Zaćmienie obrączkowe (pierścieniowe) Słońca 20.05.2012 i energetyczna sieć Ziemi

Do zaćmienia Słońca dochodzi w momencie, gdy Słońce, Księżyc i Ziemia znajdą się praktycznie w jednej linii. Zaćmienie, które będzie miało miejsce 20.05.2012 będzie zaćmieniem tzw. obrączkowym (pierścieniowym).  Do obrączkowego zaćmienia naszej dziennej gwiazdy dochodzi wtedy, gdy Księżyc znajduje się najdalej od Ziemi, a Ziemia blisko Słońca. Dzięki takiej konfiguracji tarcza Księżyca jest zauważalnie mniejsza od tarczy Słońca i, jeśli dochodzi do zaćmienia, nie jest w stanie całkowicie go zakryć. Widać wówczas na tle zaćmionej tarczy zewnętrzny pierścień słoneczny wraz z koroną.
Najbliższe zaćmienie Słońca będzie rozciągać się wizualnie na zachód od Hong Kongu, następnie przez Taiwan,  Japonię, aby poprzez Ocean Spokojny, w tym Aleuty dotrzeć do Alaski, Nevady, Utah, Nowego Meksyku i na koniec Texasu.
Zaćmienia Słońca, podobnie jak inne rzadkie specyficzne ułożenia  astronomicznych ciał, mają silny i istotny wpływ na przebieg i funkcjonowanie subtelnych sieci energetycznych i linii geomantycznych Ziemi,  odciskając swoiste piętno pamięci energetycznej w polu energetycznym Ziemi. Jak wiadomo, silne negatywne oddziaływania typu wojna, nadużywanie władzy czy też emocjonalne traumy mogą zablokować lub/i zaburzyć przepływ energii w poszczególnych regionach planety.
Zaćmienia stanowią okazję do uwolnienia tych negatywnych zaburzeń energetycznych i umożliwiają zakodowanie nowych, pozytywnych wzorców w siatce energetycznej Ziemi.
Hamish Miller, sławny brytyjski radiesteta odkrył, że w momencie zaćmienia, badana energia  Ziemi spada praktycznie do zera, stając się niewykrywalną dla pomiarów, natomiast zaraz po zaćmieniu, energia powraca do wyjściowych parametrów. Przypomina to kasowanie starego oprogramowania komputerowego, załadowanie nowego i ponowne jego wznowienie. Zaćmienia pierścieniowe wykazują szczególny wpływ na subtelną sieć energetyczną Ziemi- uwalniający, transformujący i uzdrawiający eteryczny wzorzec energetyczny, który umożliwia następcze zakotwiczenie w kolektywnej świadomości nowego, duchowego archetypu. 
‘Pierzasty i Tęczowy Wąż’
Robert Coon opisuje dwie główne linie energetyczne Ziemi, spiralnie opasujące planetę ze wschodu na zachód. Są to: ‘Pierzasty Wąż’- linia odpowiadająca energii męskiej oraz ‘Tęczowy Wąż’- linia żeńska.  Działają one jak dwa główne meridiany akupunkturowe globalnego systemu energetycznego Ziemi- yin i yang. Stanowią główny rezerwuar wspierającej duchowe życie energii; od nich rozchodzą się kolejne, mniejsze linie, docierające do każdego zakątka  planety. Droga zaćmienia 20 maja przetnie linię PierzastegoWęża, a więc linię męską w 2 miejscach- góra Fuji w Japonii oraz góra Shasta w Kalifornii.    
Uwolnienie Przeszłości- Zasiew Przyszłości

