TVM, „Rozmowy w tłoku” i koniec świata w 2012…

Był sobie kiedyś Mikołaj Rybicki badający sprawy NWO, roku 2012, ezoteryki, duchowości, UFO i wszelkich innych tajników kosmosu i życia. Pewnego dnia dostał ciekawą propozycję – zgłoszenia się do maintstreamowej telewizji TVM (Telewizja Manipulacyjna), by rozmawiać o roku 2012 i jego znaczeniu…
Najpierw zadzwoniła do niego bardzo uprzejma i miła dziennikarka, która wypytywała go o jego wizję zmian globalnych. On stwierdził, że będzie walił prosto z mostu co wie i co myśli: opowiadał ze szczegółami o globalnej elicie i NWO, o fali 2012 i nieuchronnej transformacji, o zagrożeniach, szansach i wyzwaniach z tym związanych, a także o roli obcych cywilizacji w tym całym zamieszaniu. Potem Pan Rybicki dostał ofertę uczestniczenia w programie o roku 2012 z serii “Rozmowy w tłoku”. Nasz bohater uznał za ciekawe wyzwanie i przygodę uczestniczenie w czymś takim, gdyż miał nadzieję, że uda mu się coś konkretnego i ważnego ludziom przekazać, a sama audycja będzie na jako takim poziomie.
Przed samym programem Rybicki zdziwił się niezmiernie. Pani dziennikarka niemalże co do słowa chciała określać co i jak mam mówić! Wszystko miało być wyreżyserowane, przygotowane i sztucznie kreowane… Pytania zaś okazały się być tak infantylnymi, jakby skierowane miały być do przedszkolaków, a nie dorosłych ludzi. Dziennikarka z wszystkich jego wypowiedzi wyłapała jedynie to, co mogło być szokujące, dziwne, powodujące kontrowersje i tanią sensację – to co miało głębszą treść i znaczenie nie bardzo interesowało kogokolwiek w TVM-ie.
Cóż, zawód był, ale przecież jednak bezsensu byłoby się z tego teraz wycofywać… Zatem Rybicki miał jedynie nadzieję, że powie co się da i naprostuje te kwestie jak tylko będzie można. W końcu tematyka globalnych zmian i wielkiej transformacji Ziemi jaka obecnie się dokonuje to sprawa decydująca o całej naszej cywilizacji.
Na samym początku programu już przekręcono słowa Mikołaja Rybickiego, bo wstęp mówił, że dla niego 2012 jest końcem świata, w którym na Ziemię przybędą gadoidalne stwory w celu inwazji…). Taka była zapowiedź. (Niby miało to zostać sprostowane, gdyż po zakończeniu nagrywania Mikołaj Rybicki domagał się spotkania z szefem produkcji, by to wyjaśnić. Przyszedł do niego kierownik całego tego zamieszania, po czym po jego protestach obiecał i dał słowo honoru, że wszystko zostanie wyjaśnione, zmienione według jego instrukcji – zgodnie z prawdą.) Potem odpowiadał na pytania Pani Drzazgi – to była prowadząca. Tu była szansa naprostować kilka rzeczy. Ale niestety okazało się, że było to trudne z uwagi na nieustanne przerywanie wypowiedzi i wtrącanie głupich i spłycających pytań ośmieszających w zasadzie tak poważną kwestię. Poruszano tylko kwestie kontrowersyjne, wzbudzające tanią sensację i szok, nie zaś ciekawość i refleksje. W programie puszczonym w TV oczywiście nieustannego wtrącania się w słowo zapewne nie będzie widać, gdyż po to właśnie jest montaż…
