Czy walka o wolność Internetu to walka o Umysł Planety?

Zgodnie z Nauką Kosmiczną, zapisaną w „Księdze Tronu”, zbliżamy się do końca fazy czysto ludzkiej, która domknie się 21 grudnia 2012. Nową fazą będzie noosfera (gr. noos znaczy umysł). Noosfera jest sferą czy też warstwą umysłu – powłoką psychiczną planety Ziemia. Okres przejściowy, czyli faza przejścia świadomości człowieka hybrydowego (nas) na poziom noosfery, rozłożony na 42 lata, został zainicjowany 7 marca 1970 (kin 188, Żółta Rytmiczna Gwiazda) i domknie się 25 lipca 2013. W tym okresie, w skali zbiorowej, jesteśmy postrzegani jako hybrydy, ponieważ w skali globalnej naszą egzystencję i myślenie wciąż kształtuje światowa technologia.
Telewizja była pierwszą transnarodową siecią technologiczną, zaś Internet – drugą. Za ich pośrednictwem została przygotowana hybryda.
(…) Telewizja i Internet są zjawiskami globalnymi, ale o postawach większości ludzi na świecie w sytuacji, gdy muszą bronić konkretnego punktu widzenia, można powiedzieć wszystko oprócz tego, że mają charakter globalny. Cały błędny umysł światowy musi zostać odrzucony.
Z punku widzenia Nauki Kosmicznej celem zaistnienia telewizji i Internetu było uświadomienie i jednocześnie umożliwienie nam doznania naszej trójwymiarowej rzeczywistości jako jednego organizmu planetarnego zjednoczonego w sieci przez elektroniczny system nerwowy telewizji i Internetu.
Telewizja i Internet (podobnie jak wszystkie towarzyszące subtechnologie – komputery, telefony komórkowe, radio, telefaksy itd.) obejmują całą wirtualną noosferę, zwaną przez nas cybersferą.
● TELEWIZJA to wirtualny umysł poznawczy istnienia planetarnego,
● Internet to magazyn komunikacji i odzyskiwania danych, czyli „wirtualny bank psi”.
Te dwie technologie stanowią jednolity system nerwowy sześciu miliardów ludzi, za którego sprawą cała ludzkość staje się jednym organizmem i jednym istnieniem planetarnym. To właśnie ten byt wirtualny musi zostać przemieniony i ożywiony w jednej chwili, by przybrać postać w pełni świadomej i prawdziwie zjednoczonej noosfery planety, Umysłu Ziemi. (Czytaj więcej)
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Natura rzeczywistości, NWO i tajne projekty, Transformacja Świadomości Globalnej, Świadome życie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s