lat, prac analityczno-badawczych i publikacyjnych, dotyczących społecznej gospodarki rynkowej i najważniejszych  mechanizmów finansowych. Konferencja organizowana jest w związku z obchodami w 2012 r.  Międzynarodowego Roku Spółdzielczości proklamowanego przez Organizacje Narodów Zjednoczonych. Na konferencji wystąpi szereg wybitnych analityków  i działaczy gospodarczych oraz gości zagranicznych i będzie ona nowym głosem na obecnym etapie kryzysu  finansowo-gospodarczego     i oczekiwanych zmian. Ze względu na dużą wagę tej problematyki, zachęcamy do udziału w konferencji. W pierwszym dniu  konferencji Uczestnicy  otrzymają wydawnictwo ze zbiorem  referatów.
„Systemy finansowe na rzecz  Społecznej Gospodarki Rynkowej. Świat – Europa – Polska” w dniach 27 – 28 czerwca 2012 r. w Warszawie, ul. Jasna 1, „Gmach pod Orłami”, siedziba KRS,  sala im. Prof. Stanisława Wojciechowskiego Prezydenta II RP, IV piętro. (Czytaj więcej)

 
Advertisements
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s