Ze wszystkich gości w programie w zasadzie oprócz Rybickiego były jeszcze tylko ze dwie poważne osoby, które dość konkretnie znały się na tej tematyce i wiedziała co mówi. Reszta to ludzie z łapanki, złapani w sieci, nie mający pewnie nawet więcej niż 20 lat, użytkownicy internetu, którzy naczytali się kilku wątków o roku 2012 i to była ich cała wiedza. W zasadzie ich dobranie sugerowało już jaki był scenariusz na tą audycję – pokazać, że tematem zajmują się jacyś debile, niedouczeni wariaci, pryszczaci studenci, teoretycy spiskowi…
Na koniec oczywiście musiało paść podsumowanie mające trafić do mas społecznch. Brzmiało ono mniej więcej tak: “Ile to już końców świata było, a świat dalej sobie radzi. Idźcie spać i nie przejmujcie się tymi szarlatanami i świrami, wszystko jest w porządku”.
Mikołaj Rybicki z mieszanymi uczuciami opuścił studio TVM-u w Krakowie. Z jednej strony uczestniczył w wielkiej manipulacji i został jakby użyty i wmanewrowany w niezłą szopkę próbującą ośmieszyć jakże ważne kwestie. Z drugiej jednak coś udało się powiedzieć i może zainteresuje to kogoś oraz dostał darmową reklamę i doświadczenie na przyszłość. Zobaczył też coś co go bardzo zasmuciło – ujrzał jak od kuchni wygląda masowa produkcja ludzkich zombie – bezmózgich mas raczonych płytką jak kałuża rozrywką. Nawet sami pracownicy tej telewizji przyznawali, że nie oglądają tego gówna, jakie innym serwują, bo doskonale sami wiedzą, jak to jest sztuczne, plastikowe i denne…
Rybicki pamiętał dokładnie, że ten program kiedyś jeszcze jako tako trzymał poziom i pozwalał gościowi wypowiedzieć się w miarę suwerennie i swobodnie. Teraz zrobiono z tego dno totalne, odmóżdżanie masowe i kpinę. Kolejny dowód na to, że celowo stara się ogłupiać społeczeństwo.
Po kilku tygodniach okazało się też, że zapowiedź programu nadal jest całkowicie kłamliwa i manipulacyjna, zatem kierownik nagrań okazał się kłamcą, człowiekiem bez cienia honoru. Wszystko tylko po to by zrobić „szoł”, zarobić kasę, a z poważnego tematu zrobić jedno wielkie telewizyjne G, łamiąc wszelkie zasady.
Mikołaj Rybicki nie mógł jednak oficjalnie podawać żadnych szczegółów co do programu, bo taką musiał wcześniej podpisać umowę. Szkoda, bo ludzie powinni wiedzieć, jak to działa…
The End
 • Jakiekolwiek podobieństwa w/w fikcyjnej historii do prawdziwych postaci, zdarzeń, bądź podmiotów są całkowicie przypadkowe…;)
Ps. Muszę powiedzieć, że historia Pana Rybickiego nie jest taka jednoznaczna. Z jednej strony na pewno zarzut naiwności jest uzasadniony, z drugiej jednak znamy już historie, gdy TV próbuje kogoś ośmieszyć, a efekt jest odwrotny po czasie… Jeżeli chce się komuś powiedzieć coś ważnego, najpierw trzeba zwrócić jego uwagę. Czas pokaże, jaki będzie ostateczny rezultat tej przygody.
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

