Dość wojen i rywalizacji – czas współpracy, tolerancji i akceptacji! Apel o pojednanie.

Ostatnie kłótnie i spory w „rodzinie” grup alternatywnych są zazwyczaj wynikiem braku komunikacji i braku tolerancji. W ostatnim programie skomentowałem kolejne podziały, ataki i kontrowersje apelując jednocześnie i pojednanie i współdziałanie, w tym jakże ważnym dla ludzkości okresie dziejów. Czy zdamy ten egzamin?
Mówimy o bezwarunkowej miłości, akceptacji i tolerancji, ale czy na pewno za tymi słowami kryję się prawdziwa nasza postawa korespondująca z tymi treściami? Czy jesteśmy tym czym mówimy? Mówię tu nie o kimś konkretnie – ale o NAS WSZYSTKICH? To nie sztuka akceptować to co lubimy i wydaje nam się fajne. Sztuką jest akceptacja inności, sztuką jest współpraca ponad podziałami. Sztuką jest szukanie i koncentracja na tym co wspólne, a nie na tym co dzieli. Zapewniam Was, że w 99% mówimy o tym samym, podział jest iluzją. Tak samo jak iluzją jest to, że Irańczycy nienawidzą Izraelitów. Ci co chcą wojny, tak naprawdę nic o sobie nie wiedzą. Napędza ich paliwo nieufności i nienawiści podsycane przez media. Obie strony nic sobie nie zrobiły, nie znają się nawzajem, nie krzywdziły się. Skąd zatem ryzyko wojny…? Zastanówmy się, czy i my nie ulegamy fikcyjnym programom, „gadzim” schematom. Nie ma wrogów, podział jest iluzją. 
Czy w tym niezwykłym czasie wzniesiemy się ponad ambicjonalne kwestie, „napinanie” ego, oraz emocjonalne gierki i zjednoczymy się, by wreszcie sięgnąć po wolność?
Nie mogę mieć wpływu na innych. Ale mam na siebie i z mojej strony jest zawsze pełna otwartość. Mało tego – zawsze będę namawiał do współpracy. Podziały między nami są sztuczne i wynikają głównie z braku komunikacji między nami. Nie osądzajmy, słuchajmy siebie nawzajem, poznajmy się naprawdę a okaże się, że tworzone przez nasz pełen strachu umysł podejrzenia, projekcie i obawy są kompletnie nieprawdziwe.
Jesteście moimi braćmi i siostrami – wszyscy bez wyjątku. Zapomnijmy o urazach, zapomnijmy o sporach. Czas odłożyć „broń”
Dość walki. Czas współpracy. Dla naszego wspólnego dobra.
Z mojej strony i ze strony Wolnej Ludzkości nigdy nie będzie walki.
PS. Poniżej kilka komentarzy video dotyczących tych sporów. mam nadzieję, że wszyscy zaangażowani emocjonalnie w te „gierki” obejrzą je w otwartości do końca i spróbują pozytywnie zareagować.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii *Video komentarze Mikołaja R., Aktualności, Dzialalność publ.. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

36 odpowiedzi na „Dość wojen i rywalizacji – czas współpracy, tolerancji i akceptacji! Apel o pojednanie.

 1. Sabrina pisze:

  Niegdyś coś takiego wspomniała 🙂 Zobaczymy jeszcze jak będzie. Wspomniała też, że ta sytuacja z zombieniem ma się wyklarować w czerwcu. Poczekamy, zobaczymy.

 2. wedrowiec pisze:

  „Prawdą jest to, co upraszcza świat, a nie pomnaża chaos.” Pozdrawiam cieplo wszystkich;))

 3. Sabrina pisze:

  Dziękuję 🙂

 4. SUN pisze:

  Pokojowo pamiętając że widzimy świat przez pryzmat własnej świadomości, która może byc na innym poziomie, nie oceniając kto na wyższym i czy faktycznie 🙂 no i szacunek- bez epitów, zacietrzewienia i ataku. A ten wątek w linku męczący jak dla mnie i czy w spokojnym poszanowaniu odmiennych poglądów? Hmmm …

 5. SUN pisze:

  Każdy ma prawo wierzyć, robić, mówić, czuć co chce, zgodnie ze stanem świadomości, ale jednocześnie szanując siebie i innych. Każdy przyszedł tu na ziemię by czegoś doświadczyć, każdy czegoś innego więc nie stawiajmy się w pozycji „ja wiem lepiej co jest dla Ciebie dobre, robisz to źle, jesteś taki a taki”, bo tak naprawdę nikt tego nie wie oprócz tej danej osoby. Każdy ma swoją prawdę i ona może się zmieniać wraz z rozwojem świadomości. Zajmijmy się sobą i pozwólmy innym doświadczać, odmienne zdanie wypowiadajmy w poszanowaniu poglądów innej osoby a jeśli chcemy coś zmienić róbmy to pokojowo.

