Błędne programy myślenia – jak uwolnić swój umysł

Ten wpis został opublikowany w kategorii *Video komentarze Mikołaja R., Natura rzeczywistości, Świadome życie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „Błędne programy myślenia – jak uwolnić swój umysł

  1. Król Turalków pisze:

    Te skanalizowany, Tobie choćby owa Istota zwana BÓG kopnęła w ten ciężko pojmujący łeb to i tak chyba byś nie zaskoczył. Na szczęście dla mnie i Ciebie ON, nie kopie tylko się nam przygląda. Tak na prawdę to czy go nazwiesz BÓG, Rdzeń, Istota nadprzyrodzona czy jakkolwiek … zaprzeczając Jemu, zaprzeczasz wszystkiemu co na tym świeci istnieje … z dupy się nie wzięło!

  2. Gdyby przyszła “istota nadprzyrodzona” (przez niektórych nazywana “BÓG”) i zaświadzyła swoim autorytetem że istnieje i nie jest tylko złudzeniem tych którzy w Nią wierzą to i tak oni nie uwierzyliby temu bo załamałby się ich świat, który był dla nich jedynym odnośnikiem i korytem przez, które chcą uciec od prawdy, że jest dobro, zło, dekalog i że przez głupstwo słowa i jakiegoś cieśli co go ukrzyżowali mogą być Wolni i Zbawieni i mieć Życie Wieczne! To także jest druga możliwa strona Matriksa!

  3. Lee Voytee pisze:

    Gdyby przyszła „istota nadprzyrodzona” (przez niektórych nazywana „bóg”) i zaświadzyła swoim autorytetem że nie istnieje i jest tylko złudzeniem tych którzy w nią wierzą to i tak oni nie uwierzyliby temu bo załamałby się ich świat który był dla nich jedynym odnośnikiem i korytem które kanalizowało ich życie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s