Konwent Świadomości Fraktalnej 17/18 marca

Gdynia, 17 i 18 marca 2012

Z wielką przyjemnością zapraszamy na pierwszy organizowany w Polsce Konwent Świadomości Fraktalnej. KŚF jest imprezą edukacyjno-rozrywkowo-integracyjną. Zapraszamy na to niecodzienne wydarzenie każdego, kto chce się dowiedzieć więcej na poruszane tematy, podzielić się swoim zdaniem, spędzić miło i ciekawie czas lub po prostu zintegrować się z osobami o podobnych poglądach i zainteresowaniach.

Naszym celem jest wspólne spotkanie oraz dzielenie się swoją wiedzą, przemyśleniami i doświadczeniami w takich dziedzinach jak: zdrowie oraz holistyczne podejście do człowieka (odżywianie, medycyna naturalna, ekologia), nauka i duchowość (święta geometria, fizyka kwantowa, prawo przyciągania), umysł i natura rzeczywistośc, historia ludzkości i planety (zakazana archeologia, ewolucja), doświadczenia „paranormalne” (NDE, OOBE, UFO, LD), mechanizmy systemu (ekonomia, NWO, manipulacja, niezwykłe wynalazki i samowystarczalne technologie, praktyki rozwoju osobistego (The Work, Hatha Joga, Laya Joga, medytacja, afirmacja). Pełen opis programu konwentu dostępny jest na stronie Konwentu.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Konwent Świadomości Fraktalnej 17/18 marca

  1. sonic pisze:

    Tutaj dostępne są materiały video z wykładów, warsztatów i paneli dyskusyjnych: http://konwent.fraktalni.pl/?q=materialy2 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s