Occupy Bilderberg 2012!

Coroczne spotkanie grupy Bilderberg zapewne przeszło by – jak zawsze – bez żadnego rozgłosu w jakichkolwiek oficjalnych mediach. Ale może tym razem nie przejdzie – za sprawą inicjatywy Occupy Bilderberg 2012 – czyli akcji ujawniania i nagłaśniania tego zdecydowanie mało chwalebnego wydarzenia. Grupa Bilderberg jest niby nieformalnym forum spotkaniowym „najbardziej wpływowych” postaci upadającego Starego Świata. Historia jej spotkań datuje się od roku 1954, zaś ich nazwa wywodzi się od nazwy pierwszego hotelu – Bilderberg – w Holandii, gdzie to pierwsze spotkanie miało miejsce.
Wikipedia publikuje zestawienie uczestników spotkań Bilderbergów na przestrzeni ostatnich 50 lat  Bilderbergowie są obecnie identyfikowani przez cały światowy ruch Occupy jako DOKŁADNIE ÓW 1%, który jest w opozycji do pozostałych 99.

Tak więc Occupy kieruje zainteresowanie swoich zwolenników na Bilderbergów. Tegoroczne spotkanie będzie miało miejsce w  Chantilly (Virinia, USA) od 31 maja do 3 czerwca 2012. To dość zaskakujący wybór, albowiem zasadniczo każdego roku spotkanie odbywa się gdzie indziej, a w Chantilly spotkanie było już 4 lata temu. Interpretuje się to jako chęć umożliwienia „dyskretnego” dołączenia do spotkania amerykańskim politykom – Chantilly jest położone w pobliżu Waszyngtonu. Gdyby tak było, to oznaczałoby to niepokój wśród Bilderbergów nadmiernym nagłośnieniem spotkania i ujawnieniem biorących w nim udział. Pikanterii sprawie dodaje fakt, że w myśl obowiązującego w USA prawa żaden czynny polityk amerykański NIE MA PRAWA brać udziału w tego typu spotkaniu… Ha ha ha, byłoby  śmieszne gdyby nie było prawdziwe.

Spotkania Bilderbergów odbywają się co rok – w różnych miastach na całym świecie. Nigdy nie są relacjonowane przez prasę, zaś zainteresowanie nimi zawdzięczamy takim postaciom jak Jim Mars czy Alex Jones, którzy od 5 – 6 lat nagłaśniają temat i propagują świadomość istnienia tego konwentu przynajmniej w mediach alternatywnych.

Fakt braku informacji o spotkaniach Bilderbergów staje się całkowicie zrozumiały po wysłuchaniu dziękczynnej wypowiedzi Davida Rockefellera z 1991 roku ( na spotkaniu Bilderbergów), kiedy to powiedział:

” Jesteśmy wdzięczni Washington Post, The New York Times, Time Magazine i innym wspaniałym wydawnictwom, których dyrektorzy brali udział w naszych spotkaniach szanując swoje zobowiązanie dyskrecji przez prawie 40 lat.  Byłoby dla nas praktycznie nieosiągalnym rozwinięcie naszego planu dla całego świata, gdybyśmy byli wyeksponowani publicznie na światło dzienne w ciągu minionych lat…”
NIC DODAĆ NIC UJĄĆ.

Oficjalna strona Bilderbergów

http://www.bilderbergmeetings.org/index.php

Occupy Bilderberg 2012 na FaceBooku
http://www.facebook.com/OccupyBilderberg

Exposing Bilderberg 2012 na FaceBooku
http://www.facebook.com/ExposingBilderberg2012?_fb_noscript=1

Live UStream, którym ma być transmitowany przebieg Occupy Bilderberg 2012
http://www.ustream.tv/channel/bilderberg2012

(Źródło: http://www.schodamidonieba.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1318:occupy-bilderberg-2012&catid=44:swoje&Itemid=125)

 

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, NWO i tajne projekty. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Occupy Bilderberg 2012!

  1. ewa pisze:

    Na szczęscie coraz więcej ludzi interesuje się sytuacja do jakiej doprowadziła masoneria.

  2. Przemek pisze:

    Jak najbardziej popieram, obawiam się jedynie, że skoro juz to jes tak nagłaśniane, to byc moze to zmyła, a spotkanie odbędzie się gdzie indziej. Nie raz juz tak robili.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s