Zaćmienia Słońca mogą być w koniunkcji z Północnym lub Południowym Biegunem Księżyca. Te związane z Południowym Biegunem pomagają nam uwolnić przestarzałe wzorce, postawy i archetypy; z kolei te związane z Biegunem Północnym Księżyca umożliwiają zasiew w kolektywnej świadomości nowych wzorców i archetypów.
Zaćmienie, o którym mowa jest związane z Biegunem Południowym, co pozwoli uwolnić energetyczne formy mentalne oraz patriarchalne archetypy z ostatnich 5 125 1/4 lat, a nawet 26 626 lat Wielkiego Kosmicznego Cyklu. Droga tego zaćmienia  przetnie linię Pierzastego Węża, a więc linię męską i zmiany energetyczne z tym związane  uwolnią negatywne wzorce niewłaściwie ukierunkowanej ekspresji energii męskiej w zakresie energetycznej sieci  Pacyfiku oraz wzdłuż całej długości Pierzastego Węża, a więc będzie miało wpływ na świadomość całej planety.
Jako, że wizualna droga zaćmienia majowego obejmuje Ocean  Spokojny,  w obrębie sieci energetycznej Pacyfiku będą widoczne pierwsze zauważalne efekty. Tutaj w przeszłości można znaleźć wiele przykładów nadużytej energii męskiej, np. bitwy II Wojny Światowej (Pearl Harbor, Wyspa Midway, Iwo Jima), zrzucenie bomb atomowych na Hiroszima i Nagasaki, katastrofa nuklearna w Fukuszima. Od 1946 do 1958r. USA przeprowadziły w tamtym rejonie 67 nuklearnych testów, co sumarycznie stanowiło ekwiwalent 7000 bomb zrzuconych na Hiroszimę. Należałoby też wspomnieć o narzuconym przez patriarchalne systemy religijne ucisku i kontroli na rdzenne plemiona Pacyfiku, które w swojej długiej tradycji utrzymują głębokie zrozumienie Ziemi jako Świętej Boskiej Istoty.
Teraz nadszedł czas na całkowite uzdrowienie tych długo utrzymywanych skrzywień pola energetycznego, będących przyczyną niesprawiedliwości i cierpienia.
W tym kontekście kolejno następujące po sobie w 2012r. ważne wydarzenia kosmiczne, w tym zaćmienia, przesilenia, planetarne ustawienia, są więc ważnym akceleratorem i prowokatorem uzdrowienia pola energetycznego Ziemi, zarówno energii męskiej, jak i żeńskiej, na wszystkich poziomach, globalnie i indywidualnie. 
W ten sposób planeta może prawdziwie i w pełni wynurzyć się do Światła po Grudniowym Przesileniu 2012r.
Jakkolwiek zaćmienie 20 maja uwolni stare wzorce utrzymywane  w sieci energetycznej planety, to również umożliwi zasiew nowej ekspresji męskiej energii i mocy, całkowicie połączonej z Sercem i Duchową Wolą. Stanie się to przede wszystkim za sprawą występującej wówczas koniunkcji Słońca i Księżyca z Plejadami!, które u  Majów reprezentują m.in. „garść nasion kukurydzy, z których powstał pierwszy człowiek” . Te nasiona są  wysiewane na Ziemi na początku każdego nowego cyklu Słońca, trwającego 5 1251/4 lat (5 cykli Słońca kończą pełny cykl precesyjny 25 626 lat). Podczas gdy stare patriarchalne wzorce z ostatnich 5 125 ¼ lat będą uwolnione przez Energię Zaćmienia, Plejady, schowane za zaćmionym Słońcem, będą wysiewać nasiona Nowej Świadomości, która rozpocznie narodziny nowego cyklu 5 1251/4 lat, kiedy to Słońce wynurzy się z centrum Równika Galaktycznego, nazywanego przez Majów ‘Łonem Stworzenia’.
To zaćmienie określa ‘punkt bez powrotu’ na naszej drodze w kierunku Grudniowego Przesilenia 2012r i dalej. Im bardziej będziemy w stanie uwolnić wiążące nas emocjonalne i mentalne dysfunkcyjne wzorce, które powstrzymują nas od pełnego doświadczania świadomości połączenia z Jednością Całego Istnienia, tym łatwiejsze będzie to dla nas przejście.
Źródło: http://namasti1971.blox.pl/2012/05/Zacmienie-obraczkowe-pierscieniowe-Slonca.html

  

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Natura rzeczywistości, Transformacja Świadomości Globalnej. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „Zaćmienie obrączkowe (pierścieniowe) Słońca 20.05.2012 i energetyczna sieć Ziemi

 1. Agni pisze:

  Szanowny kolego,
  TO zjawisko,
  trzeba,
  patrzeć,
  chuje.
  Jeśli zamieszczasz komentarz pisemny, to naucz się ortografii.

 2. yellow pinto pisze:

  ammm brakuje jeszcze planety nibiru w tym wszystkim 😉

 3. gadanie o banie pisze:

  To o ktorej godzinie jest te zjawisko ? Rano ? W nocy? Ktora godzina? Ja pierdole napisaliscie opowiesci a konkretnych danych nie ma podstawowych ! Wklejcie jeszcsze obrazek galaktyki . 5 min. to trwa a od kiedy tszeba patszec? Ja pierdole jakie Huje jebane , Opisuja pierscienie bez podstawowych danych.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s