Program TV Wolna Ludzkość cały czas się rozrasta! Zapraszamy!

Ramówka w TV Wolna Ludzkość.

W poniedziałki:

 *14:00  „W poszukiwaniu Prawdy” program Marka Ejtminowicza (USA). Relacje z wydarzeń prosto ze Stanów Zjednoczonych, analiza postępującego NWO u Wielkiego Brata, oprócz tego ciekawe i wciągające medytacje oraz wartościowe przemyślenia na temat życia i świata.

 *20:00 – „Rozmowy zaawansowane” niezwykłe informacje o naturze rzeczywistości, rozwoju świadomości, transformacji, „fali”, roku 2012, innych cywilizacjach i zjawiskach. Audycja prowadzona jest przez działających aktywnie lightworkerów –Joannę Rajską i Jacka Czapiewskiego, autorów książki: „Między chaosem a świadomością – Hiperfizyka”.

We wtorki:

*20:00 – „Global News – alternatywna wizja świata”, program Piotra Piątaka. Wszystko to, o czym media głównego nurtu nie wspomną – ukrywane fakty, kulisy politycznych decyzji na najwyższych szczeblach władz, prawdzie mechanizmy ekonomii, zmiany klimatu oraz niecodzienne anomalia pogodowe. Oto najważniejsze informacje ze świata matrixa, analizy, komentarze oraz próba prognozowania nadchodzących wydarzeń.


W środy

*20:00 – „12 Spojrzeń” – Anity Dudziak –  ciekawe przemyślenia oraz analizy obecnej rzeczywistości pod kątem działania matrixa, jego programów ukrytych i jawnych. Wizje nowych, rewolucyjnych rozwiązań, ciekawych projektów i inicjatyw budujących Nowy Świat. A wszystko to okraszone nutką astrologii.

W czwartki 

*20:00 – „Czas przebudzenia” – Mikołaj Rozbicki – wywiady, dyskusje oraz analiza wydarzeń na świecie. Czas Przebudzenia to program, w którym co tydzień autor analizuje światowe wydarzenia i informacje z każdej dziedziny życia, które zmieniają całkowicie nasze dotychczasowe postrzeganie świata i rzeczywistości, rewolucjonizują rozumienie naszego życia i całego wszechświata. Wszystko to w postaci newsów z całego globu, ciekawych wywiadów i gości, przemyśleń i analiz. Nazwa programu wynika z przekonania Mikołaja, że właśnie w takim czasie żyjemy – w czasie, gdy ogromna część ludzi budzi się z „matrixa”, dostrzega fałsz i zakłamanie i poszukuje prawdy za kurtyną oficjalnych wyjaśnień.

W soboty:

*21.00 – „Jaskinia Szamana”- Maciej Dziubla, tematyka szamańska, natura rzeczywistości, świadomość i rozwój, umysł i transformacja. Inne spojrzenie na rzeczywistość, kontakt z naturą, inne stany świadomości, wyjście poza czas i materię.

W Niedziele:

*17.00 – : „Wszechświat – powszechność wszystkich rzeczy” – Jerzy Rak
Tematyka programu: Medycyna XXI  wieku: akupresura, fizjoterapia, terapia manualna, mobilizacja stawów i kręgosłupa, masaże, dietoterapia, lecznicze głodówki, terapia suplementami i biopreparatami renomowanych firm, terapia środkami medycyny ludowej kuracje ziołowe z wykorzystaniem atestowanych ziół (indywidualne kuracje ziołowe),medycyna profilaktyki- niwelowanie skolioz kręgosłupa, manualne nastawianie kręgosłupa oraz: bioenergoterapia, jasnowidzenie tajemnice piramid, cała prawda o UFO, muzykoterapia, podróże astralne.
*20.00„Tajemnice przetrwania” – Przemek Karda:
Jak przetrwać w najdzikszych miejscach świata, jak uchronić się przed katastrofami naturalnymi i wywołanymi przez człowieka. Co zrobić w przypadku wybuchu wojny, ataku bronią masowego rażenia lub podczas wojny konwencjonalnej. Prześledzimy wszystkie możliwe i najbardziej skrajne zagrożenia i nauczymy się jak z nimi radzić. Program oprócz czysto praktycznego wymiaru przekazywania informacji będzie odwoływał się do zdarzeń aktualnych oraz umilał słuchaczom odbiór informacji przy niesamowitej muzyce z zebranej przeze mnie z całego świata. Dla chętnych będą organizowane obozy przetrwania aby jeszcze bardziej pogłębić waszą wiedzę oraz dać wam szansę aby powitać nowy świat.
Zapraszamy do oglądania!
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Dzialalność publ.. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s