Nadawanie i pomoc w obsłudze TV Wolna Ludzkość!

Szukamy osób chętnych do nadawania w TV Wolna Ludzkość oraz osób obsługujących technicznie innych nadających – wymagania to jedynie sumienność i dobre łącze internetowe! Pomóżcie nam!!! kontakt tel 506 – 299 370 lub mikolaj@wolnaludzkosc.pl
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

15 odpowiedzi na „Nadawanie i pomoc w obsłudze TV Wolna Ludzkość!

 1. I tu się w pełni zgadzam:) Po co więc te wojny…? Pozdrowionka

 2. mescalito pisze:

  Zjawisko „fali” być może jest faktem, ale Wasza interpretacja jej skutków (masowe zzombienia, odmóżdżenia itp) jest właśnie KONFABULACJĄ i zuchwałością (nazywając delikatnie). No, ale pożyjemy, zobaczymy i ocenimy 🙂
  Ty mnie nie przekonasz Mikołaju, ani ja Ciebie. Po prostu poczekajmy, a prawda sama się obroni.

 3. Och, jakie to głebokie co napisałeś.

  Więc jeśli podręcznik do fizyki nie ma serca, znaczy,że jest do niczego..

  Logika niesamowita

 4. mescalito pisze:

  Ja nie zarzucam, a jedynie oceniam i patrzę krytycznie na ich teorie. Mam chyba take prawo? Co do „nic nie robienia”, to przesadzasz, Mikołaju. Czy uważasz, że ludzie z forum davida icka nic nie robią? Otóż robią dużo w kwestii odfałszowywania naszej wypaczonej rzeczywistości i dodatkowo nie każą za to sobie słono płacić;P
  Masz racje „jedźmy dalej” i dodam jeszcze – czas zweryfikuje kto miał rację 🙂

  I proszę Ciebie – nie generalizuj w swoich ocenach.
  pozdrawiam

 5. mescalito pisze:

  Fajnie, że ją wreszcie przeczytałeś 😉
  Serca nie chciałem załączonego do książki 😉
  Raczej chodziło mi o wewnętrzny odbiór (poprzez serce, intuicję) wyżej wymienionego dzieła. I niestety cała ta wiedza jest dla mnie (i czytam tu i ówdzie, że dla wielu innych też) zbyt zimna i momentami kuriozalna.
  Jako całość – jest zawarta w niej spora wiedza – lecz uważam, że jest to kompilacja wielu filozofii i przekazów i Rajscy ją tylko mniej lub bardziej zręcznie przetworzyli, „polewając” to wszystko pseudo naukowym „sosem”, z którym można mocno polemizować.

  Ale spoko, pomimo braku jakichkolwiek dowodów na te „naukowe” rewelacje, można zaakceptować ich teorie, traktując je jako jedne z wielu przekazów, próbujących opisać naszą rzeczywistość i naturę świadomości.

  Ale właśnie jest to jedno „ale”.
  Chodzi o niektóre „kwiatki”, zawarte w przekazach Rajskiej i które są dla mnie ewidentną manipulacją istot spolaryzowanych negatywnie (gady i spółka). I pod których, uważam -świadomie lub nie – Rajska jest wpływem

  Paranoiczne dyrdymały o zzombieniach, rozpadaniu umysłu około 60-tki i w wyniku rzekomych odcięć, oraz naturze egoistycznego boga – rdzenia lightworkerów – to wszystko jest totalnie wyssane z gadziego palca (lub pazura ;)) i wraz z upływem czasu zostanie zweryfikowane.
  I wtedy zmanipulowani i omamieni przez nich ludzie, przejrzą wreszcie na oczy. Amen 🙂

 6. TO SĄ FAKTY a nie wasze konfabulacje

 7. JAK JUŻ COŚ ZARZUCANIE TO PODAJCIE CYTATY – ICH CYTATY – A nie brednie ludzi, którzy tacy są odważni, że nie potrafią nawet z nimi pogadać ze strachu…heh. Sami sobie treść dopisujecie. W swych audycjach wielokrotnie jacek i Joanna mówili dokładnie jak ten proces będzie się pokazywał.

  PS. bezwarunkowa miłość to działanie, a nie gadanie

  jesteście pełni frazesów. Bezwarunkowa miłość to pełna akceptacja naet takich istot, jakich się nie rozumie i nie zbyt się podobają..

