Państwo – mafijny organ wykonawczy w imieniu NWO.

Globaliści nieustannie dążą do utworzenia rządu światowego. Sztucznie kreowany kryzys gospodarczy ma być pretekstem do tego. Jak ma rozwijać się gospodarka a nasz dobrobyt zwiększać, skoro cały czas nakłada się na nas kolejne opłaty, podatki i składki? Wolność jednostki łączy się nie tylko z prawdą, duchowością i górnolotnymi sprawami, ale także niezaprzeczalnie z codzienną wolnością gospodarczą.
Ludzie chcący robić to co lubią, być niezależnymi od władz i wielkich korporacji zamiast być promowani i wspier4ani – są niszczeni przez machinę biurokratycznego państwa służącego interesom globalistów…
Właśnie mafijne poczynania państwa, zabieranie nam ostatków swobody w drodze do Nowego Porządku Świata będą tematem kolejnego Czasu Przebudzenia jak zawsze w czwartki o 20.00 w TV Wolna Ludzkość. Inspiracją do tego był poniższy list Pani Teresy, z którą porozmawiamy na antenie:
Panie Mikołaju!
Jestem pod wrażeniem Pana wywodów. Powiem tylko, że czytając i słuchając Pana czułam się, jakby cytował Pan moje przemyślenia. To niesamowite uczucie i radość widzieć jak inni się budzą, szczególnie młodzi, bo to młodzi z otwartym umysłem są w stanie przewrócić ten system niesamowitego wyzysku i ucisku. Doszliśmy do ściany i albo coś z tym zrobimy albo polegniemy. Poruszę tylko jeden problem, który dotyczy Działalności Gospodarczej. Jej założenie jest oprócz emigracji jedyną alternatywą w przypadku bezrobocia. Zachęcają do tego Urzędy Pracy twierdząc, że praca na własny rachunek powoduje, iż człowiek staje się niezależny. Nic bardziej błędnego. Dopiero teraz zaczyna się czyste niewolnictwo na własny rachunek. Co miesiąc do ZUS-u trzeba odprowadzić około 1 tysiąca zł, bez względu na wysokość dochodów czy ponoszonych strat. A trzeba do tego dodać wszystkie pozostałe koszty. I zaczyna się koszmar “wolnego” człowieka. By zarobić na to wszystko większość samozatrudnionych pracuje bez urlopu i poświęca dużo więcej godzin, niż wynosi pełny etat. Z każdego zlecenia odprowadza składkę zdrowotną, może ich mieć kilka a nie ma to wpływu  na dostęp do lekarza i poziom leczenia. Płacimy haracz za to, że wyręczamy państwo i zatrudniamy samych siebie, czasami innych bezrobotnych, Dlaczego tak się dzieje? Bo mali przedsiębiorcy są grupą rozdrobnioną, niezrzeszoną czyli ekonomicznie słabą. Dochodzi do tego manipulacja ustawami, niejednoznaczne interpretacje, brak odpowiedzialności urzędników, sędziów. Załączam w pliku Panu tekst, który wyjaśnia o jakich manipulacjach piszę. To co z nami robią zmusiło nas do zorganizowania się. Od połowy 2011 r. zorganizowaliśmy 3 manifestacje i 2 pikiety. Niestety mimo, że poszkodowanych jest pół miliona osób plus ich rodziny na manifestacje trudno było zebrać ponad setkę ludzi. Założyliśmy Stowarzyszenie Poszkodowanych Przedsiębiorców RP, przymierzamy się do zorganizowania na przełomie w kwietniu Kongresu drobnych przedsiębiorców. Chcemy dotrzeć do osób, które mają pomysły co zrobić z naszą elitą, by przestała nas karać za D.G. a zaczęła nas wspierać. By w naszym kraju urzędy nas wspierały a nie dyskryminowały. W załączniku przesyłam Panu również wstępny projekt kongresu. Pomyśli Pan: czego ta kobieta ode mnie oczekuje? Marzy mi się duży ruch społeczny na rzecz uwolnienia D.G z ucisku biurokratycznej pętli i to młodzi ludzie bez perspektyw na normalną pracę powinni szeroko poprzeć taką inicjatywę. Po to, by oprócz emigracji mieć alternatywę na pracę w naszym kraju. Czy mógłby Pan w jakiś sposób wspomóc nasze działania poprzez ich nagłośnienie? Młodym dopiero po założeniu D.G. otwierają się oczy, gdy już jest za późno i nieraz losowe przypadki, niekompetentny urzędnik, czy nietrafiony pomysł wpędzają ich w długi wobec państwa. Zacznijmy walczyć o swoje prawo do życia w tym kraju. Demokracja to jedno wielkie kłamstwo. Grupa uprzywilejowanych żyje na koszt całej reszty społeczeństwa.
Serdecznie pozdrawiam
i życzę, żeby w tym Nowym Roku udało się Panu obudzić jak najwięcej osób.
Teresa Borowska z Chorzowa

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, NWO i tajne projekty. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

6 odpowiedzi na „Państwo – mafijny organ wykonawczy w imieniu NWO.

