Billy Meier i Plejadianie

„W 1958 Meier wysłał do 25 krajów europejskich około 115-120 szczegółowych przepowiedni Stany Zjednoczone Ameryki zaangażują się w dwie wojny z Irakiem. Druga wojna była by prowadzona przez prezydenta, który miał być synem poprzedniego prezydenta. Druga wojna będzie prowadziła do niewiarygodnej katastrofy. Etap końcowy jest taki i zostało to powiedziane jeszcze zanim wszczęliśmy wojnę w Iraku, o polityce militarnej USA. O ile Stany Zjednoczone nie wycofają się ze wszystkich baz wojskowych i ze wszystkich wojen. I nie przestaną wściubiać nosa w sprawy innych na świecie -nastąpi trzecia wojna światowa, która wyeliminuje 3/4 populacji planety”
Oto jeden z cytatów z poniższego filmu dokumentalnego o Billy Meierze, aby Was zainteresować jego obejrzeniem. Billy Meier i jego kontakty z Plejadianami to jedna z najsłynniejszych i najlepiej udokumentowanych historii obecności obcych na naszej planecie. Wiele jest kontrowersji wokół tej osoby i tych materiałów, dlatego ostateczną ocenę zostawiam Wam i zapraszam na ciekawy film (napisy pl w interaktywnej liście dialogowej:
Ten wpis został opublikowany w kategorii UFO. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

13 odpowiedzi na „Billy Meier i Plejadianie

 1. ckgo pisze:

  P…… oszusty. Musiały mieć niezły ubaw kręcąc ten filmik.

 2. ckgo pisze:

  Co za k….! Jaką trzeba być skończoną kanalią żeby tak perfidnie robić ludzi w konia. Ten osobnik jest w zasadzie wrogiem tego zagadnienia bo z całej siły stara się je ośmieszyć i bardzo dobrze mu to wychodzi. Te jego montaże są tak żałośnie niedopracowane, że nawet dziecko nie powinno się dać na to nabrać.

 3. waclawbojko pisze:

  trudno tak zmanipulować przestrzen i czas,by odpowiadala określonym celom.nie jesteśmy geniuszami wszechświata,potrzeujemy ogromnie dużo czasu aby zrozumieć ich przeslanie,latwo jest ngowac,trudniej o refleksje i konkretnepytania.swiat się nie zmieni dopóki nie odczuje potęgi innego rozumu.

 4. Przeczytałem książki Barbary Marciniak. Czytając je miałem wrażenie,że każda linijka, każde zdanie zawiera tyle informacji co jakakolwiek inna książka. Tak jakby w jednym zdaniu była skompresowana ona cała. Zrobiło to na mnie wielkie wrażenie. Przesłanie od Plejadian pokrywa się z wiedzą od ” Anastazji” autora Władimira Megre. ” UFO z Plejad ” też pochłonąłem . Ma wspólne elementy z wiedzą od Roberta Monroe ” książki o podróży poza ciałem” które z kolei pokrywają się z ” Anastazją „. To wszystko ładnie >> ŁĄCZY SIĘ << z "Transerfingiem rzeczywistości" od Vadim Zeland który jest naturalnym rozszerzeniem PRAWA PRZYCIĄGANIA z książki "Sekret" Byrne Rhonda. PRAWDA JEST TAKA ŻE TO WSZYSTKO JEST PRAWDĄ. MY TYLKO WYBIERAMY CO CHCEMY DOŚWIADCZYĆ. Żyjemy w takim nieskończenie wymiarowym "Projektorze Życia" Kreując własną ŚWIADOMOŚĆ w celu odkrywania SIEBIE wciąż na NOWO, i na nowo , i … na nowo ….

 5. nooboo pisze:

  ple ple ple, hau hau ale jestem mądry.

 6. Julian pisze:

  Czytałem wypociny Astromarri. Trzeba mieć wybitną szajbę aby coś takiego sklecić.

 7. carbo pisze:

  BILLY mial kontakt z dobrymi jak i ze zlymi tylko niewiedzial o tym…

 8. Herr pisze:

  Billy Meier został zdyskredytowany i nie należy mu się żaden szacunek. „Przepowiadacze” często są dobrym narzędziem Illuminatów. Ludzie wierzą wróżbitom za to, że przepowiedzieli coś co miało miejsce. Nie jest to trudne – Illuminaci dają rąbka tajemnicy swoich planów, by jakiś oszołom je „przepowiedział”, gdy się spełnią ludzie będą w pełni ufać temu „przepowiadaczowi” i dzięki temu będzie mógł im dalej wciskać kit. Jak Billy Meier o konieczności uśmiercenia 90% obywateli.

  Polecam ten artykuł Astromarii, która świetnie się rozprawiła z tymi bzdurami:
  http://astromaria.wordpress.com/2010/11/23/co-plejadanie-od-billy%E2%80%99ego-meyera-maja-wspolnego-z-nwo-czyli-ostroznie-z-channelingami/

 9. Herr pisze:

  Plejadanie… Billy Meier mówi o Plejadanach (bez „i”), zaś Barbara Marciniak o Plejadianach. To znacząca różnica, bo Plejadanie wmawiają nam o konieczności NWO, Plejadanie nic takiego nie mówią

 10. alladyn pisze:

  Zamiast nazwy Plejarianie powinno być USA-rianie, albo CIA-rianie, to by bardziej pasowało do tej manipulacji. Żadnych konkretów, znowu za górami za lasami, kilka argumentów kotwiczących uwagę czytelników w obłędzie, i nic co by mogło pomóc ludzkości w dojściu do prawdy. Znowu apokaliptyczne scenariusze, których zadaniem jest dołowanie i straszenie ludzi, produkcja niskiej negatywnej energii. Nieoficjalna fizyka wyprzedza szkolną o dwie epoki, to gdzie ta wiedza? Czyżby USA-rianie ukrywający przed nami tę wiedzę i technologię kontrolowali również Plejarian?

 11. Sabrina pisze:

  Te napisy są niedostępne.

 12. bob pisze:

  Zwróćcie uwagę, że podobnie jak ludzie od NWO mówi o przeludnieniu planety, a w tym jego Talmudzie Jmmanuel, podobnie jak na kamiennym monumecie z Georgii jest mowa o zredukowaniu populacji do 500 milionów. Wiele z jego przepowiedni było trawne, ale być może dlatego, że miał kontakty z tymi, którzy rozdają tu karty.

 13. Ehh pisze:

  Mikołaju, zauważyłem to kiedyś podczas twojej jednej z audycji telewizyjnych i widzę, że dalej się tego nie nauczyłeś 🙂 – nie trzeba się bawić w listę interaktywną napisów. Wystarczy kliknąć w „CC” znajdujące się na tym samym pasku co wybór jakości filmiki (360p, 480p itd). Pozdrawiam.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s