Nie jesteśmy tu sami i nigdy nie byliśmy

O tym, że istnieje cała masa obcych cywilizacji podróżujących wokół Ziemi, ingerujących w naszą historię dawniej oraz nieustannie obserwujących nas teraz nigdy nie trzeba było mnie przekonywać. Dowodów ku temu jest cała masa. A jednak te dwa filmy Jose Escamili poraziły mnie. Skala kłamstwa ze strony władz światowych jest porażająca.
Jak mało trzeba mieć wyobraźni, by mierzyć wszystko naszą miarą oraz by wyśmiewać istnienie innych cywilizacji w tak wielkim wszechświecie? Bardzo mało. Jakże to zaburza spójny światopogląd katolików, chrześcijan i innych religii, jakże to niszczy nasz materialistyczny, egoistyczny i ograniczający sposób myślenia – to dlatego dla wielu lepiej by było, by istniała tylko Ziemia i człowiek, by nie zajmować się kosmosem. Bo to zagraża ich znanemu, stabilnemu systemowi wierzeń jaki tłoczono im do głów od lat i w jakim się czują bezpiecznie… To zaskakujące, szokujące wręcz że wciąż istnieją ludzi według których człowiek stanowi centrum i cel wszechświata a obce cywilizacje nie mają prawa istnieć, bo to głupota… Wystarczy uprzytomnić sobie jakim pyłkiem jesteśmy jako Ziemia w kosmosie oraz jak przeogromny jest nasz wszechświat, by zrozumieć jaki to idiotyzm myśleć w ten sposób… Antropocentryzm – swego rodzaju choroba ludzkości, która od setek lat utrzymywała nas w ignorancji i ciemnocie nadal ma swoich „wyznawców”. W znaczeniu teoriopoznawczym termin ten oznacza styl filozofowania polegający na przyjmowaniu ludzkiej perspektywy – tzn. analizowaniu wszystkich zjawisk z punktu widzenia odbioru ich przez człowieka i odrzucaniu rozumowań wychodzących poza ludzką percepcję jako poznawczo nieuprawnionych lub pozbawionych praktycznego znaczenia.
Te dwa filmy poniżej to klasyka i obowiązkowa pozycja, by zrozumieć jak daleko konspiracja sięga. Symbolika ukrywana wszędzie, zeznania świadków, retuszowanie zdjęć, ukrywanie prawdziwych dokumentów i materiałów, uciszanie mówiących prawdę. Skala tego nawet i mnie poraziła. Te filmy powinien obejrzeć każdy sceptyk UFO, chociaż niektórym nic nie pomoże. Nawet jak go wezmą na statek i odstawią do domu, powie potem, że miał dziwny sen, albo zwidy. Tak będzie bezpieczniej.:)
Miłego oglądania:

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii NWO i tajne projekty, UFO. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

10 odpowiedzi na „Nie jesteśmy tu sami i nigdy nie byliśmy

 1. Herr pisze:

  haha koncepcje biblijne.
  Owszem w Biblii wiele jest prawdy ale tam wszystko jest do góry nogami. Od tak dla przykładu: Bóg Jahwe jest demonem wcielonym. Biblia to mało wiarygodne źródło, przemieniane, zbyt dlugo nieupubliczniane, zmieniane, reinterpretowane tysiące razy, błędnie tłumaczone i co najważniejsze promowane przez Watykan czyli zagłębie satanizmu i psychopatów. Ja dziękuję za źródło biblijne… Choć można z niego zobaczyć co chcieli w nas zasiać psychopaci byśmy myślami wykreowali.

 2. Przemek pisze:

  Cóż to za język? To jakieś runy??? 😀

 3. jakub pisze:

  Ważne

 4. Neuropix pisze:

  Hmmm może to kogoś zainteresuję i to przetłumaczy nie będę pisał skąd dostałem tą wiadomość.
  Ale jak zacząłem pisać o nie ktucrh rzeczach które lepiej żeby nie wyszły na światło dziwne otrzymałem to. Zabawne ale ludzie nawet z podsinioną świadomością nie chcą żeby ludzie wiedzieli o innych cywilizacjach oraz o technologi polegającej na używaniu świadomości materii nawet do budowania urządzeń tego typu jak free energy.
  Nieo 🙂
  Nieo diks sin et mule do nete run kut sille ale reno kot in diskin kure sino re?
  dd saf sa
  ka ne to mi nero kani ti su lire mano ot si kul amen tes sone allo kamu nic si sune ako akute mero no kene teli ali re mano ka neste lote kasu ut le rane anno ane ano re mate tes sile alu amen an sole …

 5. a czy koncepcje biblijne i chrześcijańskie są sprzeczne z teorią UFO? tylko jak rozumujesz je doktrynalnie – dla mnie w Biblii jest wiele dowodów na istnienie i ingerencje obcych cywilizacji

 6. gedeon pisze:

  DXMS… Widzę że wiekszość przyjmuje te hipotezy za prawde objawioną radziłbym jednak nie lekceważyć koncepcji chrzścijańskich i biblijnych na porządek rzeczy maże być tak że się mylicie nie jestem katolikiem ani fanatykiem ale widzę zbyt wiele pewności siebie!!! Gedeon

 7. Sabrina pisze:

  No właśnie, jak będzie z tymi 3 dniami i nocami? Czy masz Mikołaju na ten temat jakieś informacje, z którymi mógłbyś się z nami podzielić?

 8. ada pisze:

  Słynne i kontrowersyjne 3 dni ciemności?

  Coraz częściej się o nich słyszy , między innymi wspominają o nich Majowie,Barbara Mroczkowska….
  oraz wiele przekazów http://krystal28.wordpress.com/2011/11/18/z-ciemnosci-do-swiatla/
  Ciekawe kto ma rację?

  Przepowiednie Księżnej Japonii na rok 2012 [PL]

 9. Ehh pisze:

  Mikołaju, zakładam że znasz Ala Bielieka i jego wiedzę, jaką nam przekazał. Chciałbym poznać twoje zdanie na temat tych wszystkich „rewelacji” Ala.

 10. Przemek pisze:

  Jak kupię kamerę, to zdejme filtr i będe na nich polował w podczerwieni, bo niestety cyfrówką z filtrem ciężko cokolwiek złapać. Jest jeszcze opcja ze starszymi aparatami na kliszę, kolorową bądz podczerwoną, łatwiej coś złapać niż zwykłą cyfrówką bądz lustrzanką.
  A najbardziej sprzyjające warunki ku temu były w latach 80-tych w Polsce, zwłaszcza w W-wie 😀

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s