49 odpowiedzi na „TVM, „Rozmowy w tłoku” i koniec świata w 2012…

 1. Lizard pisze:

  Mnie tylko dziwi naiwna wiara Mikolaja ze do tych półdebili i kretynów (i kretynek) coś w ogole dotrze …Sam przeciez tyle razy mowil i pisal o manipulacji w mas mendiach …

 2. Karakal pisze:

  Kibur – to ONA nie ON .. 😉 W tekscie Kibura pisze: „jestem kurna dama” …:-)

 3. kocisko1 pisze:

  Czy naprawde Mikołaj R. mógł być aż tak naiwny by sądził ze matriksowa telewizja POZWOLI MU na powiedzenie jakiejkolwiek prawdy ??? bez ośmieszenia go / jej ? Az sie nie chce wierzyc ! Przeciez sam pisal o odmóżdżającej roli telewizji, mówil o tym na rożnego rodzaju sympozjach .. by samemu dac sie omotac jakiemus badziewiu z Drzazgą w roli głownej … I tutaj jak na dloni widac JAK SILNY HIPNOTYCZNY wplyw ma na ludzi telewizja, nawet na ludzi z taką wiedzą o rzeczywistosci (matriksie)….

 4. Karakal pisze:

  Dziwię sie naiwnosci Mikolaja R. Sam przeciez wielokrotnie pisał i mówił o ogłupiającej i odmóżdżającej telewizji a sam sie dał tak podejsc jak 5 letnie dziecko ….. No ale widocznie TO doświadczenie było mu potrzebne do rozszerzenia świadomości… Sprawie nie pomógł a jedynie utwierdził bezmózgą i zoombowawtą wiekszość telewizyjnych przezuwaczy i ogladaczy – że wszystko jest piękne ładne i wszyscy sie kochają … hahahahahahahhahha

 5. Jak ktoś tnie wypowiedzi jak TVN… Kontakt oficjalny w 2015, teraz będzie coraz więcej znaków. Wielokrotnie o tym mówiłem, najlepiej jest opisany rok 2012 tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=E_TlGNU8Z_I&feature=player_embedded

 6. Dziki pisze:

  Cytuję Pana Panie Mikołaju słowa z „rozmów w toku” o tym co ma się wydarzyć w 2012 roku :
  „na pewno będzie kontakt z obca cywilizacją ,przylecą jedni na spodkach inni na czymś innym, jedni przylecą żeby nas nauczać, inni żeby porozmawiać”.
  A jeśli do końca 2012 nie przylecą kosmici w tych spodkach to co Pan wtedy powie?

 7. wr pisze:

  Od jakiegoś czasu w ogóle nie oglądam tego programu. Widzę, że moja intuicja odnośnie jego poziomu się potwierdziła.

 8. Kibur pisze:

  Nie potrzebuję widzieć „kulisów programu”, i czytać Twoich tłumaczeń, żeby zdawać sobie sprawę czym jest, efektem jakich działań jest-program jaki oglądasz w telewizorze…Muszę? Nie, nie muszę. Bo o tym wiem. Tylko ja? Oczywiście,że nie tylko ja. Każdy trochę ogarnięty człowiek to wie… Wkurzyłeś mnie-to fakt. Jednak muszę dodać,że szanuję Twoją odwagę(naiwną co prawda), że poszedłeś tam,że usiadłeś i mówiłeś. Wlazłeś w miejsce, z którego nic dobrego nie wyjdzie tak długo, jak długo rządzić będą tym światem świnie(te dranie na czubku)…mimo to poszedłeś. I dlatego odwagę podziwiam. Zadziwia mnie natomiast brak umiejętności wykorzystania wiedzy-jaką posiadasz. Wiesz doskonale,że ludzi „w temacie” nie zaskoczysz, ale ludzi,którzy w temacie nie są…. odstręczysz… Ale każdy ma swoją drogę.Tak czy inaczej Mikołaj, pozdrawiam.

 9. Hipokrates pisze:

  Panie Krzysztofie
  Dziękuje za informacje odnośnie koleżki / koleżanki Kibur albo tez Kibel
  Jak dla mnie retoryka pisania Pani -Pana .Kibel. jest na poziomie kibelka.
  Przeczytam, dupkę tym podtarłem i wodę spuściłem.

  pozdrawiam Hipokrates

 10. redmuluc pisze:

  Uśmiech „prezesa” owszem ale za totalne czytanie bez zrozumienia kto pisze i jak pisze w języku polskim. Bo Kibur to nie „koleżka” ale koleżanka. Skoro ktoś napisał na początku „miałam” – to twój nick „Hipokrates” raczej jest wyjątkowo nie na miejscu… A co koleżka „Hipokrates” zrobił ?

 11. Wiatr pisze:

  Mikolaj bardzo doobrze wypadłes w TVNie. Sensownie i OK. Pamiętaj ostatnie zdanie do Ciebie Drzyzgi: „Kto ma zrozumiec, ten zrozumie”.

  Nie wiem czemu nie można wkleić dłuższego textu z Worda, przeszlo Ci, bo od wczoraj próbuje dać swój komentarz.

 12. Hipokrates pisze:

  Witaj Kolego Kibur
  Czytam tu twoje wypociny napisane ciekawym zagmatwanym stylem prześmiewczym i nasuwa mi się taka myśl: – pytam się Ciebie koleżko prześmiewczy ?
  – czy kiedykolwiek zrobiłeś coś w tematyce o której piszesz pod własnym nazwiskiem i firmując to własna twarzą ?
  – czy dostajesz już orgazmu na myśl, ale jesteś wspaniały, dowalam Mikołajowi, spłycam sens jego wypowiedzi- uśmiech prezesa Red-a masz już zagwarantowany 🙂
  Masz odwagę odpowiedzieć koleżko anonimowy ?

