Przedstawiciele ” Wolnej Ludzkości” w Lublinie! 2-4 marzec 2012

Przedstawiciele ” Wolnej Ludzkości” w Lublinie!
„Tajemniczy plan globalnej elity” – spotkanie z autorem książki „Nowy Porządek Świata” Mikołajem Rozbickim, politologiem i niestrudzonym tropicielem prawdy.
2 marca (piątek), godz.18.00
Wstęp 10zł
” Świat i ludzie po zmianach 2012″ – Seminarium prowadzone przez Lightworkerów Joannę Rajską i Jacka Czapiewskiego.
Program seminarium dwudniowego:
1. Ogólna budowy Wszechświata (gęstości, fraktale, algorytmy)
2. Człowiek na Wszystkich poziomach egzystencji i w relacji z Wszechświatem.
3. Sens życia i istnienia.
4. Postrzeganie i jego uwarunkowania.
5. Fakty i mity dotyczące takich zagadnień jak: bezwarunkowość, miłość, energia miłości, przekonania, prawda a iluzja, dualizm.
6. Sytuacja polityczna ziemskiej cywilizacji z uwzględnieniem wpływów kosmicznych.
7. Na czym polega „fala 2012” oraz odcięcia fraktalne z nią związane? Jak wpływa to na poszczególne istoty, całą cywilizację, Ziemię oraz Słońce?
8. Perspektywy dla cywilizacji. Jak zbudować nową przyszłość?
9. Meandry rozwoju świadomości, czyli jak pogodzić rozwój z wymogami życia codziennego.
10. Channeling z istotą z wyższych sfer bytu, która udzieli odpowiedzi również na prywatne pytania.
11. Transfer wibracji z najwyższych poziomów Wszechświata.
12. Warianty przyszłości i scenariusze rozwiązań obecnej sytuacji dla naszej cywilizacji

3-4 marca, godz. 10.00- 17.00
Inwestycja 180zł
Sala konferencyjna w Hotelu Młyn
Al. Racławickie 23A
Informacje i zapisy Ryszard Mazurek tel. 533 304 307 e-mail ryszardmazurek1@gmail.com
Zaliczka potwierdzająca udział w seminarium – 50zł na konto : M. Małocha mBank 88 1140 2004 0000 3402 4715 9918
Noclegi od 45zł

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

13 odpowiedzi na „Przedstawiciele ” Wolnej Ludzkości” w Lublinie! 2-4 marzec 2012

 1. menix pisze:

  Iribis ,odpowiedzi idzie się domyślić ,ponieważ prekorsup myśli ze świadomi to sekta :),nie ma zjednoczenia ludzkości i wspólnego działania przez to jedynie stoimy w miejscu i nieświadomi podtrzymują cały system w którym panuje pieniądz.Czyli im bardziej będziecie skupiać się na penądzach tym dajecie systemowi siłę i podtrzymujecie żeby to trwało dalej,podtrzymujecie swoja niewole-swoje cierpienie.
  Świadomi żeby rozwijać działalność przeciw systemowi i wznoszeniu swiadomosci na planecie muszą pokrywać ich koszty ,początki są ciężkie
  Żenujące jest wasze podejscie do sprawy i nie rozumiecie w jakiej sytuacji jesteście w jakiej jest cała ludzkość.Gdy ludzkość podzieli się na 2 grupy -w tej jednej grupie :świadomych nie będzie rządził już pieniądz -ale na to wspólnymi siłami musimy teraz łożyć,łożyć żeby to pokonać ,w systemie repitalianskim nie ma innej opcji ,pierw potrzeba pieniędzy żeby urosnąć w silę zjednoczenia ,bo są one potrzebne do jej realizacji inaczej nie było by wzrostu swiadomosci bo nikt by nie działał w tym kierunku.
  Pieniądz nas zniszczył i pieniądz z początku jest potrzebny do pokrycia powiększania swiadomosci .Tak to działa i nie ma innego wyjścia.
  Ale i tez grupa świadomych z wolnej ludzkości powinna udzielać czasem pomocy ,tylko włączcie proszę swoją wyrozumiałość ponieważ ich jest kilkanaście a was są miliony .
  Pieniądze to tylko bezwartościowy papier i będą później na podpałkę w kominku ,ale na razie są nam potrzebne by funkcjonować w tym niszczycielskim bez wartości ,destrukcyjnym systemie stworzonym skrupulatnie przez repitalian.
  Wy prekorsupy zadajcie sobie pytanie czego pragniecie ,wolności czy czy ciągłego zapita-lania bez perspektyw dalszych w życiu -ciągłego biegania pod górę w wyścigu szczurów gdzie nigdy nie widać mety ,a startu już nie pamiętacie 🙂
  System nie długo upadnie i musimy przejąc władze inaczej przejmie władze NWO-uwieżcie mi nie chcecie tego !!!!!!!!!!! ,to nasza szansa wyzwolenia .