  Co do za sztuka kochać tylko tych co ci pasują??? Czy wy wiecie w ogóle o czym piszecie? To że ktoś mówi, że Was kocha to nie znaczy że tak jest. To, że ktoś nie mówi, ze Was kocha – nie znaczy że Was nie kocha

  Najwięcej miłości do orzygania jest w manipulanckich channelingach – i co? Wolicie wazeliniarstwo skierowane dla manipulacji? Dla mnie osoba, która nie mówi NIC o miłości ale pokazuje w życiu swoją akceptację wobec wszystkich – to jest coś cenniejszego

  NIgdy nie widziałem ich złych, albo wkurzonych. Śmieją się z tych akatków i w zasadzie mówią, że tak to już jest i tyle. To wy tak przeżywacie, aż Wam ta Wasza bezwarunkowa miłość wychodzi bokiem:)

  pozdrówka

  My jedziemy dalej i coraz więcej ludzi ŚWIADOMYCH do nas się przyłącza a nie grupa mądrali na forach nie potrafiąca nic zdziałać

 8. Znowu widać, że nic nie słuchasz. W audycjach ten temat był poruszany setki razy, ale ty wolisz posługiwać się argumentami innych, przeciwników.

  Może samy byś ich posłuchał co ONI mają do powiedzenia. Są audycje o zzombieniach i odcięciach. A że ludzie dopisują sobie co im się opdoba bądź nie podoba – TRUDNO>..

  czytajcie a znajdziecie, słuchajcie a usłyszycie

 9. Och…te osądzanie…. już dawno ją 2 x przeczytałem

  Nie wiem, czy ty chciałeś mieć setce załączone do ksiażki?

  To jest wiedza. Mapa, zestaw narzędzi. Serce sam w sobie znajdź a nie szukasz w książach:) Dla mnie im mniej ble ble ble o niejasnych sformułowaniach a więcej konkretów tym więcej.

  Ciekawe że z 400 stron nic nie wyciągnąłeś dla siebie wiedzy…hmmm

 10. mescalito pisze:

  Co do książki, to owszem kupiłem i przeczytałem ale serca za bardzo w tym nie widziałem (odczułem). Jedynie chłodne, intelektualne, gadzie wywody, bez pokrycia. Co z resztą redmuluc trafnie podsumował.

  A Ty Mikołaju mam nadzieję, że wreszcie ją przeczytałeś w całości? Bo wstyd, żeby rzecznik nie znał do końca tego, co tak namiętnie od dłuższego czasu propaguje, co nie?

 11. mescalito pisze:

  Mikołaj tradycyjnie lakonicznie odpisuje. Powtarzam po raz któryś już – bo brak Ci argumentów.
  A napisałem „wierzyć”, bo jeszcze niestety nie doświadczyłem tego co opisują Ci ludzie. A bardziej wierzę w nich, a nie w Rajskich, bo wiele takich relacji jest udokumentowanych, przebadanych przez naukowców (polecam ksiązkę doktora Van Lomela „Wieczna świadomość”:
  http://merlin.pl/Wieczna-Swiadomosc-Naukowa-wizja-Zycia-po-Zyciu_Pim-Van-Lommel/browse/product/1,810728.html#fullinfo
  No i co najważniejsze relacje te są spójne, tzn. wielu różnych ludzi, w różnych epokach opisują podobny model rzeczywistości. Dla mnie są to przekonujace dowody.

  A jakie Rajscy mają dowody na swoje rewelacje o naturze rdzenia, prekorsupach i zzombieniach? Żadne!
  Mamy koniec lutego i gdzie te zombiaki? W czerwcu też ich nie będzie, ani w przyszłym roku;)
  Jeżeli się mylę, to niech rdzeń mnie pochłonie 🙂

 12. Cały Twój wpis trafnie podsumowuje jeden fragment:

  „Wolę wierzyć”

  Cóż, jak wolisz wierzyć, nikt Ci nic nie wmówi…

  Co do serca i jego roli – całkowicie tutaj widać, że nic nie wiesz co Joanna z Jackiem mówią, no ale po co czytać ksiażkę lub ich zapytać, co nie?

  Po co…

  pozdrawiam

 13. mescalito pisze:

  Sabrino masz rację, że nie ufasz ekipie Rajskiej (i nie Ty jedyna). Wszyskie tradycje mistyczne świata twierdzą, że „patrząc poprzez serce” uzyskamy głęboką Mądrość i Miłość. Dla Rajskiej takie stany ducha są obce i nie zrozumiałe, bo bazuje ona (lub też jest pod wpływem) algorytmów gadzich. A według przekazów istoty spolaryzowane negatywnie maja zablokowaną czakrę serca i operują jedynie chłodnym intelektem.
  I tak jest dokładnie z teamem Rajskich – wystarczy przeczytać książkę i posłuchać audycji z ich udziałem.. Wionie od nich bezdusznością, chłodem i obojętnością na los innych ludzi (paranoiczne teorie o zzombieniach, prekorsupach i egoistycznym ich Bogu (Rdzeniu), który ma w dupie inne czujące istoty i który „ustawił” tak wszechświat, że np.unicestwienie 90% populacji to niezbędny czynnik rozwoju kosmosu ;P