 13. he he, niezłe osądzanie tematun naa podstawie wypowiedzi z TVN 4 minutowej, gdy mówiłem 20 min, a nawet nie pokazano ci kulis programu… Widzę, że ktoś tu widzis co chce i jak chce..

 14. Kibur pisze:

  Cześć Mikołaj, zapewne mnie nie pamiętasz, poznaliśmy się(rozmawialiśmy często i gęsto) na forum Davide Icke.forum-Redmi tym zawiaduje.Nie udzielam się tam już, więc to mogło już wypaść Ci z pamięci. Jednak spotkaliśmy się.
  Wracając. Wiesz, szelki mi opadły. Powodów jest kilka, wymienię te, które mi z łepetyny nie uciekły…wiesz jak jest, cytat za odpowiedź, odpowiedź za cytat.I ucieka… Najweselsze, nie wiem nawet czy odnieść się osobno do Twojego wystąpienia w telewizji , czy do Twojego postu teraz. Miałam zamiar tylko do wystąpienia. Ale Ty-nieee, zwykle Ci mało po kompromach, musisz utrudnić zawsze jakimś” postkiem wytłumaczeniowym” na swoje działania i zapędy. Co „kloca” walniesz, już biegniesz z tłumaczeniem. Zastanawiam się wręcz , co u Ciebie pierwsze, Twoje „klocki”, czy teksty usprawiedliwiające te „klocki”
  Ok, zbiorę razem, ciężko będzie, damy radę. Cierpliwości. W końcu ja miałam jaja,żeby patrzeć na Ciebie w Rozmowy w Toku. Ty dasz radę to przeczytać. Nie? Dasz..

  Rzecz najważniejsza, cytuję Ciebie z artykułu Twojego :
  „Mikołaj Rybicki nie mógł jednak oficjalnie podawać żadnych szczegółów co do programu, bo taką musiał wcześniej podpisać umowę. Szkoda, bo ludzie powinni wiedzieć, jak to działa…”

  Ależ dlaczego szkoda Mikołaju???? Przecież złamałeś umowę z mass mediami, i właśnie podałeś nam wszystkim do wiadomości to, co obiecywałeś TVN’owi, że pozostanie między wami. Oj, mój Mikołaju drogi, czyżbyś liczył na otumanienie nas-ludzi z tej bajki, na jakie liczyła Pani Drzyzga, zapraszając jako publikę potoczne 98% społeczeństwa? Czyżbyś liczył(że z Twojego art.),że nikt nie załapie aluzji, podjazdów, sugestii ,i wręcz, propozycji wersji-jaką byś chciał aby poszła w „świat”??? Sorry stary, byłeś tak transparentny, jak zakamuflowany pragnąłeś być….właśnie nawet chyba TVN widzi,że ich „sprzedałeś” hahhahaha, tak jak oni Cię kupili(oczywiście nie w sensie kasy, tylko tego partka na szkiełko:) )

  Kolejne, cytat okraszony wizerunkiem David’ Icke . Ty okrasiłeś te zdania filmikiem…
  „Muszę powiedzieć, że historia Pana Rybickiego nie jest taka jednoznaczna. Z jednej strony na pewno zarzut naiwności jest uzasadniony, z drugiej jednak znamy już historie, gdy TV próbuje kogoś ośmieszyć, a efekt jest odwrotny po czasie… Jeżeli chce się komuś powiedzieć coś ważnego, najpierw trzeba zwrócić jego uwagę.”

  Mikołaj, przegiąłeś, jeśli zwracasz się do nas(chyba,że do widowni Drzyzgi teraz krzyczysz), do nas którzy pamiętają Davida , gdy powiedział o sobie,że jest Jezusem, Ty siebie teraz ufokiem….Manipulujesz kolego, i to zdrowo. Nici tak grube….że do materii nie pasują… Nie przeginaj. Nie ta marka poszukiwacza….I błagam , nie becz, otrzyj nochal, nie ma nic gorszego niż zasmarkany facet-gliniarz w dodatku….

