Kolejny dziwny obiekt przy Słońcu…

Przed Wami kolejny dziwny obiekt przy Słońcu – tajemniczy „obwarzanek”, który pojawił się w okolicy Słońca 2 maja 2012 i tkwi tam nadal. Podobnie jak na zdjęciach z początku maja rozsiewa on po okolicy mniejsze świetliste obiekty. NASA jak na razie nabrała wody w usta i nie wydała w tej sprawie żadnego komunikatu, choć zazwyczaj stara się oficjalnie tłumaczyć i uspokajać lakonicznymi wyjaśnieniami.
Ruch w kosmosie coraz większy. Jeszcze trochę i pewnych faktów odnośnie obcych cywilizacji nie będzie już się dało ukryć. Pytanie tylko, jak tym zagrają władze – choć akurat mamy już pewne podejrzenia, o których nie raz mówiliśmy.
Ten wpis został opublikowany w kategorii UFO i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „Kolejny dziwny obiekt przy Słońcu…

 1. ania pisze:

  Sven może dla uwiarygodnienia swojej opowieści zdradzisz nam źródło swoich wiadomości.Na podstawie jakich materiałów opierasz swoją wiedzę?Może nie negujmy tego przed poznaniem wszystkich faktów.Bardzo zaciekawiła mnie twoja teoria.Może opowiesz nam coś więcej na ten temat.Czekamy i pozdrawiam.

 2. Sven pisze:

  Kto daje dzieciom? Nie wiem, co to są plastYkowe książeczki. Coś takiego w ogóle istnieje? Nie napisałeś nawet trzech zdań, a już zdołałeś się skompromitować. Policjant?

 3. Seb pisze:

  Jeju, Sven odstaw co bierzesz, lub publikuj na portalach dla niemowląt. Aż piecze i pali neurony Twój dosyć prymitywny tekst, z pogranicza komentarzy do obrazków w plastykowych książeczkach, jakie daje dzieciom do zabawy w kąpieli.

 4. Sven pisze:

  Słońce jest zamieszkane przez istoty duchowe nazywające się Susumnami. Duży procent ludzi, to Susumny przyobleczone w ciało fizyczne odbywające naukę na tej planecie w wymiarze fizycznym. Można być Susumną zwierzęcą, Susumną ludzką albo Susumną. Susumny zwierzęce i ludzkie uczą się, doświadczają i ewoluują, by stać się Susumnami. Susumny żyjące w Słońcu nie są oddzielnymi istotami – są jednością. Susumny uwielbiają wypowiadać słowo „Susumna”. Promienieją od tego jeszcze bardziej i mają w sobie jeszcze więcej miłości. Bywa tak, że w rozmowie o wielu różnych istotach mówią „Susumna” używając tego słowa jako imienia. Mimo to bardzo dobrze się rozumieją. W rozmowach z Susumnami wcielonymi na Ziemi, dla lepszego zrozumienia do słowa „Susumna” dodają imię danej osoby, np. Susumna Joanna albo Susumna Andrzej. Warto przyjrzeć się temu, co się dzieje na Słońcu. Susumny wcielone na Ziemi karmią się energią Słońca. Gdyby nie starania tych mieszkańców Ziemi, którzy Susumnami nie są, a tylko wyciągają z nich energię i zatruwają swoim brudem, Susumny wcielone na Ziemi mogłyby żyć w zdrowiu i szczęściu bez jedzenia. Ale to że tak nie jest, też ma jakiś sens, który będzie nam znany po powrocie do Słońca. Wyjątkowo zdarza się, że Susumna wcielona na Ziemi zabierana jest do Susumlandii, nie umierając. Wibracje cząstek ciała takiej Susumny wzrastają tak bardzo, że jej ciało staje się niewidzialne – człowiek przechodzi w formę duchową, nie pozostawiając trupa. Znika, ale nadal istnieje jako Susumna.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s