30 styczeń 2012 – „Granica pomiędzy starym i nowym” – ciekawy channeling

Odnośnie często poruszanej na tym blogu tematyki „Fali 2012” oraz odcięć fraktalnych zamieszczam ciekawy channeling ze strony „Transformacja 2012”. No cóż, daje do myślenia.

Manuskrypt przetrwania cz. 80

Dla wielu z was „dzisiaj” wydaje się być po prostu kolejnym dniem, ale nic nie mogłoby być dalsze od prawdy.  Zobaczycie, że „dzisiaj” naznacza granicę pomiędzy starym a nowym, innymi słowy, będziemy używali tego dnia jak znacznika dla czasu, kiedy pierwsi ludzie zostali ostatecznie zaproszeni na drugą stronę.  Kiedy mówimy‚ na drugą stronę, oczywiście mamy na myśli fakt, że linie czasowe na których byliście usytuowani już przez jakiś czas zaczynają rozbiegać się i powoli lecz zdecydowanie, zobaczycie jak stare rozprasza się a nowe zaczyna się wyłaniać, dosłownie z tego cienia, który przykrywał to stare.
To mogło zabrzmieć dziwnie, ale pozwólcie nam podać kilka przykładów co do tego, co to pociągnie za sobą.  Wcześniej poruszyliśmy temat zbliżania się do punktu z którego nie ma już powrotu i to jest właśnie ten fakt, do którego nawiązujemy.  To jest dzień, który na wiele sposobów zaistnieje w podręcznikach historii jako dzień, w którym wszystko się zmieniło, ale na zewnątrz, nic nie pokazuje żadnego śladu tej doniosłej chwili.  Nie, nie będzie żadnych fanfar, ani żadnych specjalnie odznaczających się dat w waszych kalendarzach, żadnych niebiańskich cudów ani znaków, po prostu pozornie normalny dzień, jak wiele innych, które przychodzą i odchodzą.  Lecz ten dzień z pewnością pozostawi znak na wszystkich tych, którzy już zdecydowali się związać swój los z nowym światem, gdyż teraz zrobiliście ten ostateczny, decydujący krok przez granicę na to nieznane terytorium.  Dziwną rzeczą jest to, że na tym nieznanym terenie będziecie czuli się bardziej w domu niż w miejscu gdzie się urodziliście i spędziliście wszystkie swoje poprzednie życia i będziecie odczuwali silne wrażenie, że w końcu, ostatecznie powracacie do domu, po tak wielu wcieleniach na planecie, która jest coraz bardziej i bardziej dla was obca.
Wasze związki z pozostałościami myślenia, które ciągle wloką się za tym trójwymiarowym wizerunkiem, że reszta mieszkańców tej małej planety związana jest z Ziemią, będą znikać jeden po drugim.  Pewnego niezbyt odległego dnia, ostatnie więzy, które ciągle tam was trzymają będą zerwane i ostatecznie będziecie uwolnieni w każdym znaczeniu tego słowa. To może się wydawać jedynie fikcją waszej wyobraźni, gdyż wy wszyscy posiadacie niezliczoną ilość spraw rozciągających się pomiędzy wami a tym starym światem, lecz uważamy, że będziecie zaskoczeni prędkością procesu odprawy. Jesteśmy w pełni świadomi, że od teraz, ten stary świat i wszystkie jego konotacje będą mocno naciskały na wasz umysł, gdyż jest tylko kilka osób, którym udało się wyzwolić w pełni od tego starego systemu, który nadal rządzi całą resztą was.  Pamiętajcie, wasze społeczeństwo zostało powołane do życia w taki sposób, aby zagwarantować pozbawianie go władzy, a nie jest to łatwe do zrobienia, bez pomocy wszechobecnej kontroli świata finansów i rządów, które otaczają was z każdej strony.  Ale teraz, te instytucje kruszą się jedna po drugiej, a ich duszący uścisk na was wszystkich zmniejsza się z dnia na dzień.  Pośpiesznie dodajemy, że z waszego punktu widzenia wygląda to inaczej, gdyż dopiero będziecie w stanie uwolnić się z tej iluzji egzystencji wytworzonej przez człowieka, gdzie wszystko i wszyscy są zobowiązani systemowi, który jest tak sztywny i wymagający dostosowania się, że dosłownie wyżął was do ostatniej kropelki na więcej niż jeden sposób.
Ale teraz, gdy te światy zaczynają dryfować coraz dalej od siebie, będziecie w stanie oddychać nieskażonym powietrzem, które pomoże wam zobaczyć rzeczy bardziej wyraźnie a z tą jasnością przyjdzie nowa siła i w końcu będziecie w stanie jej użyć, aby zerwać ostatnie z tych haków i macek pochodzących ze starego sposobu myślenia i życia.   Pamiętajcie, że wolność nie przychodzi w formie armii zbawienia, która nagle pojawia się w postaci lśniących statków unoszących się ponad waszą planetą.  Nie, to przychodzi w formie każdej osobistej jednostki ludzkiej, coś co woła, aby znaleźć jego lub jej głos, ten głos, który był przyciszony przez wieki w waszych wnętrzach.  Ten głos zaczyna zbierać siły a to co mówi, ma większą wagę, niż dosłownie cokolwiek innego we wszechświecie.  Lecz jeśli odmówicie słuchania tego głosu i nie weźmiecie sobie do serca jego rad, to nie będzie nic co moglibyśmy zrobić, by zmienić wasze przeznaczenie.
Ty jesteś jedyną osobą, która decyduje czy jest to czas by się obudzić i stawić czoła konsekwencjom życia na które zostaliście oszukani wierząc, że jest to jedyny sposób bytowania i jeśli to zrobicie, możecie być pewni, że znajdziecie siłę, aby zedrzeć tą tkaninę z kłamstw jedno po drugim i rozpocząć wszystko na nowo w nowym świecie, nieobciążonym bagażem strachu i poczucia winy.   Jeśli nie, zostaniecie daleko w tyle, w grzęzawisku rozczarowania i niedowierzania, gdzie morze strachu będzie wznosiło się wyżej w miarę upływu dni i cała nadzieja będzie wydawała się spuszczona z tego uszkodzonego zbiornika starego sposobu życia.  Wybór należy do was Moi Kochani, i dla wielu z was, wybór był prosty.  Już zrobiliście ten krok ponad tym podziałem i wyruszyliście w podróż w kierunku pierwszej części waszego nowego życia.  Bon voyage (z francuskiego: szczęśliwej podróży, przyp. tłum.) Kochani!  Pamiętajcie, że nie podróżujecie samotnie, jesteśmy z wami wszystkimi w drodze i wkrótce będzie to bardziej i bardziej oczywiste, gdy brzegi dnia poprzedniego, zaczną blaknąć na horyzoncie.
Przekaz przez Aisha North     (http://krystal28.wordpress.com/)
Wierni Towarzysze
Przetłumaczyli Sławek i Viola, edytowała Patrycja
http://lightworkers.org/channeling/151789/manuscript-survival-part-80
Ten wpis został opublikowany w kategorii Channelingi. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