 6. Karmel pisze:

  Jak to nie? W lutym miały być walki na ulicach. 🙂

 7. Agni pisze:

  Jeśli chodzi o p. Rajską, to akurat ona wcale nie twierdzi, że ma to być na ,,pstryk”, tylko właśnie, że ma to być powolny proces.

 8. Karmel pisze:

  „Zząbienie” może zaistnieć tylko nie jest to żadna teoria Rajskiej. To zząbienie to nic innego jak eskalacja chorób w tym psychicznych i to już się dzieje. I nie jest to coś, że na pstryk mamy ulice wypełnione ludźmi z alzheimerem tylko to powolny proces, niektórzy ludzie nie wytrzymują wzrastających wibracji, broniąc się przed nimi wpadają w obłęd. Rajska znowu miesza kłamstwa z prawdą żeby jej było na wierzchu.

 9. Agni pisze:

  Ja też nie obserwuję żadnego zzombienia, wszystko jest jak było. A symptomy niby świadczące o odcięciach miałam od lat, szczególnie przy wiosennym przesileniu.

 10. TajemniczyPan pisze:

  Rodzielę go spacją aby się link wkleił a nie wideo -> złącz go spacją przy wklejaniu na tamtej stronie co podałem
  http://www.youtube.com/ watch?v=3xp6BdVxBYU

 11. TajemniczyPan pisze:

  Tu http://unblockyoutube.org/ wklejasz ten link:

 12. ARMOR_CAGE pisze:

  a ja uważam że ok zząbienie … ale za sprawą HAARPa bo takie możliwości są

 13. Sabrina pisze:

  „…” , jeśli chodzi o Panią Rajską, to moja intuicja mnie przed nią samą ostrzega, pomimo iż w dużej mierze potwierdza wiedzę, jaką ona przekazuje. Uważam, że Mikołaj powinien być troszkę czujniejszy. Z doświadczenia wiem, że jeśli przed kimś ostrzega mnie intuicja, a ten ktoś jest dla mnie miły, robi dobre rzeczy w moim mniemaniu, to po jakimś czasie -gdy ignoruje intuicję i wierzę umysłowi – intuicja zostaje uśpiona. Po czym wychodzi, że miała rację, ale to już jest na ogół za późno na zmianę czegokolwiek i cóż… pozostaje tylko nauka, że nie wolno ignorować intuicji.
  Dodam, że ciągle obserwuje otoczenie i naprawdę nie dostrzegam „zzombienia”. Wszyscy są tacy jacy byli. A te „objawy” podłączenia do nowych algorytmów, to ja mam od zawsze, czyli u mnie też nie następuje zmiana.
  Jeśli ktoś ma jakieś spostrzeżenia na ten temat, to proszę o podzielenie się nimi.

 14. ... pisze:

  Skoro wyczuwasz szczerość płynacą z jego duszy to być może on dał się omotać tej wiedźmie… sam wierze w wiele informacji na temat cywilizacji pozaziemskich, może inaczej nie tyle wierze co przyjmuje do wiadomości takie możliwości… ale słuchając tych szarlatanów mam wrażenie że przekazują nam to wszystko z wielką łaską… ” moja córka jest kosmicznym serwerem, tylko nie mówicie o tym nikomu”… MIkołaj OBUDŹ SIE stary bo niedługo i Ty staniesz sie kosmicznym adminem na serwerze zwanym „córka”…

 15. Zadusiciel pisze:

  Creativity Dobry wątek! warty do przeczytania dla każdego!

 16. Creativity pisze:

  Nie żeby to była jakaś reklama, ale tak dla świadomości:
  http://davidicke.pl/forum/fa-szerze-rzeczywisto-ci-t9790.html

 17. Sabrina pisze:

  Nie przesadzaj. Ja dostrzegam i wyczuwam, że Mikołaj jest prawdziwy w tym co robi i mówi. On, tak jak Ty (i inni) ma prawo mieć własne przekonania, ma prawo się mylić itd.
  Nie dostrzegam i nie wyczuwam żadnej manipulacji, jedynie szczerość płynącą z Jego duszy.

 18. ... pisze:

  Mikołaj lubiłem Cie, i lubie Cie nadal ale sam nie wiem czy az tak dałeś sie z manipulować przez tę parę oszołomów czy manipulujesz razem z nimi… do niedawna byłeś tak zwanym dziennikarzem nowej ery, kims kto „budził ludzi” przekazując im informacje bez własnego wkładu w nie. Obiektywny przekaz. A teraz kosmiczną papke ładujesz ludziom razem z rajskimi uznając ją za prawde. Rozumiem, otwarty umysł… Sądze że cienka linia pomiędzy rozsądkiem a wiarą w coraz bardziej fantastyczne treści dawno już została przekroczona.

