Zawsze jest Czas Przebudzenia – nadesłane przez Pana Krzysztofa

Drogi Mikołaju, w nawale informacji o czasie transformacji chciałbym zamieścić swoje przemyślenia. W epoce komputerów ludzie w starszym wieku maja problem z obsługą, dlatego swoje przemyślenia przesyłam droga mejlową. Wiedząc, że już sobie dasz rade jak to umieścić , może ktoś z czytelników zatrzyma się I przeczyta.
Czas  przebudzenia nie odnosi się do chwili obecnej , on był zawsze , tylko pod innymi kierunkami, inaczej był wyrażany. Obecnie nabrał specyficznego znaczenia z powodu zmiany cyklu kosmicznego, w którym znalazła się Galaktyka. To co działo się kiedyś 100 lat , teraz trwa 10 lat, nastąpiło ogromne przyspieszenie. Ludzie powinni to zrozumieć wiele wieków temu i na ten okres  przygotować się poprzez zrozumienie, a nie wiarę. Ale żeby to zrozumieć – trzeba urodzić się z pewnym potencjałem, a więc nie każdy człowiek może to zrozumienie osiągnąć. Składa sie na to zespół wartości, dzięki którym dokonujemy wyborów. W rezultacie tworzymy realia życia (swiadomość), a wiec syntezę wszystkiego ze wszystkim. (Czytaj więcej)
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Natura rzeczywistości, Transformacja Świadomości Globalnej, Świadome życie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s