Astrologiczne determinanty przyszłości naszej planety wg Leszka Weresa w dzisiejszej emisji „12-stu Spojrzeń”

                                      
Rzetelna astrologia, nie taka rodem z mainsteramowego  „ezpopou”, uważana jest za wiedzę królewską. Nie dostarcza ona prostych i jednoznacznych odpowiedzi, jest bowiem językiem za pomocą którego do pewnego stopnia możemy odczytywać informacje z przestrzeni – językiem, którego podstawy naprawdę warto znać.
Jeśli chcemy nie tylko informacji, lecz również i wiedzy na dany temat, warto zagłębić się w mechanizmy i podskórne determinanty rozpatrywanych przez nas problemów.  Narzędzia jakich dostarcza astrologia są niewątpliwe w tym bardzo pomocne.
Dlatego- Drodzy Słuchacze- zależy nam na tym, żebyście byli jak najbardziej samodzielnymi sędziami rzeczywistości i  dlatego postaramy się Wam dostarczyć  materiału do tego, by samodzielnie móc na pewne rzeczy spoglądać za pomocą astrologii właśnie. Wtedy  „Słońce w Raku na Ascendencie w opozycji do Plutona” będzie  brzmiało jak ciekawa i wartościowa informacja, a nie enigmatyczny ciąg niewiele pasujących do siebie znaków J
Dzisiejsza audycja stanowi ć  będzie preludium do cyklu informacyjnego prowadzonego przez prof. Leszka Weresa w naszej telewizji w najbliższym czasie. Więcej szczegółów w programie.

DZIŚ 20.00 w TV WOLNA LUDZKOŚĆ!

Do usłyszenia:)
ANITA
P.S. Proponuję zapoznac się wcześniej ze stronką http://www.astro.com. Można tam wpisac swoje dane osobowe i wykreślic radix ( www.astro.com/cgi/hk.cgi ) . Mając wykreślony przed sobą swój horoskop, słuchanie o różnych astrologicznych sztuczkach może okazac się bardziej interesujące.
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „Astrologiczne determinanty przyszłości naszej planety wg Leszka Weresa w dzisiejszej emisji „12-stu Spojrzeń”

 1. filmyprawdy pisze:

  KLIKNIJ I OGLĄDAJ!!!

  WYSTARCZY, ŻE NACIŚNIESZ W NAZWĘ FILMU, BĄDŹ W ZDJĘCIE, A MOŻESZ OGLĄDAĆ ONLINE WYBRANY PRZEZ CIEBIE FILM Z NASZEJ KOLEKCJI FILMÓW PRAWDY.

  LINK: https://filmyprawdy.wordpress.com/2012/01/12/kliknij-i-ogladaj/

  Więcej informacji: https://filmyprawdy.wordpress.com/

  Pozdrawiamy
  Redakcja Filmy Prawdy

 2. gaster pisze:

  Z wypowiedzi Pana Weresa wynika ,że to prze olimpiada miałby się wydarzyć ten epizod z „falą” .
  U nas ma być bezpiecznie,chociaż jeśli to będzie efektem drgań ziemi, to zapewne będziemy to później często wspominać.

 3. Będzie w sobotę:)

 4. Herr pisze:

  szkoda, że ten artykuł o 2012 zniknął z głównej strony. Pięknie napisane i zawierał wiele mądrości. To naprawdę fantastyczne widzieć jak ludzie się budzą, jak autorzy największych blogów przechodzą na wyższy stopień rozumienia. To fantastyczne. Ja jeszcze rok temu nie miałem pojęcia o NWO i illuminati. Gdzieniegdzie słyszałem o ufo i reptylianach ale nie miałem o tym większego pojęcia. A teraz czytam taki komentarz bez krzty zwątpienia, jakbym czytał własne myśli ale jakoś tak lepiej ułożone. Podkreślenie wagi umiejętności przyznawania się do błędów jest bardzo ważne. Sam wieszczyłem koniec świata i kataklizmy w 2012 (trochę pod wpływem Weresa, który niestety spadł mentalnie do szamba. Kto by przypuszczał po „homo zodiacusie” taki zwrot… Ech to ego, co ono robi z ludźmi), trochę pod wpływem Geryla z którym zetknąłem się będąc jeszcze zbyt naiwnym nastolatkiem. Dość sitchinowskich bredni. Komentuję tutaj, bo nie wiem gdzie jest poprzedni news (symbolika 2012), zwyczajnie zniknął.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s