GMO – broń masowej zagłady – po raz kolejny wciska się nam tylnymi drzwiami!

28 lutego Sejm RP ma debatować nad wprowadzeniem ustawy legalizującej m.in. użycie w rolnictwie broni masowej zagłady jaką są rośliny genetycznie zmodyfikowane GMO. Niezależne badania potwierdzają znaczną szkodliwość GMO dla zwierząt, w tym ssaków. Szczury w 3 pokoleniu stają się bezpłodne. Naiwnością byłoby sądzić, żeby twórcy kukurydzy MON 810 czy ziemniaka Amflora o tym nie wiedzieli. Takie działanie podlega pod definicję ludobójstwa.
http://www.gmo.icppc.pl http://polska-wolna-od-gmo.pl
PETYCJA: http://alert-box.org/petycja/rozporzadzenie-zakazujace-gmo/
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, NWO i tajne projekty, Zdrowie i żywienie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „GMO – broń masowej zagłady – po raz kolejny wciska się nam tylnymi drzwiami!

 1. KK8 pisze:

  Dla ludzi, którzy nie wiedzą o czym piszą- nie trzeba opysków, więc gmo jest zdrowsze niż normalne uprawy? Tak się składa, że genetycznie modyfikowane organizmy nie wymagają takich ilości opysku ponieważ są silnie ‚Rundapem’ nasączone! „Poziom Roundupu w USA w paszy GMO to 400 ppm (cząsteczek na milion). Nasze badania dowiodły, że działanie toksyczne zaczyna się już przy poziomie 0,5 ppm, czyli w paszy GMO w USA poziom toksyczności jest 800 razy większy, a w paszy europejskiej 400 razy od dopuszczalnego poziomu. W takim dużym rozcieńczeniu działają hormony. I właśnie na hormony środki ochrony roślin wpływają, szczególnie u dzieci, które są o wiele bardziej narażone niż dorośli. Najbardziej wrażliwe na toksyny są komórki ludzkiego łożyska.” -fragm. wypowiedzi Prof. Seraliniego będącego ekspertem rządu Francuskiego. Jeśli GMO to przyszłóść, ok, jedzcie, żal tylko potem patrzeć na nasze dzieci.

 2. Kolabor pisze:

  srata tata. „niezależne badania potwierdzają” itp. internetowa paplanina. Lepiej walić „nieszkodliwe” herbicydy i karmić wodę spływającymi nawozami. Apage, apage szatanie w GMO.
  Co wiecie o GMO oprócz oklepanych stereotypów? Co lepsze zmodyfikowana odporna roślina na szkodniki czy sypane polskie jabłuszko z niewypłukanym herbicydkiem?
  Gówno wiecie, GMO to przyszłość, czy chcecie tego czy nie.

 3. Magmarjo pisze:

  No…raczej nierząd!

 4. pablosmaximos pisze:

  Kurde, ten „rząd” wraz z prezydentem i parlamentem to naprawdę są – przepraszam za wyrażenie – debile… po jednej nieudanej próbie przepchnięcia GMO pod płaszczykiem poprzedniej wersji ustawy o nasiennictwie w drugiej połowie ubiegłego roku teraz usiłują to robić w kolejnej „kosmetycznie” zmienionej wersji tej samej ustawy, która została wtedy zawetowana. Czy oni naprawdę mają naród za bandę kretynów, która nie widzi co się dzieje, czy jak ? To co wyprawiają to już urąga wszelkim normom i zasadom oraz przekracza wszelkie granice. Oni się proszą o rewolucję i starcie z powierzchni ziemi – czas naprawdę powstrzymać ten chory, zbrodniczy i obłąkany plan elit i same elity bo to obłąkani, podstępni zbrodniarze w garniturach a nie żaden „rząd” !!!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s