Słów kilka od Olgi

 Do napisania tego artykułu zainspirował mnie tekst Mikołaja „ Za pięć dwunasta „
Podobnie jak Mikołaj czuje się wiele ludzi w tym ja, że nie pasujemy do systemu, że jesteśmy jakby na innej matrycy,  My chcielibyśmy pracować i żyć na wartościach w tym świecie bardzo mało szanowanych i respektowanych, trudno nam się pogodzić z tym co jest obecnie , z tym jak funkcjonuje ta cywilizacja   i że są w niej respektowane i szanowane wartości   odwrotne do tych właściwych . Jesteśmy tu taj rzadkością ale też wcale nie jest nas tak mało.
 Wielu nam nie wierzy i nie chce zaufać,  jednak są też tacy którzy słuchają, dla nich niesiemy wielki dar wiedzy i zrozumienia.
 My nie poddajemy się, i nie łatwo nas zwieść , mamy wewnętrzne drogowskazy . Zawsze znajdujemy właściwą drogę.
Jesteśmy  teraz w samym centrum przemiany świadomości  i jesteśmy po to żeby pomóc ludziom, jesteśmy dla ludzi  i dla Ziemi  , potrzebna jest pomoc z zewnątrz, cywilizacja jest w tak opłakanym stanie że sama nie daje rady.
My możemy Wam pomóc przejść tą transformacje ale Wy  potrzebujecie nas mądrze słuchać
 Nie odrzucać naszej koncepcji i otworzyć umysły na nową wiedzę.
 Nie blokować się na nowe treści  ale  wykazać zainteresowanie , otworzyć oczy i sprawdzać to na sobie i działać przede wszystkim działać na nowych wartościach i przekazywać dalej zdobytą wiedzę.
   Pozdrawiam Olga
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Transformacja Świadomości Globalnej, Świadome życie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Słów kilka od Olgi

  1. kosmita pisze:

    Witam wszystkie osoby tu zaglądajace !!! wszyscy jestesmy kosmitami !!! tylko tego niewidza ci co niechcą zobaczyć ! pozdrawiam ciepło i zyczę duzo wrażeń w 2012 roku…kosmita@o2.pl

  2. mira69 pisze:

    Absolutnie wszyscy, z którymi rozmawiam , uważają ,że z tym światem trzeba skończyć, bo jest do niczego ! Głupie rządy będą mieć coraz większe rzesze ludzi na garnuszku do utrzymania ! A gdy gniew ludu się przeleje…….

  3. Sabrina pisze:

    Myślę, że większość ludzi tutaj zaglądających jest kosmitami;-)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s