  Lecimy dalej. Chyba dam radę bez cytowania Ciebie już. Mówisz o manipulacji Twoim tekstem(„wymów” w TV mam na myśli). Czyli ja sobie tłumaczę:poszedł chłop do TV, i go oszukali. Tak?
  Tak? To po chrust Ty książki piszesz o manipulacji, żeby teraz dać się poklepywać szanownym forumowiczom jaki dzielny byłeś, i że tak źle nie było, i że „coś tam” przemyciłeś??
  Jakim cudem Ty coś płodzisz w tematyce jaka nas zajmuje…żeby tak ją kompromitować w mass m.? Mówisz nie kompromitowałem, chciałem dobrze. No to jakim Ty cudem książki piszesz?
  Mówisz o sobie, myślisz o sobie, prezentujesz się jako myślący, a robisz z siebie durnia, ostatniego osła. Idziesz do TVN, opowiadasz andruty, liczysz ,że cię idioci zrozumieją, nie, nie rozumieją. I teraz to już nigdy nie zrozumieją. Kumasz? Nigdy. TVN to tnie jeszcze bardziej, zarzuca nam w postaci takiego pawia, gdzie pani Drzyzga łupie się na drzazgi ze śmiechu….i Ty liczysz ,że ja powiem coś innego niż to,że po porażkach masz takie parcie na szkło, że dupy nawet TVN dasz? Dziwisz się?
  Ja nie. Już nie. Ale jak idziesz do TVN’u , zapodajesz takie cuda, to weź Ty zostań na „akaszy”, nie wkręcaj i nie próbuj przemycać…..bo mnie telefon się urywa od rozchachanych, którym kiedyś tłumaczyłam świat. Widzieli Cię ci, którym chciałam tłumaczyć o tym jak nas system trzyma za mordę….a oni , dziwnym trafem, zamiast najpierw usłyszeć mnie…..zobaczyli Ciebie. I tak 90 % rodaków. Przestań chłopie puki planu działania nie ułożysz, bo pieprzysz sprawę. Nie nazwę Cię ostrzej….bo dama, kurna, jestem!

  Kończę, jak mi coś wpadnie, to dopiszę, teraz mi się wena skończyła, przebiłeś wszystkich weny. Mikołaj, jeśli ktoś Ci powiedział,że masz misję….cóż, okłamał Cię. My wszyscy mamy, razem
  Papudrak jesteś i tyle. I mam prośbę, jak znowu postawisz kloca-a postawisz….nie tłumacz się już, siły nie mam…. Puścisz? Na bank puścisz tego posta…Pzdr Kibur.

 15. Wiatr pisze:

  JAk się nazywa Dominika, która brała udzial w tym samym programie „Rozmów…”? Ciekawa Ufoczka:)

 16. Agnieszka pisze:

  Duży szacun!!!
  Wykazałeś się odwagą, jaką mało kto miałby, wchodząc świadomie do jaskini lwa.
  Zgadzam się z przedmówcami, że ewidentnie Twoja wypowiedź została pocięta, zmanipulowana i zapewne na wizji zostało to, co najmniej ważne. Ale naprawdę nie masz się czego wstydzić! Dałeś radę, pani D. nie sprowokowała Cię, choć bardzo się starała :). Jeśli choć kilku lenimgów po tym programie coś zatrybiło, to było warto!!!!

 17. Artur pisze:

  Pięknie zmanipulowany program, głupek na początek a późniejsze postacie są nieistotne. W sumie to logiczne jest czemu poszedłeś do tego programu, masz misje, głosisz słowo…
  Moje odczucia oglądając ten program były podobne do spożywania nadpsutego jedzenia. Zażenowanie było tak silne bo znam temat a tu… Laicy pewnie mieli ubaw po pachy.
  Rezultat jest taki: dla wtajemniczonych nic nie znaczący program, a dla reszty potwierdzenie że niektórzy to mają świra. Niestety ale temat został obśmiany i zlekceważony, nastepna historyjka dla tych co im się życie nie udało.

