Kolejne ciekawe wizje przyszłości

Poniżej przedstawiam Wam kolejne ciekawe wizje dotyczące przyszłych wydarzeń na świecie – jedna została znaleziona w sieci, druga została nadesłana mi przez moją znajomą, która w ezoterycznych klimatach siedzi już ładnych parę lat. Umieszczam je zwyczajnie jako informacja – ku zastanowieniu.
Znalezione w sieci:
Dwa lata temu miałam sen, którego wtedy nie bardzo mogłam zrozumieć (był to czas, kiedy jeszcze “spałam” i nie miałam bladego pojęcia o przekazach istot z innych wymiarów, o Wzniesieniu itd.). Otóż śniło mi się, że byłam w moim rodzinnym mieście Poznaniu (dokładnie w centrum miasta), było ciepło. Widziałam dookoła siebie uciekających, przerażonych ludzi, widziałam jak wojsko wkracza na ulice, wojskowe helikoptery latały nad moją głową robiąc straszny hałas. Wojskowe siły wyraźnie koncentrowały sie na “czymś” w powietrzu. A ja pomimo tego chaosu stałam spokojnie, bez strachu i paniki i spojrzałam w niebo. Nie widziałam niczego ale czułam że “coś” tam jest. Jakby na dowód tego powietrze w tym miejscu, gdzie skupiłam swój wzrok, zaczęło dziwnie falować. I wtedy poczułam całkowity spokój, jakby wbrew temu wszystkiemu co sie dookoła działo. Nagle znalazłam sie w zupełnie innym miejscu, przypominało to budynek ale w mojej swiadomości wiedziałam, że to nie jest żadna budowla pomimo, iż było to ogromne. Widziałam tam różnych ludzi, różnych ras. Ale nikt nie odzywał się. Instynktownie wiedziałam dokąd mam pójść. Wyglądało to trochę jakbym zwiedzała jakiś zabytkowy zamek czy muzeum. W końcu dotarłam do olbrzymiej sali, przypominajacej salę kinową. Zewsząd przychodzili licznie ludzie i zapełniali salę siadając na krzesełkach. Ja również zajęłam miejsce w oczekiwaniu na pojawienie się kogoś, kto nam wszystko wytłumaczy o co chodzi. Ostatnim fragmentem, który pamietam z tego snu to kiedy sala była już pełna ludzi. Jaka szkoda…
I tak teraz mi się to przypomniało. A czemu? Bo w połowie lipca wybieram sie do mojego kochanego Poznania ( dawno mnie tam nie było) i planuję tygodniowy pobyt. Bedzie to w czasie Euro 2012.
Mail – wizja Ewy
W pierwszej wizji widziałam siebie ,ale na innej planecie,z której widziałam Ziemię. Z początku myślałam,że to właśnie na niej się znajduję,ale kiedy zaczęłam dokładniej się przyglądać na rzekomy księżyc na niebie zauważyłam,że to nasza Ziemia.Potem ona zaczęła się przybliżać powoli i miałam wrażenie że za chwilę spadnie na mnie.Jednak ona się zatrzymała,tak jakby powoli hamowała i nagle przekręciła się szybko w zupełnie inną stronę niż poprzednio! Trochę mnie to zdziwiło,bo zastanawiałam się co się na niej stało…jednak ja sama byłam bezpieczna,przecież oglądałam to z zupełnie innej planety.
Dziś widziałam łańcuch wysp.Przypominały mi jakby łańcuch egzotycznych wysp gdzieś morze w okolicy zatoki tajlandzkiej do morza jawajskiego. I wiedziałam ,że gdzieś w tych rejonach może dojść do zatonięcia części lądu,lub wysp.Potem słyszałam,że jakiś głos mi podpowiadał,że teren Turcji będzie w niebezpieczeństwie.Nie wiem czego ono dotyczy. Choć bardziej czułam,że ma to związek z ruchami tektonicznymi,trzęsieniem ziemi,jakimiś uskokami lub jakąś ingerencją człowieka,która może do takich zjawisk doprowadzić.
Opublikuj to,co uważasz za stosowne.Wiesz co ja czasem tak siedzę i myślę i powiem Ci,że lepiej będzie,jak dojdzie do jakiś zmian…bo to całe szaleństwo podłych ludzi może tylko przykrócić potęga Matki Ziemi. Zmierzamy donikąd. Dużo osób czuje w sobie ostatnio takie wewnętrzne pogodzenie się z jakimś wewnętrznym głosem,który słyszą,że czas na zmiany już nadszedł. Jeśli ciemni nie odejdą,to niech ich usuną żywioły i Wielki Kosmos.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Natura rzeczywistości, Transformacja Świadomości Globalnej. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Kolejne ciekawe wizje przyszłości

  1. Paranormal.PL pisze:

    Reblogged this on Paranormal.PL and commented:
    Reblogujemy ten następny post na naszym blogu dzięki uprzejmości Mikołaja Rozbickiego z CZASU PRZEBUDZENIA 🙂 !

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s