 2. kolo pisze:

  Po dzisiejszej medytacji przemyślałem tę sytuację w której postawiłem wolną ludzkość. Tak jak wcześniej pisałem źle się wyraziłem czego skutkiem był zły odbiór mojego stanowiska w kwestii finansowej. Chciałem tylko zaznaczyć że warto było czasem zrobić się dostępnym za free wiadomo nie zawsze ale czasem bo może są takie możliwości- przynajmniej z mojego pkt. widzenia na pewno. To wszystko. Gdy to przeczytasz proszę o usunięcie moich wszystkich komentarzy. Pracujmy po swojemu a finał będzie ten sam. Za usunięcie z góry dzięki. Przykro mi, że tak wyszło.

 3. kolo pisze:

  Nie korzystam także z żadnych portali typu Wolna ludzkość mam swoje konwencjonalne i nie własne źródła wiedzy. Gdybym korzystał nie pisał bym tutaj teraz o tym. Pieniądze są składową systemu, z którym walczymy – moje zdanie w tej kwestii jest jasne systemowi nie. Jestem ciekaw jak zaprojektujecie siłą myśli nowy matrix.Mam nadzieję, że będzie lepszy od tego. Cele mamy identyczne lecz środki do jego osiągnięcia są różne. Przecież wszystko się ze sobą łączy, wszyscy jesteśmy jednością metody na osiągnięcie celu także można połączyć ale nie trzeba jeśli się nie chce :/. Piszesz o efekcie lustra. Może czas ten efekt przelać na inne dziedziny życia i zobaczyć warianty tego jak wyglądam i jak wyglądają moje działania na tle postrzegań innych istot. To moja taka niepełna dygresja tego co chciałem przekazać.Więcej nie będę pisać na tym portalu bo wszystko jest dopełnieniem jedności. Wasze działania choćby nie wiem jakie także, jeszcze raz pozdrawiam. A i nie moja wina, że to co chciałem przekazać zostało źle odebrane. Takie są wady tej formy przekazu.

 4. kolo pisze:

  Dodam jeszcze, że też pracuje na 2 zmiany i w systemie i poza nim i wynagrodzeń żadnych nie oczekuję.

 5. kolo pisze:

  A ostatni komentarz był nie wygodny, że został usunięty? Jak chcecie prawdy to ją macie z tego co ja wiem sale macie prawie za pół darmo a nawet za darmo. Nie bądźcie śmieszni. To jest czysty zysk. Też jestem świadomy wiedzę mam swoją. A że się pokrywa z waszą to świadczy o prawdzie i działam zupełnie inaczej. A to co napisałeś jest składową służenia sobie a nie innym. Nie chce żadnej jałmużny nie kieruję się wartościami chrześcijańskimi lecz od czasu do czasu moglibyście ceny sobie obniżyć, a czasem zorganizować coś za darmo, nie zawsze ale czasem, ale to już Wasza sprawa. Pozdrawiam i życzę sukcesów w rozwoju.

