Dwa akty prawne zapowiadające światową dyktaturę. W USA wojna przeciw własnym obywatelom. W Europie przepisy ACTA mające zamknąć usta w internecie…

Ostatnie tygodnie jeszcze bardziej potwierdzają, że jesteśmy na ostatniej prostej w batalii o tę planetę. Przechodzą kolejne ustawy i akty prawne, które zapowiadają powstanie orwellowskiego rządu światowego, a przynajmniej próbę jego ustanowienia. USA ewidentnie przygotowuje się na stan wojenny, a w i w Europie władze nie próżnują…
*5 grudnia 1791 roku, zatwierdzono w USA Kartę Praw, tzw. Bill of Rights, która chroni obywateli tego kraju przed nadużyciami ze strony rządu federalnego i rządów stanowych. Karta Praw chroni m.in. wolność słowa oraz gwarantuje prawo do posiadania i noszenia broni. Zabezpiecza prawo do własności prywatnej, wolności wyznania i sumienia oraz prasy, ochrony oskarżonego w procesie karnym, daje też obywatelom prawo do swobodnego gromadzenia się.
Z satanistyczną symboliką, dokładnie w 220 rocznicę, 15 grudnia bieżącego roku, Kongres USA unieważnił te podstawowe zasady, akceptując tzw. Defense Authorisation Bill, który zatwierdza gigantyczne fundusze w wysokości $662 miliardów dolarów dla Armii Amerykańskiej. Tym razem jednak do ustawy dołączono zmiany prawne, które całkowicie wymazują ważność Karty Praw, a więc i Konstytucji USA. Prezydent Obama, który wcześniej w perfidny sposób kłamał, że nie zaakceptuje ustawy, po ratyfikowaniu jej przez senat, oświadczył, że ją podpisze.Ustawa daje też prawo amerykańskiemu wojsku i siłom lotniczym do operacji na terenie Stanów Zjednoczonych, co wcześniej było zabronione przez tzw. Posse Comitatus Act z 1878 roku.
*W ubiegły piątek Fundacja Panoptykon poinformowała, że Rada Unii Europejskiej zgodziła się na przyjęcie dokumentu zwanego ACTA. ACTA (Anti-Counterfeiting Trade Agreement) to międzynarodowe porozumienie dotyczące walki z podrabianiem towarów i piractwem. Negocjacje w sprawie porozumienia rozpoczęto w 2007 r. Początkowo uczestniczyły w nich USA, UE, Japonia i Szwajcaria. Obecnie nad ACTA pracują także Australia, Kanada, Korea Południowa, Nowa Zelandia, Meksyk i kilka innych krajów.Ten dokument jest szalenie niebezpieczny dla wolności słowa w internecie, gdyż zawiera cały szereg możliwości blokowania stron i portali, oraz możliwość inwigilacji użytkowników internetu. Co ciekawe Rada UE nie chwali się przyjęciem tego projektu, pojedyncze informacje są bardzo mało sprecyzowane i podawane są tylko w postaci równoważników zdań.
Aby projekt obowiązywał formalnie, przedstawiciele krajów biorących w nim udział muszą go podpisać, co miało stać się w czasie spotkania Światowej Organizacji Handlu (WTO) w Genewie. Nie pojawiła się z tego potkania żadna informacja medialna potwierdzająca podpisanie takich porozumień. (Wygląda na to, że wszystko zostało dogadane po cichu i czeka na stosowne podpisy) Drugą rzeczą niezbędną do wprowadzenia porozumienia jest oficjalne zatwierdzenie go przez Parlament Europejski – decyzja musi być jawna więc zapewne zostaniemy poinformowani o fakcie, kiedy już podpisy zostaną złożone.
(Czytaj więcej)
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, NWO i tajne projekty. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s