  Na szczęście są to tylko ich chore, gadzie i wyssane z palca wyobrażenia o Stwórcy, kompletnie nie pokrywające się z rzeczywistością. Wolę wierzyć świetlistym i udokumentowanym opisom Boga (Ostatecznej Rzeczywistości) opisywane przez ludzi którzy przeżyli śmierć kliniczną, którzy doznali przebudzenia w wyniku stosowania praktyk kontemplacyjnych (jogini, buddyści, szamani itd).Relacji takich jest tysiące. Są one spójne i niezwykle budujące.:)

  Szkoda tylko Mikołaja, z którego zrobili swojego propagatora i wyznawcę. ;(
  Ale jest nadzieja, że niebawem przejrzy na oczy 😉

 14. Sabrina pisze:

  Mam podobne odczucia. I dodam, że pomimo iż doceniam wiedzę, jaką dysponują Lightworkerzy, to nie zgadzam się z nimi, iż najważniejsze jest rozszerzane świadomości (tj. ważniejsze od serca duch.). Sama mam dobrą intuicję i wiem doskonale, że umysł nie jest w stanie zmieścić wszystkich informacji, i zresztą tego robić nie musi, bo prawdziwa wiedza jest w sercu duchowym (tam mieści się ona w nieograniczonych ilościach). Niedawno czytałam książki serii W. Megre „Anastazja”, i sama bohaterka tej powieści, jest zdania podobnego. Co więcej uważa ona, że umysłu należy używać jak najmniej a skupiać uwagę na sercu, wówczas się rodzi w nas prawdziwa mądrość i wiedza. Trzeba ją tylko w sobie odkryć. Dodam, że Anastazja posiada nie tylko mądrość i ma dostęp do wszechwiedzy, ale i też posiada wszystkie zdolności paranormalne (i nie tylko ona). Zastanawia mnie więc, dlaczego Lightworkerzy twierdzą, że ich DNA nie jest w stanie
  pomieścić wszystkich zdolności paranormalnych i przeogromnej wiedzy. A inni nie mają z tym problemu. Zresztą wiele rzeczy mnie w nich zastanawia. I ciągle intuicja nie pozwala mi im zaufać do końca. Tak jakby oni mieli zrealizować plan tu na Ziemi, który odpowiada ich interesom (tj. istotom z planety, z której pochodzą), a nie naszym. Czasami słucham ich audycji i z wieloma poglądami się zgadzam… ale ciągle te dziwne odczucia nie dają mi spokoju. Nie wiem czemu… Mikołaju, proszę Cię, zachowuj czujność 😉

 15. jasio pisze:

  Proponuję spróbować zachęcić Waldemara Witkowskiego do poprowadzenia audycji. Jest on autorem książek Tworzenie Rzeczywistości – praktyczny podręcznik obsługi człowieka i Jam jest – Ścieżka do Nowej Drogi , których fragmenty jako cykl artykułów Tajemnice Istnienia ukazały się w Nexusie w latach 2003-2009 i były inspirowane filozofią Wingmakers – Stwórców Skrzydeł w których twórczości zawarte są wibracje usuwające zniekształcenia systemu manipulacji i wpływające na strukturę wibracyjną DNA instrumentu ludzkiego, na strukturę umysł-mózg, centralny układ nerwowy. Ciekawa by była konfrontacja filozofii Stwórców Skrzydeł skupionej na pracy nad sercem energetycznym i rozwijaniu i przywracaniu połączenia z wyższym ja , a Lightworkerami skuponymi na umyśle. Mam nieodparte wrażenie iż istoty od których czerpią wiedzę Lightworkerzy są na znacznie niższym stopniu rozwoju niż istoty od których pochodzi filozofia Wingmakers – dodam tez , że jestem w posiadaniu książki Hiperfizyka z którą zapoznalem się wcześniej niż z filozofią Wingmakers. Polecam na początek zapoznanie się opracowaniem – Serce energetyczne ze strony http://wingmakers.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=317&Itemid=551 oraz część artykułów z serii Tajemnice istnienia http://www.eioba.pl/waldemarw/articles . Nadmieniam iż nie znam osobiście Waldemara Witkowskiego ani innych osób związanych z filozofią Wingmakers – natomiast znam wibracje w nich zawarte 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s