 18. Sylwia pisze:

  Jak to obejrzalam, to az pewien cytat cisnie sie na usta: „Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz.”
  — Mahatma Gandhi
  Mikolaj oby wiecej takich ludzi bylo jak Ty, ktorzy nie boja sie stawic czola systemowi. Pozdrawiam

 19. Wiatr pisze:

  Podajcie link do całego odcinka

 20. Stefan pisze:

  Całkowicie zgadzam się z tą opinią.Nie widzę sensu występowania w takich kretyńskich programach.A całkowicie nie jest dla mnie zrozumiałe jak taki wydawałoby się wyborowy gracz daje się wkręcać w takie badziewie.No chyba że ma parcie na szkło i szuka większego rozgłosu.Te tłumaczenia że manipulacja i inne bzdety chyba w tej sytuacji nie mają żadnego sensu.Jeżeli mówimy o jakieś misji to proponuję wziąść do ręki Hiperfizykę Rajskich i pukać od drzwi do drzwi.Moim zdaniem totalna kompromitacja.Radziłbym się skupić na dotychczasowej działalności i rozwijaniem jej.Życzę powodzenia i więcej zdrowego rozsądku

 21. Nebrajeska pisze:

  Czesc!
  Drogi Mikołaju, dobra robota, pomimo ze byłes swiadomy ze zrobią z tego tanią sensacje to i tak biorąc pod uwage ze spora czesc nieuświadomionego społeczeństwa ogląda tego typu programy, to a nóz komuś zaświeci lampka w głowie i kto wie ile osob po programie zacznie szukać wiecej informacji na ten temat, a to juz jest jakis procent budzących się i poszerzających świadomość, gra warta świeczki. Jak to ktoś powiedział, nieważne co mówią, ważne że mówią, a w tym wypadku informacje ktorymi się tam podzieliłes były bardzo konkretne. 2012, zmiany, świadomość, obce cywilizacje, wystarczająco dużo kluczy zeby każdy zaintrygowany doszukiwał się reszty na własną ręke:) Powodzenia w dalszych działaniach:))

 22. Pan_Staszek pisze:

  Głowa do góry Panie Mikołaju !!! Powiedział Pan tyle,na ile dali tylko czasu aby cokolwiek powiedzieć ( zapewne większość wypowiedzi nie ujrzała światła dziennego)!!! Widzę,że w tym programie lubią się śmiać ze wszystkich i wszystkiego – co odbiega od przyjętych „norm”. Pan spełnił swoją misję !!! A że inni się śmieją – no cóż – ile to razy już my wszyscy byliśmy wyśmiani przez nasze otoczenie ??? (niech krytykom Pana występu najdzie taka myśl – czy ze mnie już się nie śmiano???). Z poważaniem Pan_Staszek z Mannheim

 23. Jahid pisze:

  „Moim zdaniem, sam dał się Pan ładnie zmanipulować ….”
  Nie ma co tak zaraz oceniać.. może Mikołaj miał w tym jakiś ukryty cel?

 24. Jahid pisze:

  Ja uważam, że poradzimy sobie spokojnie Sami 😉 I im bliżej przesilenia fali tym bardziej się w tym utwierdzam, serio 😉 Jeśli już to na prawdę z maleńką pomocą. Lecz nie wierz Mi, pracuj nad Sobą, rozwijaj się jeśli jest to celem egzystencji Twojej istoty 😉 .. a z resztą, co Ja pouczam.. „róbta co chceta” LUDZIE! ale dajcie Mi się rozwijać, bo będę zmuszony się przeciwstawić i zniszczy tych co przeszkadzają w Moim rozwoju ;D

 25. Jahid pisze:

  Ten program tylko świadczy o poziomie ich świadomości, jeśli się przejmujesz- przestań 😉 Przynajmniej się zareklamowałeś.. może nie najlepiej bo wiadomo, że ułożyli to jak chcieli ale zawsze coś.

 26. Tadeusz pisze:

  Ja jestem tego samego zdania, opowiada Pan o manipulacji mediów a wystarczy mieć tylko podstawową wiedzę na temat działania takich programów, aby zorientować się że rzetelnie do tematu nie podejdą . Moim zdaniem, sam dał się Pan ładnie zmanipulować ….

