Czy Nowy Porządek Świata ujawni się w tym roku? Ciekawe informacje od Alexa Colliera

Niedawno alternatywny świat obiegła informacja o masowych zwolnieniach na własne życzenie pośród kadr zarządzających największymi bankami i instytucjami finansowymi. Było to łączone z niezwykle optymistycznymi channelingami opisującymi „aresztowania” wśród NWO, co miało znaczyć początek ich końca. Jednak Alex Collier podaje nieco inne podejście do tematu.
W swoim najnowszym wywiadzie radiowym z 3 marca 2012 roku Alex Collier przekazuje najnowsze informacje dane mu przez Andromedan. Według nich już w trakcie następnych 5 miesięcy nastąpi gwałtowne przyspieszenie światowych wydarzeń mających doprowadzić do wprowadzenia Nowego Porządku Świata (do lipca 2012 sporo ma się dziać w tej kwestii). Te rzekome „aresztowania”, czy zwolnienia – owszem – są oznaką słabości pojedynczych przedstawicieli kontrolerów systemu, jednak tych niższego szczebla raczej. Są oni zwyczajnie wymieniani jako słabsze ogniwa, które podczas kluczowego momentu operacji mogą zawieść i zepsuć plan. Owszem nie wszyscy już wierzą w powodzenie, nie wszyscy są tak zdesperowani na „walkę do ostatniej kropli krwi”, jak główna część elit NWO. Część z nich zatem odchodzi i ucieka z okrętu jakby za przyzwoleniem „góry”, która szuka bardziej zaufanych wykonawców.
Wywiad jest po angielsku, dlatego go tutaj staram się streścić.
Według Colliera jednak samo serce NWO nie zostało nawet naruszone a teraz wręcz trwa kampania „udawania słabych”, żeby potem uderzyć ze zdwojoną siłą. Celem jest zniewolenie ludzkości przed określonym punktem w czasie. Chodzi o to, że poprzez wzrost naszych wibracji (związanych z transformacją i przechodzeniem przez płaszczyznę galaktyki) będziemy także dostrzegać już obce cywilizacje, ale także i tych niezbyt przychylnych i przyjaznych nam potomków obcych ukrywających się wśród nas i kontrolujących tę planetę. Według niego będzie to ujawnione stosunkowo szybko i ważne by ludzie w żądnym przypadku nie czcili tych istot! Może być też próba przedstawienia jakichś jako naszych bogów. To była by tragedia, gdyby większość ludzi tak uznała.
Czy ten łańcuch wydarzeń rozpocznie się od upadku Grecji i kolapsu systemu finansowego, po którym możni i wpływowi tego świata zaproponują zdesperowanej globalnej społeczności „wspaniałą wizję świata bez długu oraz powszechnego szczęścia i pokoju” pod nazwą Nowego Światowego Ładu…? Może do tego czasu wybuchnie wojna, jeszcze bardziej zmusi świat do uległości? A może ostatnia karta…. Inwazja obcych?
Ta ostatnia karta według wielu informacji jest coraz bardziej prawdopodobna. Siły reprezentujące galaktykę, głównie rękoma Plejadian, starają się bowiem coraz mocniej naciskać na NWO, gdyż chcą przejąć kontrole nad sytuacją. NWO okopuje się, schrony ma gotowe, obozy FEMA uruchamiają się, ustawy o stanie wyjątkowym w wielu głównych państwach są już uchwalone, filmy o globalnej inwazji zrobiły swoje w umysłach ludzi, wojska ściskają się na niewielkiej przestrzeni na Bliskim Wschodzie… Szachownica wydaje się gotowa na następną fazę. Pamiętajcie – NWO dąży do utrzymania władzy dzierżonej od pokoleń i będzie rozkręcać kampanię inwazji na Ziemię opartej na strachu i nienawiści. Rozpęta się propagandowe piekło.
Zatem według Andromedan – zwalnianie tych ludzi zarządzających światowymi finansami to tylko gra, udawanie słabości przed następnych ruchem, atakiem – to jak powiedział Collier „Udawanie martwych”. Wojna NWO z siłami obcych reprezentujących siły galaktyki wciaż trwa i nie tylko na naszym fizycznym poziomie. Napięcie narasta, bo obie strony wciąż stosują delikatne stosunkowo metody, nieinwazyjne, partyzanckie. Ludzie na razie nie mogą wiedzieć. Na razie. Jest to bowiem bomba tykająca nad naszymi głowami i nie tylko.
Alex przedstawia ciekawą teorię, a w zasadzie interpretację pewnych słów Andromedan odnośnie obecnej sytuacji: jeden z nich powiedział, że „może tak właśnie musi być, może tak będzie najlepiej”. Alex spekuluje, że może chodzi o to, by poczekać na moment aż NWO samo się ujawni (zmuszone sytuacją) i wówczas łatwiej będzie można ich namierzyć i zlikwidować, gdyż na razie to gra w kotka i myszkę, chowanie się za plecami innych… Cóż, zostawię to tylko jako ciekawą teorię.
Więcej informacji na ten temat w naszych audycjach TV Wolna Ludzkość oraz na seminarium we Wrocławiu.
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, NWO i tajne projekty, Transformacja Świadomości Globalnej, UFO. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Czy Nowy Porządek Świata ujawni się w tym roku? Ciekawe informacje od Alexa Colliera

  1. raanon pisze:

    ” informacje dane mu przez Andromedan”, juz pogubiles fikcje z realem. No ladnie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s