Twarze Illuminati ujawnione – koniec konspiracji!

Jakiś czas temu natrafiłem na ten niezwykle ważny materiał na blogu Monitor Polski. Teoretycznie nic już nie powinno mnie szokować specjalnie, niemniej czytając to ciarki przechodziły mnie po plecach. Jest to bowiem bardzo mocny dowód pokazujący modus operandi globalistycznych kryminalistów kreujących odpowiednie światowe wydarzenia oraz relacje z nich w taki sposób, by służyły one ich interesom piorąc mózgi mas.
(…)Nie ma żadnej wątpliwości, że wszyscy, cały świat, jesteśmy ofiarami jednej wielkiej manipulacji medialnej. Określając media nazwą „kryminalne” byłem zbyt łagodny – to co się dzieje może być określone tylko jednym słowem: ludobójstwo za pomocą mediów. Analiza dotyczy telewizji amerykańskiej, ale po tym co zobaczymy, można być przekonanym, że to samo dzieje się w wielu innych krajach.(…)
(…)Spróbuję podsumować krótko. Otóż wszystkie znaczące tragedie jakie się nam przedstawiało w telewizji, są teatrem obsadzonym niewielką grupą aktorów. Jak dowodzi autor filmu, są to ludzie z rozrośniętego klanu rodzinnego, którą do tej pory nazywaliśmy Illuminati, mafią Rotszyldów itp. Podaje nazwiska, ich powiązania rodzinne – tak, to jest ta grupa co do której mieliśmy podejrzenia. Tylko, że tym razem mamy czarno na białym – twarze tych oszustów, porównanie charakterystycznych cech i role jakie wykonują.(…)
(…)Przedstawiony obszerny materiał porównawczy wskazuje pracę całego zespołu, który analizował nagrania telewizyjne za pomocą odpowiednich programów i komputerów o sporej mocy obliczeniowej, porównujących twarze i wyłapujących podobieństwo. Podobnie jeśli chodzi o analizę głosu. Jest mała szansa, że zrobił to jeden człowiek, choć niczego nie można wykluczać. Sądzę jednak, że zrobili to ludzie, którzy mają dostęp do tego typu sprzętu, tak więc ujawnienie tego materiału nastąpiło w jakimś określonym celu. Być może przed ludzkością pojawiło się małe światełko, być może wreszcie zaczniemy my na nich polować, a nie oni na nas. Poznali ich po uszachAnalizowano unikalne dla każdego człowieka części ciała. W przypadku nagrań wideo, nie można  sprawdzać odcisków palców, jednak tym wyznacznikiem mogą być uszy – szczególnie ich wewnętrzny(…).
(Czytaj więcej)
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii NWO i tajne projekty. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „Twarze Illuminati ujawnione – koniec konspiracji!

 1. Kuttel pisze:

  I za prawdę powiadam wam, po uszach poznacie ich….
  Pokaż mi swoje ucho a powiem Ci, kim jesteś….

 2. marcinos pisze:

  Inelia Benz ? I komu teraz wierzyć…

 3. little star pisze:

  david icke ??? co do cholery ?!

 4. Przebiegłość i pazerność z jaką żydzi opanowali medialną i ekonomiczną dominację w wielu krajach osiągną szczyt , konfliktów zbrojnych i ekonomicznych . Rządy i władza w rękach syjonistów interes poszczególnych krajów i ich obywateli rujnowany wprowadzaniem nie spójnego prawa destabilizacja organów wykonawczych. Sztuczne zadłużanie manipulacje funduszami emerytalnymi i zdrowotnymi . Najlepszym przykładem jest kamuflaż nazwisk i pochodzenia a następnie wyśmiewanie się jacy to durnie są Polacy bo oni z siebie się nie śmieją.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s