Jesteście sami? A może raczej ulokowani w strategicznym punkcie! – przekaz pełen otuchy:)

„Od tylu osób słyszę, że czują się odizolowane i samotne podczas tego procesu przebudzania i zmiany paradygmatu, która na wielką skalę wydarza się teraz na całym świecie. Ludzie nie mogą „dobudzić” swoich małżonków i partnerów; członkowie rodziny i przyjaciele myślą, że wam odbiło, zaś rzecznicy mainstreamu nieustannie drwią  z każdego, kto odważa się spoglądać poza ich końskie okulary.
To jest do chrzanu. Wszyscy doświadczamy tego zjawiska i izolacji, która zdaje się towarzyszyć przebudzeniu. A oto i wysoce uszczęśliwiający pomysł. Jeśli jesteśmy organiczną całością pozostających pod kosmicznym wpływem krystalicznych odbiorników i nadajników, w żywym i zadziwiająco wszechwiedzącym Wszechświecie, być może znajdujemy się dokładnie tam, gdzie każde z nas ma się znajdować. W rzeczy samej jesteśmy najprawdopodobniej starannie porozdzielani, aby stworzyć obejmującą cały świat sieć prawdy! Już lepiej?…  Innymi słowy, po raz kolejny synchroniczność nie zawodzi. „Ach, spójrzcie na wszystkich tych samotnych ludzi…” połączonych! A może jesteśmy naprawdę w strategiczny sposób rozmieszczeni dla uzyskania najlepszego możliwego efektu dla celów kosmosu i przebudzenia? Ta myśl do mnie przemawia, choć może się wydawać odleciana. Czemuż by nie? Wszyscy jesteśmy generatorami, węzłami, transmiterami, przekaźnikami, kanałami i naczyniami światła, prawdy i miłości. Ostateczną siłą pozytywnej transformacji. I być może znajdujemy się właśnie tam, gdzie mamy się znajdować, samotni albo i nie. Więc głowa do góry! A skąd pochodzi poczucie samotności?… Być może z wymyślonego oddzielenia, z systematycznie rozkładanego na czynniki pierwsze i dzielonego społeczeństwa sztucznie skłanianych do bezradności stworzeń, które jakoby mają oczekiwać na dotknięcie ze strony jakiegoś odległego boga albo romantyczną wizję „innego”, który by ich uwolnił. Wszystko to oparte na wykoncypowanych kłamstwach na temat oddzielenia. Tego próbują, nieprawdaż? Tak, potrzebujemy emocjonalnych więzi, ale w ramach konstruktywnej struktury. Celem narzuconego nam matriksa jest sprowadzenie nas do destruktywnych, samoponiżających, kierujących po równi pochyłej emocji i reakcji, lewo-półkulowego odruchu „walki lub ucieczki” oraz mistycznego bicia piany i samobiczowania się. A potem mamy przyczepiać się do ich mętnych „idoli” i materialistycznego szaleństwa dla celów tak zwanego bezpieczeństwa. Nie tędy droga. Zdecydowanie nie tędy. Niech nikt się na to nie nabiera.
Na pozycje… bądźcie!…i nadawajcie z miejsca, w którym się znajdujecie!
Być może jest to rewolucyjny pomysł, ale takie rzeczy już działają. Twierdzę, że nieuświadamianie sobie tego jest osłabianiem intensywności i efektywności naszej sieci mocy. Wielkim osłabianiem. Ci z was, którzy przebudzili się już i uświadomili sobie znaczenie „świadomości chwili teraz” wiedzą, o czym mówię. O tym, że uwaga ludzkości była odwracana od tej wiedzy i zrozumienia za sprawą fałszywych nauk, i że przemysł rozrywkowy jest jednym z największych kłamstw i tragedii dla ludzkości. Nie możemy być wszyscy razem na planie fizycznym, a jeśli już, to tylko w ramach pewnej bardzo szerokiej idei. A wojownicy prawdy, z którymi wszyscy się komunikujemy, znajdują się często w dużym oddaleniu i działają w ramach swej osobistej sieci. Ale co z siecią ogólną? Ależ już taką jesteśmy! Włączmy ją i świećmy! Jesteśmy Jednym Tu i Teraz!
Kto wie?
Niewielu z nas ma totalną możliwość przemieszczania się i może przyłączyć się i zamieszkać z innymi orędownikami Prawdy. Niektórzy tak czynią i jeśli to właśnie mamy zrobić, to tak zrobimy. Wszyscy będziemy ewoluować zgodnie z rozwiązaniami świadomości. Być może ta próba określenia tej sytuacji jest nieco dziwaczna, ale chciałem choć trochę uśmierzyć niepokój tych, którzy się tym martwią. Jesteśmy tam, gdzie mamy być…w każdej chwili, w każdym miejscu. Nie lękajcie się. Mam nadzieję, że ta przejażdżka wam się podobała. Rozprzestrzeniajcie Prawdę. Każde z nas ma OLBRZYMI wkład w tę przemianę!  Pozdrowienia – Zen.”
Ogrodnik Zen, 29 marca 2012
Przetłumaczyła Wika
(Źródło: http://krystal28.wordpress.com/2012/04/08/jestescie-sami-a-moze-raczej-ulokowani-w-strategicznym-punkcie/)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Natura rzeczywistości, Transformacja Świadomości Globalnej, Świadome życie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s