Igor Witkowski – gość specjalny Czasu Przebudzenia!

                                               
W kolejnym Czasie Przebudzenia porozmawiamy z Igorem Witkowskim – autorem książki „2012 – początek Nowej Ery”. Zapytamy go o jego wizję transformacji świata: jak widzi szanse i zagrożenia stojące obecnie przed ludzkością.
Igor Witkowski urodził się w maju 1963 roku w Warszawie, gdzie mieszka i pracuje. Jest autorem ponad 50 książek, przez co pozostaje jednym z najpłodniejszych autorów polskich. Napisał również ponad sto artykułów, publikowanych głównie w czasopismach „Technika Wojskowa”, „Technika Wojskowa – Historia” i „Lotnictwo”. Brał udział m.in. w kilkunastu telewizyjnych programach dokumentalnych dla stacji TVP, TVN, Discovery Channel i kilku dla amerykańskiego History Channel. Był redaktorem naczelnym miesięczników „Technika Wojskowa” i „Druga Wojna Światowa”. Większość jego książek poświęcona jest historii wojskowej, a w szczególności historii Trzeciej Rzeszy. Za swe największe osiągnięcie uważa „Nową prawdę o Wunderwaffe”, która stanowi kompleksowy opis projektów zbrojeniowych i naukowych Trzeciej Rzeszy i jak żadna inna podobna publikacja, została oparta na własnych poszukiwaniach autora w archiwach na trzech kontynentach, stanowiąc ukoronowanie kilkunastu lat pracy badawczej. Warte odnotowania są jeszcze dwa zagadnienia, które opisywał Igor Witkowski: jego analizy dotyczące zagrożenia terrorystycznego oraz zainteresowanie historią naszej cywilizacji, w tym nieznanymi aspektami cywilizacji starożytnych. Jeśli chodzi o tą pierwszą grupę książek, to na zainteresowanie zasługuje zwłaszcza publikacja z 2010 roku zatytułowana „Jak bin Laden pokona Amerykę – plan wojny gospodarczej 2011/2012”. Za najważniejszą publikację Witkowskiego dotyczącą cywilizacji starożytnych uważana jest z kolei książka „Oś świata” z roku 2009, która zawiera opis oparty na własnych badaniach autora w terenie, dotyczący boliwijskich ruin Puma Punku. Znajdują się tam bloki kamienne, których skopiowanie byłoby, zdaniem wielu specjalistów, niemożliwe nawet dzisiaj. „Oś świata” to jedyna książka na świecie, poświęcona głównie tej zagadce. Jest też autorem kilku powieści: „Kod Adolfa Hitlera” (dwa tomy), „Podziemna reduta Hitlera” i jeszcze nie opublikowanej „Siedem spojrzeń na srebrną relikwię”.

Zapraszam na program!

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii *Audycje TV Nowego Świata, Aktualności, Transformacja Świadomości Globalnej i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „Igor Witkowski – gość specjalny Czasu Przebudzenia!

 1. Przemek pisze:

  Witkowski dla kasy bedzie mowil raz ze 9/11 bylo spiskiem, a raz ze to byl zamach terrorystyczny. Szkoda słow

 2. TajemniczyPan pisze:

  Zdecydowanie powinieneś poruszyć kwestię WTC 9/11 🙂

 3. Jack pisze:

  a może Witkowski też ewoluuje? – przecież nikt nie jest od razu taki „oświecony” ;D

 4. OwlEyes pisze:

  Jeśli dobrze pamiętam, to Pan Witkowski neguje istnienie tajnego rządu światowego i wierzy, że 11 Września to Robota Al-Kaidy. Pamiętam, jak Fundacja Nautilus podparła się jego opiniami wyśmiewając „Teorie spiskowe”. Będziesz z Panem Witkowskim poruszał te kwestie Mikołaju…? 😉

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s