Węgry pod prąd Unii Europejskiej. Bruksela nie jest zadowolona:)

Na Węgrzech parlament przegłosował w piątek ustawę o nowej ordynacji wyborczej i ustawę o stabilizacji finansowej wbrew opozycji oraz Unii Europejskiej, co może zagrozić fiaskiem rozmów na temat pomocy pożyczkowej z międzynarodowymi instytucjami finansowymi! Komisja UE już tupie nóżkami z niezadowolenia…
Czyżby jasnowidz Krzysztof Jackowski znowu miał rację, gdy nie dawno zapowiadał rychły rozpad Unii i wyjście kilku krajów z jej struktur, w tym właśnie Węgier…?
„Przewodniczący Komisji Europejskiej Jose Manuel Barroso zwrócił się do premiera Węgier Viktora Orbana o wycofanie dwóch ustaw, których zapisy są niezgodne z prawem unijnym. Ustawa o banku centralnym ogranicza jego niezależność, a druga – o stabilizacji finansowej – dotyczy finansów publicznych i podatków. Nad projektem ustawy o banku centralnym parlament ma głosować w przyszłym tygodniu.(…) Zarówno plany reformy banku centralnego, jak i ustawa o stabilizacji finansowej spotkały się ze sprzeciwem zarówno Unii Europejskiej, jak i Międzynarodowego Funduszu Walutowego. Na znak protestu misja obydwu tych instytucji skróciła nawet swój ostatni pobyt w Budapeszcie.”
To co robi teraz Bruksela, ewidentnie naciskając na demokratyczny rząd węgierski, by wycofał pewne przepisy jest jawnym dowodem na to, że UE to tak naprawdę dyktatura i kolejne ZSRR na siłę trzymające państwa w ryzach globalistów. Jak to jest możliwe, by rząd wybrany przez własny naród w normalnych wyborach nie mógł prowadzić swojej własnej polityki? Dziś już nie ma państw, jest tylko Komisja Europejska. Nie zdziwię się, jak za jakiś czas sankcje gospodarcze dotkną naszych sąsiadów, których władze już oskarża się o „dyktatorskie zapędy”… Stara retoryka starej propagandowej nowomowy.

(Źródło: http://www.wykop.pl/ramka/987111/parlament-uchwalil-kontrowersyjne-ustawy-gdzie-zmierzaja-wegry/#)

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

9 odpowiedzi na „Węgry pod prąd Unii Europejskiej. Bruksela nie jest zadowolona:)

 1. Warszawiak pisze:

  Dziś w Warszawie 🙂

 2. gedeon pisze:

  wywiad z premierem Węgier Viktorem Orbanem

  Data: 2012-01-20

  Pozdrawiam Robert M.

 3. gedeon pisze:

  n

 4. nnka pisze:

  Global News odnośnie audycji z 17.01. Kilka dni temu ukazał sie w polskiej sieci youtube filmik „Niemieccy naukowcy pozywają rząd w sprawie chemtrails [PL]” film został opublikowny w niemieckiej sieci… 5 lat temu! Pewnie ktos tego nie zauwazył . Pozdrawiam. http://nnka.wordpress.com/2012/01/17/drobna-uwaga-w-sprawie-chemtrails-pl/

 5. assun pisze:

  Wegry daja przykład jak postepować ale u nas sami skorumpowani i umoczeni u władzy a takie postepowanie doprowadziło by ich prosto do paki więc jesli nie zmienimy rządzących to nic się nie zmieni na leprze a bedzie jeszcze gorzej.

 6. Ehh pisze:

  Nagonka na Węgry pełną parą. Zobaczymy czy uda im się obronić się przed komunistyczną huntą. P.S. Węgry nie są naszymi sąsiadami 🙂

 7. widocznie znowu jakiś chochlik livestreamowy…

 8. Sabrina pisze:

  Mikołaju, co się stało z audycją Joanny i Jacka – Rozmowy zaawansowane – prawda i mity o pozytywnym myśleniu? Nagranie trwa 31 sek – sama końcówka.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s