 19. Sabrina pisze:

  Ja również 🙂

 20. dasendrije pisze:

  Witam i z całego serca dołączam się do apelu. 🙂
  Właśnie nawet o tym pisałem u siebie, ale z innego ujęcia.

 21. TajemniczyPan pisze:

  chyba tylko chwilowo nie działa… bo cała strona padła…

 22. Martyna pisze:

  Ten pierwszy film nie jest dostępny w moim kraju. o.O

 23. Sabrina pisze:

  Też nie działa…

 24. Kuttel pisze:

  Tak to Mikołaju jest nastaw jeden policzek, to przyp…. Ci w drugi….

 25. Creativity pisze:

  W pełni miłości się z Tobą zgadzam Karmel 😉

  Janusz tak samo powiedział, iż struktury oparte na takich schematach i takich pobudkach prędzej poupadają niż się w cokolwiek rozwiną.
  Dlatego jestem spokojny, nie wierzę że uda im się coś takimi środkami zdziałać. Będą tylko kolejną machiną manipulacyjnej propagandy, tylko że w mniejszej swojej bardziej egoistycznej skali.

  Trudno, z całego serca i umysłu życzę im żeby powrócili wszyscy na drogę rozwoju i współpracy w tym wspaniałym dla nas wszystkich tutaj czasie.

 26. Karmel pisze:

  Mikołaj, albo jesteś otumaniony/zaczarowany/opętany albo zwyczajnie otwarcie i świadomie manipulujesz. Dobrze wiesz o co chodzi, zarzuty Wam stawiane są konkretne nikt tu się od was nie odciął na podstawie domniemywań czy uprzedzeń. Wystarczy odsłuchać tajne nagranie gdzie jak byk wyczerpujecie znamiona sekty, nietypowej bo przecież teraz jest moda na wolność, ale sekty. Wystarczy właśnie otworzyć umysł o którym tak mówicie. Oślepliście Wy i wasi zwolennicy? Porównując każdego krytykanta do pokrzykujących trolli internetowych prezentujecie no właśnie postawę zamkniętego umysłu. Nieścisłości i niedomówień jest cała masa, ludzi którzy to widzą (swoja drogą całkiem spora już grupka) nazywacie tymi którzy atakują… Janusz Zagórski Was atakował? Gdzie? Kiedy? Swoją wypowiedz tak owinął w bawełnę i obsmarował wazeliną, że na pewno gładko weszło Wam to w to miejsce w którym macie uwagi dotyczące Waszych manipulacji. Rozłam goni rozłam, co chwila wychodzą jakieś numery których nie ukryjecie ładna stroną internetową i ciepłymi kolorami. Wilk w owczej skórze ot co. Zmieniłeś się Mikołaj, gadasz jak polityk… dużo… ładnie… porywająco… bez konkretów… słowa, słowa, słowa… utarte frazesy… gdzie konkrety? Te numery już znamy, wystarczy popatrzeć na polityków. Jak dla mnie zrobiłeś się podstępny, widać to nawet po mimice twarzy, nie wiem co ty odwalasz, ale zdradziłeś swoje ideały. I naprawdę pamiętaj Mikołaj, że w obliczu 2012 nie jest wspierany żaden negatyw, struktury oparte na negatywie padną prędzej czy później, wszystko wychodzi na wierzch. Nie zakopiesz niczego idąc na skróty robiąc se zabiegi u wniebowstąpionych mistrzów nie grzeszących konkretami. Uwalnianie nawyków myślowych prowadzące do wolności i swobodnej kreacji rzeczywistości to nie jest praca którą ktoś wykonuje za nas.. no fundamentalne zasady Miki… Zamień Hiperfizykę na zwykłą, podstawową książkę The Secret, tam jest wszystko co potrzeba do w miarę świadomego nawigowania po swojej rzeczywistości, a nie ten hiperbajkowy nieweryfikowalny stos papieru w którym radosny sens egzystencji został utracony na rzecz nudnawych text walli które nic nie wnoszą. Życie jest PROSTE, zbytnie rozkminy na modłę Rajskiej tylko to rozwadniają.

 27. Hejkum-kejkum, Olo ratuj! pisze:

  „Nagranie zawiera własność UMG i jest niedostępne w twoim kraju.”

 28. Matix pisze:

  tak, ostatni film jest zablokowany

 29. TajemniczyPan pisze:

  Pierwsze wideo nie działa.

 30. Zadusiciel pisze:

 31. Zadusiciel pisze:

  Szmaty zablokowali film, z niewiadomych przyczyn, już się bronią jak się mogą.

 32. Zadusiciel pisze:

  Tak jest Mikołaj, z gróbsza daje ci racje, w większości to bzdurne programy które utożsamiamy jako siebie, i wszyscy dawajcie, nie bawcie się w strachu programy, będzie lepiej jak na lepsze się zmienie / zmienimy!!!

 33. podpisanym pisze:

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s