 6. A my co – mamy za darmo wynajmować salę i jeździć za fri i jeszcze co panu podać? daj spokój, zasada lustra – kto ma problem z pieniędzmi, to jest jego problem. masz całe info za darmo w sciei i program TV. Za cazłodniowe eventy to ansza praca i się płaci.

 7. kolo pisze:

  Właśnie o tym piszę czasem warto postawić się w trudnej sytuacji i postarać zrozumieć drugą osobę. Piwa nie piję chyba, że dla zdrowia w małych ilościach.Żyję oszczędnie. Zakładam, że jesteście ludźmi na wysokich stopniach rozwoju duchowego w związku z tym zmysł empatii nie jest Wam obcy. Jeśli chcecie być dla ludzi to bądźcie dla wszystkich dostępni. Wiemy wszyscy jaki jest system. Z pracą jest coraz gorzej, Ze środkami do życia także. Z kąt brać na to wszystko? Zawsze muszę sobie odmawiać- by przetrwać. A Wy?

 8. Szkoda ci na rozwój? To wydaj na 5 zgrzewek piwa

 9. kolo pisze:

  Moim zdaniem inwestycja w wysokości 180 zł jest troszkę wysoka dla zwykłego przebudzonego zjadacza chleba. Wszystko rozumiem w tej i innych kwestiach lecz wolna ludzkość za pieniądze? Rozumiem jakieś wynagrodzenie za trudy pracy powinno zaistnieć, ale czasem trzeba ,,zjechać z tonu,,. Ograbiajmy system sposobem, a nie ludzi którzy się w nim duszą.

 10. Rafał pisze:

  To jest sekta! Kilka wykladów mnie wciągneło, ale na szczeście w pore się obudziłem. Szatan jest wszechobecny jak widać. Wydawało by sie ze można im wierzyć, ale to tylko pozory. W niektórych kwestiach można sie zgodzić, ale na tym polega działanie sekty, żeby stopniowo prać ludziom mózgi. A ta analfabetka nawet wysłowić się nie umie. Nie ma czegoś takiego jak ufo! a nawet, zakłądając, ze istnieje ufo, to są to istoty duchowe a nie materialne! innymi słowy są to demony! I chyba one przemawiaja przez tych ludzi z „wolnej” ludzkości, probujac manipulować niewtajemniczonymi, którym wydaje sie ze wiedza wiecej od innych. Mało tego, ludzie chodzacy na takie wyklady zaczną jeszcze pouczać, zamiast samemu szukać prawdy.

 11. andzia pisze:

  Jestescie bandą mieszajaca normalnym ludziom w glowach,nie mowcie nam o przebudzeniu ,tylko sami sie przebudzcie z tego amoku w ktortm jestescie~!!!Nowa sekta pseudo milych ludzi omamiajacych slabych psychicznie szukajacych jakiejs ucieczki od trudnego zycia,a jeszcze do tego wydzierajaca pieniadze.Wlasnie przyczyniliscie sie do rozbicia mojego 27 letniego zwiazku malzenskiego,poniewaz zawladneliscie moim mezem i zmieniliscie go nie do poznania.Przestrzegam wszystkich,uwazajcie bo ta sekta strasznie miesza ludziom w glowach a do czego dązą oni sami wiedza.Niech was wszyscy diabli wezma,zanim zrujnujecie zycie kolejnym rodzinom.

 12. Sansorii pisze:

  Jaja sobie robicie ? Kto wam przyjdzie w Lublinie za taką cenę wejścia chyba Masoneria i wmawiacie ludziom że nie jesteście sektą ale kasę to do kieszonki bierzecie i to całkiem sporą .

 13. Irbis pisze:

  Mowienie o tym wszystkim to jedno. Ale czy ktoś z tych ludzi potrafi znaleźć rozwiazanie tej sytuacji czy tylko uspokaja i usypia miloscią i biernością ? Dlaczego nie robi sie w calej Polsce manifestacji demaskujących pzestępcze dzialania bankow i politykow i informowanie publiczne – na ulicach o mechanizmie wprowadzania sztuczenje ionflacji i problemow swiatowych ?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s