“Przygotowania do KONGRESU NIEPOKONANYCH: WARSZAWA – SALA KONGRESOWA 30 maj 2012 r

“Zostali niesłusznie oskarżeni o morderstwa, handel narkotykami, oszustwa. Niektórzy przesiedzieli wiele miesięcy za kratkami. Stracili firmy, majątki, zdrowie, bliskich, najlepsze lata życia. Wszyscy padli ofiarą szokującej samowoli i niekompetencji organów ścigania, sądów, urzędników różnych szczebli. Teraz jednoczą siły.”
TERAZ wszystko zależy do WAS przedsiębiorcy i osoby fizyczne. Swoją obecnością na kongresie 30 maja 2012 r. dacie dowód czy organy państwa i funkcjonariusze publiczni działają zgodnie z prawem, czy też bezprawnie niszczą nas obywateli. Czy w Polsce istnieje demokratyczny system kontroli zachowań funkcjonariuszy publicznych, czy też stworzyli oni swoje Państwo w państwie. PRZYSZEDŁ WAŻNY CZAS PRÓBY !!! Zwracamy się do wszystkich pokrzywdzonych działaniem organów państwa, w tym osób fizycznych, organizacji społecznych, przedsiębiorców, spółdzielców, emerytów,rencistów a szczególnie do polskiej młodzieży – która tak znakomicie zachowała się w sprawie porozumienia ACTA – o aktywne włączenie się w przygotowania i uczestnictwo w KONGRESIE. …”
Czytaj więcej tutaj
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, NWO i tajne projekty. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „“Przygotowania do KONGRESU NIEPOKONANYCH: WARSZAWA – SALA KONGRESOWA 30 maj 2012 r

  1. Fajnie to wygląda, tyle, że finansują to służby poprzez TVN. Wentyl bezpieczeństwa, niczym PIWNICA POD BARANAMI w Krakowie. Jakże inaczej teraz brzmi nazwa.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s