Druga rocznica zamachu w Smoleńsku – 2 lata kłamstw i tuszowania prawdy –

Poniżej przykład jak nasze wspaniałe i „obiektywne” media dochodziły prawdy o Smoleńsku. Przypatrzmy się dobrze jak działa medialna propaganda zespolona z rządowymi „ekspertami” działającymi na pasku sił zza kurtyny, by sprzedać Polakom kłamstwo jako prawdę. My jednak wiemy i będziemy pamiętać. Tu nie chodzi o religię, nie chodzi ideologię, czy politykę – tu chodzi o śmierć niewinnych ludzi.
Tak działa dezinformacja – produkuje się mnóstwo kłamstw, to potem trafia do świadomości mas, po miesiącach po cichu się z tego wycofuje, jednak nikt już głośno o tym nie mówi, a w głowach obserwatorów zostaje jedynie zmanipulowany obraz…
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, NWO i tajne projekty, Zamach w Smoleńsku. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „Druga rocznica zamachu w Smoleńsku – 2 lata kłamstw i tuszowania prawdy –

  1. ja pisze:

    twoja teza jest falszywa.

  2. tom pisze:

    no chyba Polsat i TVN to sa prywatne stacje nie rzadowe a z kolei TVP byla wtedy rzadzona przez b.dzialaczy pisu. Teza falszywa wobec tego…

  3. Prawda jest jedna. Prawdziwym złem są pieniądze, jeżeli bez pieniędzy nie można to jak powiedział Alan Greenspan należy je ściśle monitorować. Okiełznać chciwość ot zadanie, możliwe do wykonania ale brak politycznej woli.

  4. gedeon pisze:

    http://youtu.be/5mBuDsH05TU -To jest doprawdy straszne gdzie my żyjemy! Mam złe przeczucia że wszystko jest planowane aby zniszczyć Ten Kraj! Zakłamanie jest niewiarygodne! Różnica polega na Tym że kiedyś większość społeczeństwa była świadoma gdzie leży prawda a gdzie kłamstwo Dziś Żyjemy w Babilonie!!!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s