 1. AmazingMause pisze:

  Witam!
  Bardzo się cieszę i zapraszam na http://www.spprp.pl . Nasz kraj stał się jednym WIELKIM OBOZEM PRACY. Działalność Gospodarcza nie jest alternatywą dla bezrobocia, jak starają się to wmówić nam specjaliści od propagandy ” weź sprawy w swoje ręce”. Zamiast wspierać obywatela, który nie chcąc być obciążeniem dla budżetu państwa tworzy miejsce pracy, to zaczyna się go niszczyć poprzez takie instytucje jak; ZUS, US, Sanepid itp.. Sprzyja temu fakt, że taki mały człowiek wobec tych instytucji jest praktycznie bezbronny, bez ochrony prawnej i związków zawodowych. A przeciwnik potężny, obstawiony ustawami z groźnymi konsekwencjami prawnymi wymierzonymi przeciwko mikro przedsiębiorcy. Żyjemy w państwie DYKTATURY URZĘDNICZEJ, działającej niczym szaleniec, który niszczy własny dom bez zastanowienia się, że jutro sam zostanie bezdomny. Dlatego musimy zacząć walczyć o miejsce do godnego życia w naszym kraju, musimy się zjednoczyć, bo pojedyńczo jesteśmy łatwym celem i dlatego robią z nami co chcą. Mam wrażenie, że koniec świata byłby im bardzo na rękę, nie musieliby się przed nikim rozliczać ze swoich nikczemnych działań.
  Pozdrawiam i zapraszam do współdziałania
  Myszka

 2. Ania pisze:

  Juz ma pani kolejnego członka Stowarzyszenia !
  Ja też musiałam zamknąć swoją firme z powodu nadmiernych obciążeń Zus i fiskalnych.
  Poza tym Zus mnie oszukał na wypłacie chorobowego. Składki na dobrowolne ubezpieczenie chorobowe wziął a ubezpieczenia nie wypłacił, a jeszcze za okres choroby kazał zapłacić składki !

 3. Tristen pisze:

  Ciekawe, czemu niektorzy nie dostrzegaja ze NWO to realny organizm….

 4. ARMOR_CAGE pisze:

  Symbolika roku 2012
  Drogi mikołaju bo zablokowałeś tam komentarze to napiszę tutaj 🙂
  Ja wiem skąd twoja wiedza …. LW 😀 tak jak elenin… ohh i ahhh ludzie latający w OB odkrywali tam cuda a potem DUPA. Ale elenin to według mnie była bardziej prawdopodobna niż LW… hehehe no ale nic. Tak na prawdę mimo pomyłek wiadomo, ważne jest przyznać się do błędów, jest to trudne, ja sam mam spore trudności ale staram się, bo na tym polega mądrość, a nie słabość jak mawia przysłowie „znają siebie jedynie ludzie płytcy” tu podobnie wpojono nam że np. „mężczyzna nie zmienia swojego zdania” musi być pewny swoich przekonań i racji choćby do „końca”, i inne takie bzdety.
  A ty i ja wiemy że to nie takie proste. No nic pominę tu wiele z mojego wywodu bo po co zaśmiecać stronę, ale trzymam kciuki i mimo różnych zajść z LW, radiem BC, jakimiś tam wpadkami itd. to ja też szukam prawdy, lepiej lub gorzej, ale jakoś szukam tak jak ty i jak wspomniałem trzymam kciuki 🙂 Pozdrawiam.

 5. Kuttel pisze:

  Podpisuję się dwoma rękoma pod wypowiedzią tej Pani, kto nie prowadził swojego „biznesu” to tego nie zrozumie, to jest dopiero niewolnictwo… Nie zapłacisz składki ZUS kary astronomiczne, nie zapłacisz na czas podatku VAT przestępstwo skarbowe, naliczyłem około 40 instytucji państwowych które w każdej chwili mogą Cię skontrolować i narzucić kary wedle swojego „widzi mi się” czasami mam wrażenie, że chłop pańszczyźniany miał lepiej, bo tylko oddał 10% swoich dochodów tzw. dziesięcinę, a nie jak teraz masz oddać 87% swoich dochodów ukrytych w akcyzach, licencjach, podatkach lokalnych itp….

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s