TV Wolna Ludzkość wraca!

Po majówkowych emocjach TV Wolna Ludzkość powraca do stałego nadawania. Oczywiście z racji naszych wielu inicjatyw i projektów nie wszystkie programy mogą zawsze mieć miejsce. Ale tak to już z nami jest, gdyż nie zajmujemy się tylko gadaniem. 
Już dziś zatem o 20.00 rusza ponownie Piotr Piątak z dawką najświeższych informacji alternatywnych ze świata w raz z ich analizą – czyli Global News. 
W środy tymczasowo naszych „kosmitów” Jacka Czapiewskiego i Joannę Rajską zastąpi Anita Dudziak . Joanna i Jacek wraz z Przemkiem Kardą mają służbowy wyjazd zatem i jego audycji może przez jakiś czas nie być. 
Gośćmi jutrzejszego programu będą współtwórcy inicjatywy „Głos Ulicy”– portalu , który za cel stawia sobie rzetelne informowanie ludzi o bieżącej sytuacji ekonomicznej, co na okoliczność zbliżającego się chaosu jest jak najbardziej uzasadnione. Przemek Kukułowicz, Izabela Litwin, Agnieszka Nagórska oraz Szczęsny Górski przybliżą nam meandry prowadzonego przez siebie projektu.
W drugiej części programu Razem z Beatą Honek podsumujemy też co działo się na majówce, szepniemy kilka słów na okoliczność dalszych planów wolnoludzkościowych oraz utniemy krótką pogawędkę na temat kulinarnych, zdrowotnych inspiracji. Czasami jest bowiem tak, że nawet chcielibyśmy coś dobrego i zdrowego sobie przygotować do jedzenia, a zwyczajnie brakuje w przestrzeni informacji do tego, by zacząć to czynić. Zmieńmy zatem wspólnie tą przestrzeń.
W czwartek oczywiście Czas Przebudzenia – bez zmian, choć zmiany akcentów, wiedzy i spojrzenia na świat ulega stałej aktualizacji. Reszta powinna być bez zmian.
Zapraszamy do oglądania!
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii *Audycje TV Nowego Świata, Aktualności, Dzialalność publ.. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „TV Wolna Ludzkość wraca!

 1. Robert pisze:

  http://www.youtube.com/watch?v=kFHcOw9INj4&feature=related co na to bo mnie to zaciekawilo a wrecz sie troche boje bo mieszkam w londynie?

 2. podpisanym pisze:

  Karmel skieruj swe wibracje w rozwojowe obszary

 3. Kasia pisze:

  Oooo To super że wraca 🙂

 4. Karmel pisze:

  O, a gdzie to nasza Matka Bosa Rajska, Boski Przewodnik, Serwer serwerów, matrona, gwiazda zaranna wybywa? Do Egiptu znowu? Przyssie sie do piorunochronu w piramidzie i będzie siorbać energię, a Jacek będzie kręcił dynamem? 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s