Ameryka przygotowuje się do jakiegoś bezprecedensowego kryzysu

Prezydent USA, Barack Obama, 16 marca podpisał rozporządzenie wykonawcze, którego celem jest koordynacja i mobilizacja wszystkich środków krajowych, technologicznych i przemysłowych w przypadku zagrożenia bezpieczeństwa narodowego.
Brzmi to jak krok przygotowujący kraj na nadchodzący kryzys i niesamowicie przypomina to postępowanie USA przed drugą wojną światową. Jako jeden z głównych celów tego rozporządzenia podano pomoc we współpracy pomiędzy obronnymi i handlowymi sektorami w zakresie badań i rozwoju oraz ułatwienia w nabyciu materiałów, usług, komponentów i urządzeń w celu zwiększenia wydajności przemysłu w sytuacjach nadzwyczajnych.
Czy to nie brzmi jak przygotowywanie się do kolejnej wojny światowej? Pytanie, jakie należy zadać brzmi: Kto ją wywoła i kiedy? Skoro USA się do tego szykuje niewykluczone, że wiedzą więcej niż mówią. Takie akty prawne pozwalają na czytanie między wierszami.
(Źródło: zmianynaziemi.pl z http://www.whitehouse.gov/the-press-office/2012/03/16/executive-order-national-defense-resources-preparedness)
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii NWO i tajne projekty. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Ameryka przygotowuje się do jakiegoś bezprecedensowego kryzysu

  1. Lee Voytee pisze:

    Jest to oczywiste że USA ostro przygotowują się do wojny która zacznie się na Bliskim Wschodzie atakiem na Iran. Przecieki wskazują że przygotowania idą pełną parą by zastosować najnowszą agresywną broń elektroniczną. Całą ta aferą kręci Izrael który destabilizuje rejon BW i korzysta ze swoich agentur w kręgach finansowo rządowych do przejęcia władzy nad światem

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s