 27. Adrian pisze:

  Z tego co juz jest na yt wcale to tak zle nie wyglada Mikolaju. Pozatym przejmujemy sie usmieszkami blondynek pracujacych na widowni programow tvnu i innymi pokrewnymi jej, badz tez temu kto komentuje w filmiku nagrywajac telewizor?

 28. Sotkin pisze:

  Panie Rozbicki, czy Pan nie wiedział co to za program?!
  Przecież tu z automatu zostaje się oszołomem.
  U mnie stracił Pan bardzo wiele ze swej wiarygodności.

 29. Było dokładnie widać jak to obrobili gnoje tak żeby były tylko takie najmocniejsze słowa użyte. co za manipulacja mózgów !! Byle powiedzieć koniec świata inwazja obcych wybuchy katastrofy itd.

 30. blu pisze:

  idac do takiego programu mogles sie spodziewac tylko takiego zachowania.
  cala telewizje mozna by przemianowac na maszynke do robienia pieniedzy z tvnem na czele, a Drzyzga w roli polskiej Oprah (miliarderki, aha).
  i nie wolno oceniac ludzi ze wzgledu na ich wiek. po prostu tacy jacys mizerni sie trafili, ale chociazby i dziesieciolatek potrafi byc dojrzaly emocjonalnie i intelektualnie.

 31. agnieszka88 pisze:

  Mikołaju – mimo montażu i całej specyfiki nie było aż tak źle! Naprawdę nawet pani D. to dobrze podsumowała „kto miał zrozumieć, ten zrozumiał” – jak dla mnie fajnie, że się tam pokazałeś i dla Ciebie pewnie też jest to niezłe doświadczenie i zmierzenie się z nieciągłościami, więc pro. Jak dla mnie nie powiedziałeś niczego czego mógłbyś się wstydzić, nawet jeżeli próbowali tak to przedstawić :)) Pozdrawiam

 32. artis777 pisze:

  No Mikołaj nieźle, znalazłem cały odcinek na ich stronie www, gratuluje odwagi.
  Strasznie można się ubabrać w takim programie…

 33. daniel893 pisze:

  nie wspomne, że byl to odcinek nr 1984 !! dokładnie jak książka orwella !! ale to prztpadek przeciez .. ;D

 34. marcin pisze:

  Nie ma to jak wziąć maks 2 osoby które mają jakąś wiedzę nagrać wywiad z nimi potem wywiad pociąć i pozmieniać tak by przedstawić osobę na niespełna rozumu i co kilka sekund pokazywać podśmiechującą się widownie .Potem wziąć kilku młodziaków którzy mówią że będą kończyny od ludzi odpadały a resztę ciała będą zjadać robaki.

  Przy pomocy kamery i komputera z każdego człowieka można zrobić kretyna. Nawet z jakiegoś profesora ,ale tak łatwo nie da się zrobić gdy program idzie na żywo.

 35. d3d3 pisze:

  Było ok. Ciężko w obliczu cięć i manipulacji by wypadło lepiej 🙂 Materiał można obejrzeć na stronie „Rozmowy w Toku” Odc. dotyczący końca świata.

  Pzdr!

 36. ss pisze:

  Nie było najgorzej.Pewnie zainteresowałeś niejedna osobę nieznającą zagadnienia.
  Rozmowy w toku jak to rozmowy w toku ,jednak najbardziej wkurzały mnie kpiące uśmieszki niektórych osób z publiczności. Szczególnie jednaj baby z pierwszego rzędu.
  Zycie w jej sypialni bliskiego spotkania z jakimś szaraczkiem :P:P

 37. btl pisze:

  durny program, pewnie i z Einsteina zrobiliby idiotę

 38. Hipokrates pisze:

  Mikołaj, szacunek dla Ciebie że jednak spróbowałeś coś przekazać szerszej publice.
  Ja gdybym tam bym nigdy nie potrafiłbym zachować takiego spokoju i opanowania jaki ty miałeś. Ja się spodziewałem że będzie zbiorowe ośmieszanie z pomocą pseudo psychologów ciotek klotek – a było bardzo dobrze jak na taką formułę programu. Widać tez iż potraktowano Ciebie jako osobę z najgroźniejszym przekazem, bo twój występ był wmontowany w odpowiednim dla TVN kontekście – próby zdewaluowania treści twoich argumentów.