6 odpowiedzi na „30 styczeń 2012 – „Granica pomiędzy starym i nowym” – ciekawy channeling

 1. Pe pisze:

  zaczne z małej litery a teraz napisze co myśle,jestem świadomy jestem pełen szcześcia i miłosci dziele się jestem pełen siły i energi dziele się jestem wdzieczny za siłe, energie, szczeście i miłość,jestem wdzieczny za świadomość, jestem wdzięczny za wolność ,jestem wdzięczny za tych którzy dają mi śiłe, energie, miłość i szczęście ,kocham tego który ich stworzył, swiadomnie kontroluje proces przetwarzania myśli na mowe i pisownie, jestem wdzieczny za świadom uczuć jestem świadom emocji ,jestem na drodze kontroli, jestem na drodze poznania jestem wdzięczny za swiadomość kontroli i poznania.
  czuje fale
  Pozdrawiam wszystkich:)

 2. raanon pisze:

  Bo to jest pranie mózgu, obiecanki cacanki.

 3. Anzaker pisze:

  Czyli to wszystko opisuje. Że nic się nie wydarzy. Że to już jest. Czyli trzeba kochać miłować oraz ufajmy takim chanellingom. Również dobrze mogli to napisać w 2000 roku i tez ludzie by uwierzyli, że milenium, że nowa era itp. itd. Zaczynam coraz bardziej mniej wierzyć w takie przekazy. Bo one nic nie wnoszą. Tylko piorą mózgi. :/

 4. Anzaker pisze:

  Wiecie co powiem wam, że to jest jak narazie gadanie. O już powinniśmy przejść a kto tego nie zrobił to już jest za późno. Jak dla mnie bardzo nie wiarygodne to jest od góry do dołu. Aż smutno, że takie coś jest tutaj zamieszczone. :/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s