1 kontakt z obcą cywilizacją, Nowy Świat i wyzwanie dla ludzkości

Kilka moich słów o przyszłości ludzkości w kontekście kontaktu z obcą cywilizacją i całą transformacją jaką obecnie przechodzi cała planeta oraz my wszyscy.
Ten wpis został opublikowany w kategorii *Audycje TV Nowego Świata, *Video komentarze Mikołaja R., Channelingi, Natura rzeczywistości, NWO i tajne projekty, Transformacja Świadomości Globalnej, UFO, Świadome życie i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

7 odpowiedzi na „1 kontakt z obcą cywilizacją, Nowy Świat i wyzwanie dla ludzkości

 1. Ja pisze:

  Kto nie wierzy w siebie nie zobaczy światła, które już widział. Kto myśli, że jest tym światłem być może tak jest. Aby zrozumieć siebie przestańmy uczyć się tego co jest nauczane od setek lat. Zostawmy miejsce w swej podświadomości, bo to ona nam pokaże kierunek do świata, w którym jasność umysłu jest podstawą nauki.

 2. fantazja pisze:

  Nie wiem jak można wierzyć w przekazy channelingowe. Brzmi to fantastycznie, ale to nie są żadne przyjazne istoty tylko demony robiące z ludzi debili tylko po to by nie wierzyli w Boga. Jest ich cała masa jedni podszywają się pod anioły. Jak ktoś wierzy w istoty pozaziemskie to gratuluję. Radzę zapoznać się bardziej z demonologią oraz wywiadami osób, które uciekły z sekt masońskich do tego głębsza analiza świętych ksiąg, dat w nim zawartych, polecam porównać biografię wielkich tego świata, którzy mieli wpływ na wyparcie religii ( np. założyciele psychologii, ewolucji a ich związki ze spirytyzmem) a zrozumiecie o co tu chodzi. Po drugie na tym świecie nigdy nie będzie istnieć pokój i bezpieczeństwo oraz wzajemna harmonia. Nie po to tu jesteśmy.

 3. ??? pisze:

  Mikołaj co ty robisz idziesz w kierunku sekty wolnomularskiej ???
  Nie widzisz że ten kierunek prowadzi do przejścia matrix-a w matrix
  Spójrz na samą symbolikę federacji światła.

 4. margo0307 pisze:

  http://www.starseed.net
  Czy w zastępstwie jest coś w jęz.ojczystym ???

 5. Jack pisze:

  @marckus napisał:
  „Odwiecznym pragnieniem ludzkości jest to, aby na świecie w końcu zapanowało dobro, ale nikt nic w tym kierunku nie robi.”

  Ależ przeciwnie dużo się ROBI(i robiło..) – LECZ w dokładnie przeciwnym kierunku..
  Nie wie Pan gdzie żyje? Proszę bardzo oto krótki „short” sytuacji:
  Jakieś 900 tys. lat temu pewien gatunek z gwiazd zmodyfikował(uzupełnił) DNA humanoidów na Ziemi znanych później jako homo erectus/habilis – jako składające się od tej pory z dwunastu wstąg(helis) a pochodzące od materiału genetycznego pierwszej rasy w tej galaktyce. Potem powstały cywilizacje Lemuria i a jeszcze później Atlantis – którego mieszkańcy niestety zapragnęli wyłącznego obcowania z tzw. cielesnością(to tzw.grzech pierworodny-wielokrotnie błędnie interpretowany i tym samym wraz z upływem czasu niestety bardzo mocno wypaczony – tutaj jest wersja prawdziwa)
  Zawarto(ludzie) tzw.pakt z „diabłem” (znowu „przemieniona” legenda – i oczywiście znowu wypaczona) czyli z rasą z tzw.czwartej gęstości pochodzącą z rejonu Oriona(pseudo gadzia rasa Draco) którzy wraz z resztką swoich niedawnych słabszych sojuszników Reptilian(system Zeta Reticuli) przejęli zza „kulis” ok. 300 tys. lat temu całkowitą kontrolę na Ziemi – i raczej wiadomo z jakimi skutkami(to zresztą chyba widać dookoła).
  Jednak nachodzi tzw.fala(zmiana uwarunkowań fizycznych) i równocześnie pomoc od naszych „założycieli” – tyle że główną robotę niestety musimy wykonać sami (zasada samostanowienia) – więc właśnie (i już z jakimś sukcesem) robimy to np. tutaj:
  http://www.starseed.net

  pozdrawiam
  A IM who A IM

 6. marckus pisze:

  Od ponad 10 lat szukam w internecie bardzo szeroko pojętej wiedzy o otaczającym nas świecie, łącznie z historią, a raczej prehistorią i możliwymi scenariuszami przyszłości. Oczywiście interesuje mnie wiedza, której nie ma w oficjalnym obiegu. Zacząłem od tego, że wyresetowałem mój umysł z wszystkich przekonań i wiary w jakiekolwiek ideologie, które zaśmieciły go przez moje dotychczasowe życie. Teraz nie wierzę bezgranicznie w nic i nie neguję niczego, wszystko jest tylko mniej, lub bardziej prawdopodobne, ponieważ my nie jesteśmy w stanie objąć swoim umysłem tego wszystkiego. Jesteśmy jak te mrówki, którym człowiek rozkopał mrowisko, a one nie wiedzą dlaczego tak się stało. I dlatego podziwiam Pana bardzo za niezachwianą wiarę w to co nas czeka. Mnie też ta organizacja świata, od kiedy się tylko na nim znalazłem, kompletnie nie odpowiadała. Snułem i dalej snuje różne marzenia, jakby to było pięknie, gdyby panowała wzajemna tolerancja, współpraca, po prostu miłość. Może i we mnie jest jakaś cząstka kosmiczna. Ale jak popatrzę na ludzi, nawet w moim najbliższy otoczeniu, to nie mogę sobie wyobrazić jak by się to mogło zmienić. Odwiecznym pragnieniem ludzkości jest to, aby na świecie w końcu zapanowało dobro, ale nikt nic w tym kierunku nie robi. Nie wiem, czy ta mała garstka „przebudzonych” do tego wystarczy. Widzę, że ten aktualny porządek świata się sypie, ale co z tego wyniknie? I dlatego jak Pana słucham i czytam wstępuje we mnie jakaś nadzieja, że może doczekam tego, o czym marzę, a zostało mi, jak dobrze pójdzie, jeszcze jakieś kilkanaście lat.

 7. Niebieska pisze:

  Czołówka wyszła na końcu 🙂 Bardzo podobała mi się ta audycja, aż się sama rozmarzyłam.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s