 39. Naresh pisze:

  Wypadłeś nieżle jak na taki manipulacyjny program. Trudno by było się spodziewać, że będzie to wywiad na poziomie. Jednak myślę, że udało ci się przemycić jakieś wartościowe informacje. Niespodziewałem się tylko że Drzazga taki niski poziom będzie prezentować. W pewnym momencie napisali ci w opisie, że pracujesz w policji. Pomyłka czy prawda?

 40. s pisze:

  Dobra robota Rozbicki. Mimo twego żałosnego obecnie położenia, gratuluję 🙂
  Powiedziałeś prawdę. Przynajmniej wiem, że nie do końca marnowałem na ciebie czas.

  This is private message, not for public.

 41. daniel893 pisze:

  Ja powiem tak, od razu na pierwszy rzut oka, na przykładzie mikołaja była łatwa do zauważenia manipulacja montażem, widac było, że gadał konkrety, ale pozostawiali tylko wygodne dla nich urywki. Ludzie byli zainteresowani, bo to czego nie pokazali w tv usłyszała widownia… zastanawiam sie nad ostatnimi slowami drzyzgi … „tne kto miał zrozumieć, zrozumie .. „, mowila to kiedy się żegnała z tobą, nie wiem, ale moje pozytywne myślenie ma nadzieje, że coś jej zaświtało. ewidentnie pierwszy gosc z łapanki, który miał zaprogramować ludzi na ośmieszenie tematu… z najgłupszym gadali najdłużej hehh, moze mikołaj masz jakies refleksje nt tego odcinka, ??

 42. bn pisze:

  mnie ta drzazga denerwuje.

 43. bn pisze:

  ciagle manipuluja

 44. Anika pisze:

  Chyba nie wypadło aż tak źle… Na tle pozostałych, to całkiem sensownie momentami.
  >People keep each other in lie and they do it by ridiculing or condemning anyone who commits the „crime” of being different<, jak powiedział Icke podczas drugiej wizyty u Wogana.

 45. Ehh pisze:

  Nie wyszło to tak źle jak się spodziewałem. Oczywiście ten pierwszy 19latek to oszołom jakich mało, ale ty poradziłeś sobie Mikołaju. Widać też, że tam za kulisami przed programem ich nastawiałeś – ostatnie słowa do skierowane do ciebie przez panią prowadzącą. Take care 😉

 46. Ania pisze:

  No tak, jest takie przysłowie, bardzo lapidarne: Kto zadaje się ze świnią, ten jest pobrudzony gnojem.

 47. Eve pisze:

  Miejmy tylko nadzieję, że coś z tej szopki dotrze do szerszego odbiorcy i zechce może sam to sprawdzić i wyjaśnić, ale przyznać trzeba że te perfidne hieny medialne na dobre zainfekowały umysły ludzi łajnem i skutecznie ich uśpiły. Moim zdaniem sami sobie nie poradzimy, muszą nam pomóc nasi sprzymierzeńcy z zewnątrz. Tylko odsunięcie od władzy i głównych mediów tych ‚utrapieńców’ może dać szansę na właściwe poinformowanie społeczeństwa w sytuacji i wyjaśnienie tej całej manipulacji, tworzenia sztucznych problemów, agresji, szczucia ludzi na siebie nawzajem, ograniczania dóbr w celu walki i konkurencji ze sobą…

 48. Kolec pisze:

  a który to był odcinek „Rozmów w tłoku”, można je obejrzeć w jakimś archiwum? Panie „Rybicki”?

 49. Przemek pisze:

  No więc właśnie tez jak oglądałem zapowiedz, to pomyslałem „cholera co ten Mikołaj mówi”, a co do reszty osób no to cóż- moze lepiej bez komentarza, natomiast Pani Drzyzga równie dobrze mogła by siedzieć na miejscu wróżbity Andrzeja i pleść bzdury bez końca, przykre jest to, że Pani sprzedaje się w taki sposób i celowo miesza ludziom w głowach

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s