Krzysztof Jackowski na czacie o przyszłości Polski i świata

Zapraszam do przeczytania zapisu czatu z Krzysztofem Jackowskim odnośnie przyszłości Polski i Świata, ale także i innych ciekawych zagadnień. Materiał z blogu http://nnka.wordpress.com.:
Czat z: jackowski_krzysztof  ( ~j_k ): Witam..
~nick102 : Czy ma Pan jakąś wizję najbliższych wydarzeń na świecie?
~j_k : Mam wrażenie, że czas Euro 2012 pojawią się wydarzenia, które przyćmią cały sens mistrzostw Europy.
~niccer  : Czy w związku z wyborem nowego prezydenta Francji podtrzymuje Pan swoją wizję niedalekich niepokojących wydarzeń związanych z tym krajem?
~j_k: Stanowczo – tak. Dodam, że po Euro 2012 lub w trakcie euro w Europie zacznie się gotować…
kolbi  : Czy Pańskie wizje są niezmienne, czy też (te odleglejsze) są nazwijmy to, aktualizowane, pojaiają się nowe szczegóły?
~j_k : Nie są niezmienne. Zwłaszcza jeżeli chodzi o wizję przyszłości. Może być tak, że jakikolwiek czynnik przypadkowy może zmieniać przyszłość. Bezbłędnie przewidziałem kryzys. Od 3 lat przewiduje wojnę i dalej to mówię, ale pewne czynniki oddaliły to w czasie.
~trojan : Czy ma Pan jakies przemyslenia zwiazane z nasza (cywilizacji) rola i miejscem w kosmosie?
~j_k : Uważam, że ludzkość jest w okresie bardzo niebezpiecznej przemiany. Rozważam to na dwa sposoby – albo wielcy tego świata wiedzą, że coś złego się wydarzy albo sami nam to zgotują. Żyjemy w bardzo ważnym czasie od którego wiele zależy. To nie musi być kataklizm, ale być może nowa era. Boję się, że to będzie nowoczesne niewolnictwo. Jest taka możliwość, żeby wykorzystać to jako sugestię w tworzeniu jakiegoś lęku.
andrzejDW  : a czy ta wizja (tego nowoczesnego niewolnictwa) nie jest przypadkiem spowodowana czytaniem różnych informacji na necie?
~j_k : Uważam, że niewolnictwo demokratyczne jest faktem. I chyba nie mamy już na to wpływu. Istotą jest to jak daleko to zabrnie. Boję się, że o wiele dalej niż jest obecnie.
~patryk : co się wydarzy w najbliższych miesiącach w Polsce i na świecie?
~j_k : Ostatnimi czasy skupiłem się głównie na zaginionych. Ale uważam, że żyjemy w maksymalnie złym okresie. Niestety może się bardzo dużo wydarzyć… Zwracajmy uwagę na rewolucję w Europie, jeśli taka się zacznie to będzie zle globalnie. Wspomniałem o Francji, choć niekoniecznie.

(Czytaj więcej)

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Natura rzeczywistości, NWO i tajne projekty, Transformacja Świadomości Globalnej. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s