Masowe aresztowania elit NWO czy masowa ściema? Temat nr 1 w kolejnym Czasie Przebudzenia.

David Wilcock korzystając ze swoich „insiderów” i informatorów głosi ostatnio, że tysiące głównych konspiratorów ze świata finansów, mediów, koncernów farmaceutycznych i rządów mają być wkrótce aresztowanych. Masowe aresztowania tej grupy są planowane ponoć od lat 70-tych ubiegłego wieku. Czy jest w tym coś prawdy, czy to tylko wielka ściema i dezinformacja mająca osłabić naszą czujność?
O dowodach i przesłankach opowiadających się za i przeciw tej tezie porozmawiamy w kolejny Czasie Przebudzenia w TV Wolna Ludzkość. Oprócz tego wiele informacji ze świata z zagranicznych i polskich portali.
Zapraszam jak zawsze w czwartek 20.00 w TV Wolna Ludzkość – Mikołaj Rozbicki

 

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na „Masowe aresztowania elit NWO czy masowa ściema? Temat nr 1 w kolejnym Czasie Przebudzenia.

 1. rita pisze:

  Bacia wolnomularze mają aresztować braci za wykonywanie wspólnych bestialskich planów ? Ten Wilcock jest jednym z nich . Ich bezczelność , bestialstwo i kłamstwa nie mają granic .

 2. ania pisze:

  Znajome nazwiska i nazwy (Rockefeler, Gates, ONZ, Monsato – nie wróży nic dobrego), zostało wrzucone do sieci 22 listopada 2010, a to tylko wycinek całości o schronach budowanych w kilku krajach i co dziwne wszystkie z planowaną datą ukończenia 2011-2012:

  ” Norwedzy zbudowali nowoczesny magazyn nasion. Jest to podziemny bunkier, którego celem jest ochrona zgromadzonych zapasów w razie wybuchu konfliktu nuklearnego, zmian klimatycznych, klęski żywiołowej, lub kataklizmu. Globalny Bank Nasion jest inwestycją rządu Norwegii, oraz innych państw, jak Wielkiej Brytanii, Australii, Niemczech, oraz USA. Na liście darczyńców znaleźli się również inwestorzy prywatni: Fundacja Billa i Melindy Gatesów, Fundacja Rockefelera, Fundacja Syngenta i Firma Monsato.

  Budowę Banku Nasion rozpoczęto w czerwcu 2006 roku. Podziemny skarbiec wybudowano we wnętrzu granitowej góry na norweskiej wyspie Spitsbergen. Skarbiec znajduje się 130 metrów nad poziomem morza. W schronie jest minus 18 stopni. To optymalna temperatura do przechowywania nasion. Oficjalne otwarcie nastąpiło w lutym 2008 roku, wśród uczestników znaleźli się Przewodniczący Komisji Europejskiej Jose Manuel Barroso oraz dyrektor generalny ONZ do spraw Wyżywienia i Rolnictwa.

  Jednak okazuje się ,że bunkier w Norwegii nie jest tylko upchany nasionami, ale od stycznia do marca 2010 roku był sukcesywnie wypełniany zapasami żywności. To właśnie wypełnianie żywnością, kilkaset ton zapasów, zwróciło uwagę ciekawskich obserwatorów.”

  … yyyy co jest? Tak się nagle martwią nasionkami, że kilka krajów, międzynarodowe organizacje i pociągający za sznureczki robią zrzutkę na magazyn?! Do tego pakują tam kilkaset ton żywności. Że co? Że nasionka jak zmarzną to zgłodnieją ? :]

 3. jaczyc pisze:

  To jest walka o Świadomość: oni ogłaszają „USA są gotowe do wojny z Iranem”, „Izrael jest gotowy do wojny z Iranem/Syrią”, „Japonia jest gotowa zaatakować Koreę”. Odpowiedź na to jest następująca: „Nie będzie żadnej wojny. Wasz czas się skończył”. Dlatego nie nazywajmy zapowiedzi aresztowań ściemą bo to oddanie walki walkowerem. Raczej oddajmy ich los pod sprawiedliwość Nieskończonego Stwórcy/Boga. I do Alladyna: też unikałbym sformułowania, że 94% Amerykanów jest po ciemnej stronie mocy, raczej ogłupionych lub nawet łagodniej zagubionych, ja cały czas mocno trzymam się myśli, że „Ludzi dobrej woli jest więcej…”

 4. alladyn pisze:

  Wilcock już od roku jest po ciemnej stronie mocy. Jeżeli 94% Amerykanów jest po ciemnej stronie mocy, z czego 5% świadomie, to nie szukałbym tam autorytetów, czy rzetelnej wiedzy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s